Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Köpek Isırması?

Rüyada Köpek Isırması?
Kategori: K 0 Yorum

Rüyada Köpek Isırması Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibini köpek ısırması, yakın dostunun ya da değer verdiği insan tarafından zor ve kötü zamanlar geçireceğine ve yaşam içerisinde yapılan hatalar sıkıntılar büyük kayıplar yaşayacağına ve zor günlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada Köpek Isırması ve Kanaması

rüyada köpek ısırması ve kanaması

Rüyada köpek ısırması ve kanaması, rüyayı gören kişinin, çok büyük sıkıntılara girmekten son anda vereceği bir karar ile kurtulacağına ve yaşanacak bir kazayı atlatacağına alamet edilir.

Rüyada Köpek Saldırması

rüyada köpek saldırması

Rüyada köpek saldırması, iş hayatında ve sosyal hayatta çok büyük sıkıntılar ve parasal krizler yaşandığına ve kurtulmak için hiç destek vermeyeceğine ve yardım etmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Köpek Havlaması

rüyada köpek havlaması

Rüyada köpek havlaması, rüya sahibinin, somurtkan olmak gibi davranışlarının insanların kendisinden uzak durmasına sebep olduğuna ve hastalık derecesinde titiz bir yapıya sahip olmasından ötürü çok büyük sorunlar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Köpek Uluması

rüyada köpek uluması

Rüyada köpek uluması, uyarı olarak tabir edilmesi ile birlikte dikkate alınması gereken bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, aile hayatındaki ve sosyal hayatındaki sevdikleri üzerinden kara bulutların dolaştığına ve başlarına kötü şeylerin geleceğine yorum yapılır

Rüyada Köpek Ağlaması

rüyada köpek ağlaması

Rüyada köpek ağlaması, iş hayatındaki ve sosyal hayattaki arkadaşların dertleri ve sorunları ile uğraşmanın rüya sahibini çok kötü etkilediğine ve tüm moralini yok ettiğine delalet edilir.

Rüyada Köpek Satmak

rüyada köpek satmak

Rüyada köpek satmak, rüyayı gören kişinin, gün geçtikçe insanlardan daha fazla uzaklaştığına ve kendi içine kapanıp dünyayı boş verdiğine alamet edilir.

Rüyada Köpek Kovalaması

 rüyada köpek kovalaması

Rüyada köpek kovalaması, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında pek de sevilmeyen bir kişi tarafından rahatsız edildiğine ve bu yüzden sorun yaşadığına tabir edilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kaya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen kaya rüya sahibinin sabit düşünceli net kesin kararlı bir insan olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişi için iradesi çok güçlü istemediği şeylere karşı duruşu çok sağlam ve ona zarar verecek hareketlerden kaçınan güçlü bir insan olduğuna yorumlanır. Rüyada kaya görmek kişinin kendi karakterinin yorumudur.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir?

Kına rüyada kadın için rahatlığa ferahlığa delalettir. Rüyasında eline kına yaktığını gören kadın refaha kavuşur. Rüyada kına yakıp tutmadığını görmek kişinin eşi tarafından çok fazla ilgi görmemesine eşinin duygularını içine atmasına yorumlanır.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kaybolmak Görmek

Rüyada Kaybolmak Görmek

Rüyada kaybolmak görmek, gören kişinin kafasının ve duygularının karışık olduğuna işarettir. Rüyasında herkesin olduğu yerde kaybolan kişi, hayatında ev veya şehir değişikliği olarak yer değişikliği yapacak demektir. Rüyada birinin kaybolduğunu gören

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Koyun Görmek

Rüyada Koyun Görmek

Rüyada koyun görmek, hayatınızın düzene girmesine çok az bir zaman kaldığını gösterir. Çok uzun zamandır geleceğinizi inşa etmek için çabalamış ve pek çok zorluğa göğüs germiş olsanız da bu çabalarınızın karşılığını uzun vadede alacağınıza delalet ed

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen kadın güzel ise rahat geçirilecek bir yıla dalalet eder.Çirkin kadın ise...

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kusmak Görmek

Rüyada Kusmak Görmek

Rüyada kustuğunuzu görmek pek hayra yorumlanmaz çoğu kez. Bir olay olacak ve kötü günler geçireceksiniz. Sıkıntılı bu dönemi atlatmaya çalışırken etrafınızdaki yakın arkadaşlarınızdan birini kaybedeceksiniz. Rüyada kusmak hastalığın da habercisidir.

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Köpek Isırması? Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Köpek Isırması? Hakkında Yorum Yaz