Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Köpek Isırması?

Rüyada Köpek Isırması?
Kategori: K 0 Yorum

Rüyada Köpek Isırması Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibini köpek ısırması, yakın dostunun ya da değer verdiği insan tarafından zor ve kötü zamanlar geçireceğine ve yaşam içerisinde yapılan hatalar sıkıntılar büyük kayıplar yaşayacağına ve zor günlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada Köpek Isırması ve Kanaması

rüyada köpek ısırması ve kanaması

Rüyada köpek ısırması ve kanaması, rüyayı gören kişinin, çok büyük sıkıntılara girmekten son anda vereceği bir karar ile kurtulacağına ve yaşanacak bir kazayı atlatacağına alamet edilir.

Rüyada Köpek Saldırması

rüyada köpek saldırması

Rüyada köpek saldırması, iş hayatında ve sosyal hayatta çok büyük sıkıntılar ve parasal krizler yaşandığına ve kurtulmak için hiç destek vermeyeceğine ve yardım etmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Köpek Havlaması

rüyada köpek havlaması

Rüyada köpek havlaması, rüya sahibinin, somurtkan olmak gibi davranışlarının insanların kendisinden uzak durmasına sebep olduğuna ve hastalık derecesinde titiz bir yapıya sahip olmasından ötürü çok büyük sorunlar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Köpek Uluması

rüyada köpek uluması

Rüyada köpek uluması, uyarı olarak tabir edilmesi ile birlikte dikkate alınması gereken bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, aile hayatındaki ve sosyal hayatındaki sevdikleri üzerinden kara bulutların dolaştığına ve başlarına kötü şeylerin geleceğine yorum yapılır

Rüyada Köpek Ağlaması

rüyada köpek ağlaması

Rüyada köpek ağlaması, iş hayatındaki ve sosyal hayattaki arkadaşların dertleri ve sorunları ile uğraşmanın rüya sahibini çok kötü etkilediğine ve tüm moralini yok ettiğine delalet edilir.

Rüyada Köpek Satmak

rüyada köpek satmak

Rüyada köpek satmak, rüyayı gören kişinin, gün geçtikçe insanlardan daha fazla uzaklaştığına ve kendi içine kapanıp dünyayı boş verdiğine alamet edilir.

Rüyada Köpek Kovalaması

 rüyada köpek kovalaması

Rüyada köpek kovalaması, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında pek de sevilmeyen bir kişi tarafından rahatsız edildiğine ve bu yüzden sorun yaşadığına tabir edilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kemik Görmek

Rüyada Kemik Görmek

Rüyada kemik görmek, mal ve iş hayatını simgeler. Rüyada görünen kemikler insana aitse din, mal ve nimet; eti yenen hayvana aitse helal mal, diğer hayvanlara aitse haram mal olarak yorumlanır. Aynı zamanda rüyada kemik görmek kazanç olarak nitelendir

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada kayısı görmek, yakın zamanda kişinin başından geçecek olayları işaret eder. Rüyasında kayısı gören kişi gerçek hayatta iş hayatında büyük başarılar elde eder yada kazanç sahibi olur. Rüyada kayısı ağacı görmek pek hayra yorumlanmaz çünkü rüyad

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kağıt Para Görülmesi

Rüyada Kağıt Para Görülmesi

Rüyada kağıt para görmek genel anlamda güzeldir. Rüyasında kağıt para gören kişi hayatında ufak tefek sıkıntılar karışıklıklar yaşar fakat çok uzun sürmeden bütün sıkıntılar feraha çıkar. Rüyada para görmek çok farklı yorumlanabilir fakat rüyanızda bozuk para gördüyseniz yorumu kağıt paranınkinden çok farklıdır.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kabak Görmek

Rüyada Kabak Görmek

Hasta bir kimsenin Rüyada kabak görmesi, şifa bulmaya ve afiyete ermeye işaret eder. Rüyada kabak görmek, şanlı, yüce, itibarlı, insanlara yakın, iyi idareci, alim veya doktor olan bir kimse ile tabir edilir. Bir kimsenin rüyada kabak tarlasından kab

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kaybolduğunu Görmek

Rüyada Kaybolduğunu Görmek

Rüyada kaybolduğunu görmek, daha çok hayra yorumlanılır. Rüya sahibinin iş konusunda yaptığı başarılı çalışmaları ile daha çok ön plana çıkacağı, işinde yükseleceği, atılım göstereceği ve etrafındaki tüm gözleri üstüne çekeceğine işaret eder. Rüyasın

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kitap Görmek

Rüyada Kitap Görmek

Rüyada kitap görmek rüya sahibinin yeni ve karmaşık bir değişim sürecine gireceğine bu süreç içerisinde enteresan deneyimlere şahit olacağına delalettir. Aynı zamanda rüyada görülen kitap rüya sahibinin geçmişinden biriken bir takım olaylara, bu olaylarla ilgili yaşayacağı yeni durumlara delalettir.

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Köpek Isırması? Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Köpek Isırması? Hakkında Yorum Yaz