Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Köpek Isırması?

Rüyada Köpek Isırması?
Kategori: K 0 Yorum

Rüyada Köpek Isırması Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibini köpek ısırması, yakın dostunun ya da değer verdiği insan tarafından zor ve kötü zamanlar geçireceğine ve yaşam içerisinde yapılan hatalar sıkıntılar büyük kayıplar yaşayacağına ve zor günlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada Köpek Isırması ve Kanaması

rüyada köpek ısırması ve kanaması

Rüyada köpek ısırması ve kanaması, rüyayı gören kişinin, çok büyük sıkıntılara girmekten son anda vereceği bir karar ile kurtulacağına ve yaşanacak bir kazayı atlatacağına alamet edilir.

Rüyada Köpek Saldırması

rüyada köpek saldırması

Rüyada köpek saldırması, iş hayatında ve sosyal hayatta çok büyük sıkıntılar ve parasal krizler yaşandığına ve kurtulmak için hiç destek vermeyeceğine ve yardım etmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Köpek Havlaması

rüyada köpek havlaması

Rüyada köpek havlaması, rüya sahibinin, somurtkan olmak gibi davranışlarının insanların kendisinden uzak durmasına sebep olduğuna ve hastalık derecesinde titiz bir yapıya sahip olmasından ötürü çok büyük sorunlar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Köpek Uluması

rüyada köpek uluması

Rüyada köpek uluması, uyarı olarak tabir edilmesi ile birlikte dikkate alınması gereken bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, aile hayatındaki ve sosyal hayatındaki sevdikleri üzerinden kara bulutların dolaştığına ve başlarına kötü şeylerin geleceğine yorum yapılır

Rüyada Köpek Ağlaması

rüyada köpek ağlaması

Rüyada köpek ağlaması, iş hayatındaki ve sosyal hayattaki arkadaşların dertleri ve sorunları ile uğraşmanın rüya sahibini çok kötü etkilediğine ve tüm moralini yok ettiğine delalet edilir.

Rüyada Köpek Satmak

rüyada köpek satmak

Rüyada köpek satmak, rüyayı gören kişinin, gün geçtikçe insanlardan daha fazla uzaklaştığına ve kendi içine kapanıp dünyayı boş verdiğine alamet edilir.

Rüyada Köpek Kovalaması

 rüyada köpek kovalaması

Rüyada köpek kovalaması, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında pek de sevilmeyen bir kişi tarafından rahatsız edildiğine ve bu yüzden sorun yaşadığına tabir edilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kurban Kesmek Görmek

Rüyada Kurban Kesmek Görmek

Dinimizce kurban kesmek çok hayırla vesile bir iştir. Rüyada kurban kestiğinizi görmekte güzel şeylerin olacağı anlamına gelmektedir. Sıkıntılardan, üzüntülerden, stresten kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyada kurban kestiğini görmek naz

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada kayısı görmek, yakın zamanda kişinin başından geçecek olayları işaret eder. Rüyasında kayısı gören kişi gerçek hayatta iş hayatında büyük başarılar elde eder yada kazanç sahibi olur. Rüyada kayısı ağacı görmek pek hayra yorumlanmaz çünkü rüyad

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kan Görmek

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek ne demektir sorusunun cevabı olarak genellikle rüyamızda kanlı bir hadiseyle uyandığımızda içimize bir korku düşer. Peki, bu ne anlama gelir. Korkmalı mıyız gerçekten? Bakalım ne anlama geliyormuş; • Rüyada kan görmenin ilk anlamı h

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kurt Görmek

Rüyada Kurt Görmek

Rüyada kurt görmek çoğu zaman hayra ve iyiliğe dalalet eder. Kurt dayanıklılığı ve saygıyı temsil eder.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Köprü Görmek

Rüyada Köprü Görmek

Rüyada köprü görmek, hayatınızı çok önemli derecede etkileyecek bir karar almak zorunda kalacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. İkilemde kaldığınız konular arasında seçim yapmakta zorlandığınız ve hangi kararın daha iyi olacağına karar veremedi

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Karaca Görmek

Rüyada Karaca Görmek

Rüyada karaca görmek çok sevdiğiniz bir insanın yakın zamanda hayatınızdan çıkacağına çok uzağa gideceğine delalettir. Rüyada karaca görmek bazı rüya tabircilerine göre de beklenen bir kişinin olduğuna ve kişinin gelmeyeceğine delalet eder.

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Köpek Isırması? Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Köpek Isırması? Hakkında Yorum Yaz