Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Kum Görmek

Rüyada Kum Görmek
Kategori: K 0 Yorum

Rüyada Kum Görmek Gizli Anlamları

Rüyada kum görmek, berekete çokluğa ve bolluğa delalettir. Rüyada kumu avuçladığını, elinde topladığını gören kişi için mal biriktirmesine çoklu bir para bütünlüğüne yorumlanır. Eğer kişi rüyasında kumu avuçlayıp geri bıraktığını görüyorsa büyük bir miktarda para kaybı yaşar. Rüyada görülen kumu hayır veya şer olarak yorumlamak çok zordur. Rüyada kumun anlamını yazımda paylaşacağım fakat dilerseniz rüyanızı bizimle de paylaşabilirsiniz. Rüyasında uzun bir süre kumun üzerinde yürüdüğünü gören kişi uzun bir dönem yalnız kalır. Rüyada elini kuma sokmak rüya sahibinin karışacağı bir olaya, bir karışıklığa delalettir. Rüyada ağaç ve bitki köklerinden kum toplamak mala, hayırlı bir kazanca delalettir.

Rüyada Kum Yemek

Rüyasında kum yediğini gören kişi çok para harcamanın sonucu olarak maddi sıkıntı içine girer. Bunun beraberinde bir iş kaybedebilir. Yeni bir şey gerçekleştirmeyi planlayan rüya sahibi olaylar üzerinde düşünmeli ve iyi değerlendirmelidir. Rüyada yenilen kum aynı zamanda çevreden birine fazlaca para yedirmeye delalettir.

kum resimleri

Rüyada Kum Taşımak

Rüyada kum taşımak yeni ve güzel bir başlangıca delalettir. Rüyasında kum taşıdığını gören kişi yeni bir girişimde bulunur ve çok başarılı bir sonuç elde eder. Rüyada görülen az kum başarıya ve sağlığa delalettir. Rüyada kum görmenin psikolojik yorumu ise; kum tanelerinin rüya sahibinin hayatında olan sorunlara kafa karışıklığı içerisinde ki bir döneme kum birikintisi rüya sahibinin sıkıntılarının çok fazla birikip içinde oluşturduğu kafa karışıklığına delalettir. Rüyada kumu taşımak ise sıkıntıları peşinden sürüklemek bu sıkıntıların içerisinden çıkılmaz hale gelmeye delalet eder.

Rüyada Kum Elemek

Rüyasında kum elediğini gören kişi bazı kötülüklerden sıkıntılardan ebediyen kurtulur ve bununla ilgili çözümler üretir. Rüyada kum elemek aynı zamanda çevrede olan bazı insanları hayatından çıkarmaya yeni ve sağlam çözümler bulmaya delalet eder.

Rüyada Kum Atmak

Rüyada kum atmak yeni bir başlangıca, rüya sahibinin içinde biriktirdiklerini yakın zamanda kusmasına delalet eder. Rüyada kum atmak rüya sahibinin kötü bir döneme girip içinden doğru bir şekilde çıkacağına delalettir.

kum sahil resimleri

Rüyada Kum Kusmak

Rüyada kum kusmak rüya sahibinin çevresinden bir kişinin o kişiye zarar verdiğine yorumlanır. Rüyada kusulan kum sıkıntıların artacağına rüya sahibinin çevresinden kaynaklı yaşayacağı iç sıkıntılara delalettir.

Rüyada Kum Dökmek

Rüyada kum dökmek rüyayı gören kişinin bir organında yaşanan bir rahatsızlığa delalettir. Rüyasında kum döktüğünü gören kişi bir hastalık haberi alabilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Köpek Görmek

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek, dostluk, sadakat ve güveni simgeler bazende düşman olarak yorumlanır. Eğer rüyanızda gördüğünüz köpek kızgın ise hayal kırıklığı ve hakkınızda yapılan dedikodu habercisidir. Rüyada köpeğin size saldırdığınızı görmek, yakın zamand

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kahve Görmek

Rüyada Kahve Görmek

Rüyada görülen kahve tanışılacak yeni ve güzel insanlara yeni bir çevreye yeni bir işe ya da yeni bir konuyla ilgili güzel bir habere delalettir. Fakat rüyada görülen kahve rüyayı gören kişinin nasıl gördüğüne göre çok farklı şekillerde yorumlanabilir.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kertenkele veya Sürüngen Görmek

Rüyada Kertenkele veya Sürüngen Görmek

Rüyada kertenkele görmek, kötülükle emir ve iyilikten nehyeden söhretli bir kimseye isarettir.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek ikiyüzlü bir erkekle yorumlanır. Rüyada görülen kedi sıcakkanlı sevecen ilgili gibi görünen ama aslında art niyetli ve çıkar peşinde olan bir erkeğe işaret eder. Rüyasında kedi gören kişinin dostları arasında böyle birinin varlığı

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Karaca Görmek

Rüyada Karaca Görmek

Rüyada karaca görmek çok sevdiğiniz bir insanın yakın zamanda hayatınızdan çıkacağına çok uzağa gideceğine delalettir. Rüyada karaca görmek bazı rüya tabircilerine göre de beklenen bir kişinin olduğuna ve kişinin gelmeyeceğine delalet eder.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kaybolmak Görmek

Rüyada Kaybolmak Görmek

Rüyada kaybolmak görmek, gören kişinin kafasının ve duygularının karışık olduğuna işarettir. Rüyasında herkesin olduğu yerde kaybolan kişi, hayatında ev veya şehir değişikliği olarak yer değişikliği yapacak demektir. Rüyada birinin kaybolduğunu gören

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Kum Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Kum Görmek Hakkında Yorum Yaz