Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Kum Görmek

Rüyada Kum Görmek
Kategori: K 0 Yorum

Rüyada Kum Görmek Gizli Anlamları

Rüyada kum görmek, berekete çokluğa ve bolluğa delalettir. Rüyada kumu avuçladığını, elinde topladığını gören kişi için mal biriktirmesine çoklu bir para bütünlüğüne yorumlanır. Eğer kişi rüyasında kumu avuçlayıp geri bıraktığını görüyorsa büyük bir miktarda para kaybı yaşar. Rüyada görülen kumu hayır veya şer olarak yorumlamak çok zordur. Rüyada kumun anlamını yazımda paylaşacağım fakat dilerseniz rüyanızı bizimle de paylaşabilirsiniz. Rüyasında uzun bir süre kumun üzerinde yürüdüğünü gören kişi uzun bir dönem yalnız kalır. Rüyada elini kuma sokmak rüya sahibinin karışacağı bir olaya, bir karışıklığa delalettir. Rüyada ağaç ve bitki köklerinden kum toplamak mala, hayırlı bir kazanca delalettir.

Rüyada Kum Yemek

Rüyasında kum yediğini gören kişi çok para harcamanın sonucu olarak maddi sıkıntı içine girer. Bunun beraberinde bir iş kaybedebilir. Yeni bir şey gerçekleştirmeyi planlayan rüya sahibi olaylar üzerinde düşünmeli ve iyi değerlendirmelidir. Rüyada yenilen kum aynı zamanda çevreden birine fazlaca para yedirmeye delalettir.

kum resimleri

Rüyada Kum Taşımak

Rüyada kum taşımak yeni ve güzel bir başlangıca delalettir. Rüyasında kum taşıdığını gören kişi yeni bir girişimde bulunur ve çok başarılı bir sonuç elde eder. Rüyada görülen az kum başarıya ve sağlığa delalettir. Rüyada kum görmenin psikolojik yorumu ise; kum tanelerinin rüya sahibinin hayatında olan sorunlara kafa karışıklığı içerisinde ki bir döneme kum birikintisi rüya sahibinin sıkıntılarının çok fazla birikip içinde oluşturduğu kafa karışıklığına delalettir. Rüyada kumu taşımak ise sıkıntıları peşinden sürüklemek bu sıkıntıların içerisinden çıkılmaz hale gelmeye delalet eder.

Rüyada Kum Elemek

Rüyasında kum elediğini gören kişi bazı kötülüklerden sıkıntılardan ebediyen kurtulur ve bununla ilgili çözümler üretir. Rüyada kum elemek aynı zamanda çevrede olan bazı insanları hayatından çıkarmaya yeni ve sağlam çözümler bulmaya delalet eder.

Rüyada Kum Atmak

Rüyada kum atmak yeni bir başlangıca, rüya sahibinin içinde biriktirdiklerini yakın zamanda kusmasına delalet eder. Rüyada kum atmak rüya sahibinin kötü bir döneme girip içinden doğru bir şekilde çıkacağına delalettir.

kum sahil resimleri

Rüyada Kum Kusmak

Rüyada kum kusmak rüya sahibinin çevresinden bir kişinin o kişiye zarar verdiğine yorumlanır. Rüyada kusulan kum sıkıntıların artacağına rüya sahibinin çevresinden kaynaklı yaşayacağı iç sıkıntılara delalettir.

Rüyada Kum Dökmek

Rüyada kum dökmek rüyayı gören kişinin bir organında yaşanan bir rahatsızlığa delalettir. Rüyasında kum döktüğünü gören kişi bir hastalık haberi alabilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kabarcık Görmek

Rüyada Kabarcık Görmek

Rüyada kabarcık görmek, borç veya alacağı istemeye, mala yada malın fazlalığına delalet eder. Rüyada vücudun kabarcık çıktıgını görmek, birisine olan borcun alacaklı tarafından isteneceğine , bir başkasının vücudunda kabarcık görmek ise , alacağı ola

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kamyon Görmek

Rüyada Kamyon Görmek

Rüyada kamyon görmek, hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşanacağının göstergesidir. Sevdiğiniz kişilerin size karşı olan davranışlarında bu dönemde ani değişimler olabilir. Bu durum aslında sizden kaynaklanmıyor da olabilir. Ama siz kendi üzerinize

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kabe Görmek

Rüyada Kabe Görmek

Rüyada Kâbeyi görmek, bir bakan yahut bir lider ya da evlenmeye yorumlanır. Rüyada Kâbe’yi görmek, rüya sahibinin Beytullah’a gireceğine işarettir. Rüyada Kâbe’yi gören kimse, yapacağı hayırlı bir amelle müjdelenir ya da yapmayı arz

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kovalanmak Görmek

Rüyada Kovalanmak Görmek

Rüyada kovalanmak görmek, kaçmaya çalışılan şey kişinin kendisine ait bir düşüncedir ve bundan kaçması mümkün değildir. Kovalanmak, yüzleşmekten korkulan bir durumu ifade eder. Rüyada kovalandığını görmek, rüya sahibini şüpheci ve kuruntu yapan kimse

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kabare Görmek

Rüyada Kabare Görmek

Rüyada bir kabareye gittiğini görmek, sevdiği bir arkadaşı ile arasındaki işin bozulacağına; bir kabarede bir arkadaşı ile birlikte olduğunu ve eğlendiğini görmek, escort şişli istanbul bir iş hususunda bir kişi ile anlaşacaklarına ve birlikte iş yap

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kusmak Görmek

Rüyada Kusmak Görmek

Rüyada kustuğunuzu görmek pek hayra yorumlanmaz çoğu kez. Bir olay olacak ve kötü günler geçireceksiniz. Sıkıntılı bu dönemi atlatmaya çalışırken etrafınızdaki yakın arkadaşlarınızdan birini kaybedeceksiniz. Rüyada kusmak hastalığın da habercisidir.

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Kum Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Kum Görmek Hakkında Yorum Yaz