Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Kuzu Görmek

Rüyada Kuzu Görmek
Kategori: K 0 Yorum

Rüyada Kuzu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kuzu görmek rüya sahibinin çok uzun bir dönem işlerinin rast gideceğinin habercisidir. Rüyada görülen kuzu sağlığa, mutluluğa ve huzura delalettir. Rüyada görülen kuzu bir çok yorumcu tarafından maneviyata tabir edilir. Rüyada kuzu görmek mutlu bir hayata huzurlu bir aileye delalettir. Rüya sahibinin yaşadığı manevi ve psikolojik sorunlar kısa zamanda azalmaya ve geçmeye başlar.

Rüyada Kuzu Sevmek

Rüyada kuzu sevmek rüya sahibinin hedeflerine ulaşmasına çok az kaldığına isteklerine ulaşma doğrultusunda doğru bir yol izlediğine delalettir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyasında kuzu sevdiğini gören kişi çok sevdiği fakat uzakta olan bir yakınını karşılar.

rüyada kuzu görülmesi

Rüyada Kuzu Sürüsü Görmek

Rüya sahibinin istediği bir çok şeyin bir anda gerçekleşeceğine çok hareketli gezmeli mutlu bir dönem geçireceğine delalettir.

Rüyada Kuzu Eti Yemek

Rüyada kuzu eti yemek rüya sahibinin göz yaşına yaşayacağı kötü bir olaya kedere delalettir. Rüyasında kuzu eti gören kişi 3 hafta içerisinde kötü bir olay yaşar.

Rüyada Kuzu Kesmek

Rüyada kuzu kesmek şerre delalet eder. Rüyada kuzu kestiğini görmek ya da kesilirken izlemek şerre yorulur ve rüya sahibinin başından çok hayırsız bir olay geçer.

Rüyada Ölü Kuzu Görmek

Rüya sahibi için içinden çıkılamayacak bir kargaşaya yorumlanır. Fakat bu kargaşa rüya sahibinin direk bir sorunu değil de yakın çevresinden birinin sorununun yansıması olabilir. Fakat rüya sahibini oldukça olumsuz bir şekilde etkiler.

ruyada kuzu gorulmesi

Rüyada Kuzu Satın Almak

Ruyada kuzu satin almak eski bir dostun ya da uzakta olan çok sevilen bir arkadaşın ya da akrabanın yakın zamanda ziyarete geleceğine delalettir.

Rüyada Kuzu Postu Görmek

Rüyada görülen kuzu postu güce ve paraya yorumlanır. Rüyasında kuzu postu gören kişi kariyerinde çok başarılı bir insan olur ve büyük bir yol kat eder. Rüyada kuzu postu görmek güce delalettir.

Rüyada Kuzu Derisi Görmek

Rüyada görülen kuzu derisi üzüntüye kedere delalettir. Rüya sahibinin çevresinden zarar göreceğine çevresindeki insanları doğru seçemediğine yorumlanır.

Rüyada Kuzu Kulağı Görmek

Rüyada kuzu kulağı görmek geçmişte yaşanmış ya da yaşanacak bir olayın rüya sahibi üzerinde çok büyük bir iz bırakacağına yorumlanır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Karınca Görmek

Rüyada Karınca Görmek

Rüyada karınca görmek aile içinde mutluluk, huzur ve sevinçli habere yorumlanır. Bir başka tabire göre de yeni mülk satın almaya, iş hayatındaki kazanca ve yeni iş ortaklıklarına yorumlanır. Rüyada karınca yuvasının bozulduğunu görmek, kötü şansa, iş

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek ikiyüzlü bir erkekle yorumlanır. Rüyada görülen kedi sıcakkanlı sevecen ilgili gibi görünen ama aslında art niyetli ve çıkar peşinde olan bir erkeğe işaret eder. Rüyasında kedi gören kişinin dostları arasında böyle birinin varlığı

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kelebek Görmek

Rüyada Kelebek Görmek

Rüyada kelebek görmek, huzur, mutluluk ve hayatta yaşanacak olumlu değişimlerin habercisidir. Rüyasında kelebek gören kişi yaşadığı olumsuz durumdan kurtularak büyük değişimler yaşayabilir ve hayatı daha mutlu devam eder. Rüyada çiçekte kelebek gördü

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen kadın güzel ise rahat geçirilecek bir yıla dalalet eder.Çirkin kadın ise...

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kabak Görmek

Rüyada Kabak Görmek

Hasta bir kimsenin Rüyada kabak görmesi, şifa bulmaya ve afiyete ermeye işaret eder. Rüyada kabak görmek, şanlı, yüce, itibarlı, insanlara yakın, iyi idareci, alim veya doktor olan bir kimse ile tabir edilir. Bir kimsenin rüyada kabak tarlasından kab

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kavun Görmek

Rüyada Kavun Görmek

Rüyada kavun görmek bir çok rüya tabircisi tarafından ev halkına hane içine yorumlanır. Rüyada görülen kavun güzel bir güne iyi bir şansa, talihe delalettir.

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Kuzu Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Kuzu Görmek Hakkında Yorum Yaz