Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Makas Görmek

Rüyada Makas Görmek
Kategori: M 0 Yorum

Rüyada Makas Görmek

Rüyada makas görmek bir çok yorumcu tarafından hayra yorulmaz, üzüntü ve sıkıntıya rüya sahibinin hiç yapmadığı bir olay için suçlanacağına, arasının iyi olduğu kimselerle bazı sorunlar yaşayacağına işarettir.

Rüyasında makasla bir şeyi kestiğini gören kimse yakın zamanda bir yakınıyla bağlarını koparır ya da işinden ayrılır. Rüyada makası elinde çevirmek ya da oynamak rüya sahibinin kavgaya karışacağına veya herhangi bir yerde kavga çıkaracağına yorumlanır. Paslı makas hayra yorulmaz rüyayı gören kişinin başarmak istediği bir konuda engeller yaşayacağına sonunda istediği sonuca ulaşamayacağına delalettir. Makas kırılması gören kişinin güç kaybedeceğine, rüyada makası temizleyen kimse için o dönemde en çok istediği seyin gerçekleşeceğine yorumlanır.

rüyada makas

Rüyasında parlak bir makası elinde tutan kişi güçlenir. Küçük makas zekayı temsil eder rüyasında küçük makas gören kişi zekasını kullanarak kendine çok güzel kapılar aralar. Büyük makas büyük bir iş başardığına ve devamının geleceğine işarettir. Evli kadın veya erkek rüyasında makas görürse ikiz çocuğu olacağına, gören kişi evli değilse aile fertlerinin genişleyeceğine kendi evliliğine ya da aile içinde birinin evliliğine yorumlanabilir.

Kimi yorumculara göre rüyada makas görmek rüya sahibinin sahip olduğu bir şeyin ikincisini alacağına delalettir. Rüyasında makası duvara asan kimse yakın zamanda yakınlarından birini kaybeder veya bir hastalığa yakalanır. Rüyada makas aramak rüyayı gören kişinin hiç tahmin etmediği bir yerden veya kişiden başına kötü bir olay geleceğine işarettir. Rüyada makasla elini kesmek büyük bir para veya mal kaybı yaşanacağına ya da yolunda giden işlerde aksaklık olacağına, rüyasında birinin ona makas verdiğini, bir yeden satın aldığını, ya da bulduğunu gören erkek yakın zamanda bir evlat sahibi olur. Aynı rüyayı kadının görmesi farklı yorumlanır, rüyasında herhangi bir şekilde makas alan evli bir kadınsa çocuk sahibi olur fakat değilse sorunlu bir evlilik yapmak üzere olduğuna delalettir.

ruyada sac kesmek

Rüyada makasla kişinin bir eşyasını kesmesi hayra yorulmaz. Rüyasında makasla saçını kesen kimse için ömrünün kısalmasına, rüyasında makasla elbisesini kesen kişi için kötü bir olay yaşayıp kötü bunalımlı bir psikolojik süreç yaşayacağına ya da küçük bir miktarda mal kaybedeceğine, rüyasında tırnağını kestiğini gören kişinin bir hastalığa yakalanacağına delalettir. Bazı rüya tabircileri tırnak kesmeyi farklı yorumlar, “Rüyasında tırnağını kestiğini gören kişi yakın zamanda başından geçen kötü bir olayın ağırlığını üstünden atar.” şeklinde yorumlarlar.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Melek Görmek

Rüyada Melek Görmek

Rüyada melek görmek, nadir görülen rüyalardan biridir.Rüyada görülen melek genel anlamda iyi habere yorumlanır bazende hayal kırıklığına tabir edilir. Rüyada bir meleğin size doğru yaklaşması, yakında gelecek mektup veya alınacak mecidiyeköy escort

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Bilinmeyen Meyve Görmek

Rüyada Bilinmeyen Meyve Görmek

Rüyada bilinmeyen meyve görmek yeni bir işe veya güzel bir habere delalettir. Rüyada türü bilinmeyen meyve görmek zamanı belli olmayan, beklenmedik sevindirici bir olaya tanıklık edileceğine, rüya sahibinin çok mutlu ve güzel bir haber alacağına delalettir.

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Manzara Görmek

Rüyada Manzara Görmek

Rüyada manzara görmek, rüya sahibinin yakın zamanda yaşadığı zorlukların üstesinden geleceğine bu zorlukları güçlü bir şekilde aşacağına delalettir. Rüyasında manzara izlediğini gören kişi uzun zamandır beklediği bir şeyin haberini alır.

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Madalya Görmek

Rüyada Madalya Görmek

Rüyada madalya görmek, yapılacak başarıların kazanımlarla karşılığını görmeye işaret eder. Rüyada madalya, maddi anlamda işlerde ilerlemeler genişlemeler olacağını belirtir. Rüyada altın madalya görmek, yakın zamanda çevreniz tarafından saygıyla karş

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Muz Görmek

Rüyada Muz Görmek

Rüyada muz görmek, hoş olmayan olaylara, heyecan verici maceralara ve yeni aşk ilişkilerine yorumlanır. <span title="Banana is a symbol or unpleasant and unforeseen situations or machismo and sexual relations.&lt;/p&gt;&lt;br /&gt; &lt;p&gt;">Rüyada

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Mantar Görmek

Rüyada Mantar Görmek

Rüyada görülen mantar kişinin çevresinde bulunan zor bir insana yorumlanır. Bu insan dönem dönem rüya sahibini daraltabilir ve olması imkansız isteklerde bulunabilir.

Kategori: M 0 Yorum
   

Rüyada Makas Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Makas Görmek Hakkında Yorum Yaz