Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Makyaj Görmek

Rüyada Makyaj Görmek
Kategori: M 0 Yorum

Rüyada makyaj görmek ya da size makyaj yapıldığını görmek farklı anlamlara gelmektedir. 

Rüyada makyajın başka birisine yapıldığını görüyorsanız ve bu kişi tanıdığınız bir kişi ise ve aranız bozuksa onu günün birinde affedeceğiniz anlamına gelmektedir. 

Rüyada makyaj tanımadığınız birisine yapılıyorsa sizin daha iyimser bir duygu durumuna kavuştuğunuz insanları olduğundan daha güzel görmeye başlayacağınız anlamına gelir buda size günlük hayatta mutluluk ve iyilik olarak geri dönecektir.

Rüyanız da makyaj size yapılıyorsa işte bu çok güzel olaylara işaret eder. İnsanların sizi daha güzel görmeye başladığı anlamına gelir. Burada güzellikten bahsedilen sadece dış görünüşünüz değil , iç güzelliğinizin de insanlar tarafından fark edileceği anlamına gelir. Böyle bir rüya gördükten sonra sizinle ilgilenmesini istediğiniz kimseler varsa onlara yaklaşmanız için doğru zamanın geldiği anlamına gelir. Size küs , kalbini kırdığınız ve sizi affetmeyeceğini düşündüğünüz arkadaş , dost ya da bir yakınınız varsa onların da yanlarında gitmek için doğru zamanın geldiği anlamına gelir.

Rüyada makyaj malzemesi görmek insanlar tarafından yanlış anlaşılmaya açık bir dönemde olduğunuzu sorunun sizden kaynaklanabileceğini ve bunun için kendinize çeki düzen vermeniz gerektiği anlamına gelir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Macerapest Görmek

Rüyada Macerapest Görmek

Rüyada maceraperst olduğunuzu görmek, yakında bazı riskli olayların içinde yer almak zorunda kalacağınız anlamına gelir. Rüyada maceracaperst olmak, gerçek hayatta risk ve sahtekar insanlar ile başa çıkmak için hazır olduğunu bildiren bir işarettir.

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Madalyon Görmek

Rüyada Madalyon Görmek

Rüyada madalyon gören kız, çok kısa süre sonra nişanlanır veya evlenir. Nişanlılık veya evliliğin nasıl geçeceği madalyonun rengine ve türüne göre değişir. Gümüş bir madalyon bu devrenin çok iyi geçeceğine işarettir. Gümüş madalyon saflığı, temiz aşk

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Makas Görmek

Rüyada Makas Görmek

Rüyada makas görmek bir çok yorumcu tarafından hayra yorulmaz, üzüntü ve sıkıntıya rüya sahibinin hiç yapmadığı bir olay için suçlanacağına, arasının iyi olduğu kimselerle bazı sorunlar yaşayacağına işarettir.

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Bilinmeyen Meyve Görmek

Rüyada Bilinmeyen Meyve Görmek

Rüyada bilinmeyen meyve görmek yeni bir işe veya güzel bir habere delalettir. Rüyada türü bilinmeyen meyve görmek zamanı belli olmayan, beklenmedik sevindirici bir olaya tanıklık edileceğine, rüya sahibinin çok mutlu ve güzel bir haber alacağına delalettir.

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Motosiklet Görmek

Rüyada Motosiklet Görmek

Rüyada motosiklet görmek, rüya sahibinin çok ince düşünen bir yapıda olmasından dolayı, olaylar hakkında hızlı karar verememesini simgeler. Bu durum bazı koşullarda rüya sahibini çok zor durumlara sokabilmektedir fakat ince düşünceli bir insan olduğu

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Maymun Görmek

Rüyada Maymun Görmek

Rüyada maymun görmek, hayatınızda ilginç gelişmeler yaşanacağının göstergesidir. Maymun sembolü, bir anda hayatınıza girerek hayatınızı renklendirecek biri ile karşılaşacağınızı gösterir. Rüyada maymunun kendisini kovaladığını gören bir kişi, büyük b

Kategori: M 0 Yorum
   

Rüyada Makyaj Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Makyaj Görmek Hakkında Yorum Yaz