Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Makyaj Görmek

Rüyada Makyaj Görmek
Kategori: M 0 Yorum

Rüyada makyaj görmek ya da size makyaj yapıldığını görmek farklı anlamlara gelmektedir. 

Rüyada makyajın başka birisine yapıldığını görüyorsanız ve bu kişi tanıdığınız bir kişi ise ve aranız bozuksa onu günün birinde affedeceğiniz anlamına gelmektedir. 

Rüyada makyaj tanımadığınız birisine yapılıyorsa sizin daha iyimser bir duygu durumuna kavuştuğunuz insanları olduğundan daha güzel görmeye başlayacağınız anlamına gelir buda size günlük hayatta mutluluk ve iyilik olarak geri dönecektir.

Rüyanız da makyaj size yapılıyorsa işte bu çok güzel olaylara işaret eder. İnsanların sizi daha güzel görmeye başladığı anlamına gelir. Burada güzellikten bahsedilen sadece dış görünüşünüz değil , iç güzelliğinizin de insanlar tarafından fark edileceği anlamına gelir. Böyle bir rüya gördükten sonra sizinle ilgilenmesini istediğiniz kimseler varsa onlara yaklaşmanız için doğru zamanın geldiği anlamına gelir. Size küs , kalbini kırdığınız ve sizi affetmeyeceğini düşündüğünüz arkadaş , dost ya da bir yakınınız varsa onların da yanlarında gitmek için doğru zamanın geldiği anlamına gelir.

Rüyada makyaj malzemesi görmek insanlar tarafından yanlış anlaşılmaya açık bir dönemde olduğunuzu sorunun sizden kaynaklanabileceğini ve bunun için kendinize çeki düzen vermeniz gerektiği anlamına gelir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Melek Görmek

Rüyada Melek Görmek

Rüyada melek görmek, nadir görülen rüyalardan biridir.Rüyada görülen melek genel anlamda iyi habere yorumlanır bazende hayal kırıklığına tabir edilir. Rüyada bir meleğin size doğru yaklaşması, yakında gelecek mektup veya alınacak mecidiyeköy escort

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Madalyon Görmek

Rüyada Madalyon Görmek

Rüyada madalyon gören kız, çok kısa süre sonra nişanlanır veya evlenir. Nişanlılık veya evliliğin nasıl geçeceği madalyonun rengine ve türüne göre değişir. Gümüş bir madalyon bu devrenin çok iyi geçeceğine işarettir. Gümüş madalyon saflığı, temiz aşk

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Meyhane Görmek

Rüyada Meyhane Görmek

Rüyanızda meyhane gördüyseniz bu, şu an sıkıntılı, devamlı üzüldüğünüz, kederli bir durumdaysanız bu durumdan kurtulup rahata ereceğiniz anlamına gelir. Bir işi yapmakta zorlanıyorsanız etrafınızdaki birkaç kişi size yardım edecek ve işiniz bu kişile

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Maaş Görmek

Rüyada Maaş Görmek

Rüyada maaş görmek daha çok rüya sahibinin çalışma hayatında önemli bir çalışmaya yatırım yapacağı için oldukça yüklü bir miktarda para harcayacağına ve daha sonrasında da bu paranın daha fazlasını kazanacağına yani yapmış olduğu yatırımın çok karlı

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Makas Görmek

Rüyada Makas Görmek

Rüyada makas görmek bir çok yorumcu tarafından hayra yorulmaz, üzüntü ve sıkıntıya rüya sahibinin hiç yapmadığı bir olay için suçlanacağına, arasının iyi olduğu kimselerle bazı sorunlar yaşayacağına işarettir.

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Manzara Görmek

Rüyada Manzara Görmek

Rüyada manzara görmek, rüya sahibinin yakın zamanda yaşadığı zorlukların üstesinden geleceğine bu zorlukları güçlü bir şekilde aşacağına delalettir. Rüyasında manzara izlediğini gören kişi uzun zamandır beklediği bir şeyin haberini alır.

Kategori: M 0 Yorum
   

Rüyada Makyaj Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Makyaj Görmek Hakkında Yorum Yaz