Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Makyaj Görmek

Rüyada Makyaj Görmek
Kategori: M 0 Yorum

Rüyada makyaj görmek ya da size makyaj yapıldığını görmek farklı anlamlara gelmektedir. 

Rüyada makyajın başka birisine yapıldığını görüyorsanız ve bu kişi tanıdığınız bir kişi ise ve aranız bozuksa onu günün birinde affedeceğiniz anlamına gelmektedir. 

Rüyada makyaj tanımadığınız birisine yapılıyorsa sizin daha iyimser bir duygu durumuna kavuştuğunuz insanları olduğundan daha güzel görmeye başlayacağınız anlamına gelir buda size günlük hayatta mutluluk ve iyilik olarak geri dönecektir.

Rüyanız da makyaj size yapılıyorsa işte bu çok güzel olaylara işaret eder. İnsanların sizi daha güzel görmeye başladığı anlamına gelir. Burada güzellikten bahsedilen sadece dış görünüşünüz değil , iç güzelliğinizin de insanlar tarafından fark edileceği anlamına gelir. Böyle bir rüya gördükten sonra sizinle ilgilenmesini istediğiniz kimseler varsa onlara yaklaşmanız için doğru zamanın geldiği anlamına gelir. Size küs , kalbini kırdığınız ve sizi affetmeyeceğini düşündüğünüz arkadaş , dost ya da bir yakınınız varsa onların da yanlarında gitmek için doğru zamanın geldiği anlamına gelir.

Rüyada makyaj malzemesi görmek insanlar tarafından yanlış anlaşılmaya açık bir dönemde olduğunuzu sorunun sizden kaynaklanabileceğini ve bunun için kendinize çeki düzen vermeniz gerektiği anlamına gelir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Macun Görmek

Rüyada Macun Görmek

Rüyada macun görmek, hastalıktan şifa bulmaya ve neslinin çokluğuna delalet eder. Ot, çiçek, yemiş ve hububattan çıkardan yağların tabirleri de böyledir. Rüyanızda kuvvet macunu yediğinizi görmeniz; sizin bir başkasından beklediğiniz yardımı göremeye

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Macerapest Görmek

Rüyada Macerapest Görmek

Rüyada maceraperst olduğunuzu görmek, yakında bazı riskli olayların içinde yer almak zorunda kalacağınız anlamına gelir. Rüyada maceracaperst olmak, gerçek hayatta risk ve sahtekar insanlar ile başa çıkmak için hazır olduğunu bildiren bir işarettir.

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Maden Görmek

Rüyada Maden Görmek

Rüyada maden yada maden ocağı görmek, çalışkan ve azimli olmaya ve bundan dolayı da iyi bir gelecek kurmaya işarettir. Rüyada bir maden kütlesini incelediğinizi görmek, içinde bulunduğunuz karmaşayı çözmeye ve hayatınıza istediğiniz yönü vermeye işar

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Madalyon Görmek

Rüyada Madalyon Görmek

Rüyada madalyon gören kız, çok kısa süre sonra nişanlanır veya evlenir. Nişanlılık veya evliliğin nasıl geçeceği madalyonun rengine ve türüne göre değişir. Gümüş bir madalyon bu devrenin çok iyi geçeceğine işarettir. Gümüş madalyon saflığı, temiz aşk

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Meyhane Görmek

Rüyada Meyhane Görmek

Rüyanızda meyhane gördüyseniz bu, şu an sıkıntılı, devamlı üzüldüğünüz, kederli bir durumdaysanız bu durumdan kurtulup rahata ereceğiniz anlamına gelir. Bir işi yapmakta zorlanıyorsanız etrafınızdaki birkaç kişi size yardım edecek ve işiniz bu kişile

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Mantar Görmek

Rüyada Mantar Görmek

Rüyada görülen mantar kişinin çevresinde bulunan zor bir insana yorumlanır. Bu insan dönem dönem rüya sahibini daraltabilir ve olması imkansız isteklerde bulunabilir.

Kategori: M 0 Yorum
   

Rüyada Makyaj Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Makyaj Görmek Hakkında Yorum Yaz