Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Maymun Görmek

Rüyada Maymun Görmek
Kategori: M 1 Yorum

Rüyada maymun görmek, hayatınızda ilginç gelişmeler yaşanacağının göstergesidir. Maymun sembolü, bir anda hayatınıza girerek hayatınızı renklendirecek biri ile karşılaşacağınızı gösterir.

Rüyada maymunun kendisini kovaladığını gören bir kişi, büyük bir kısmet yakalayabilir ya da hiç aklında olmayan büyük bir mal edinebilir. Rüyada maymun görmek, genellikle yeni bir mal sahibi olacağınızın, elinize büyük miktarda bir para geçeceğinin ya da yeni bir iş açacağınızın göstergesidir.

Rüyada muz yiyen bir maymun görmek, sevdiğiniz kişilerden işiteceğiniz övgü dolu ve güzel sözlere işaret eder. Maymun sembolü, genellikle bol kazancın yeni bir gelir kapısının habercisidir. Bazı rüya tabircilerine ise maymun görmek, ileride karşılaşılacak bazı engellerin ve sorunların göstergesidir.

Rüyada maymun pisliği görmek, hiç ummadığınız bir yerden çok yüklü bir miktar para kazanacağınızı gösterir. Bu parayı doğru yönetir ve tutumlu davranırsanız ileride kendiniz için çok rahat bir yaşam inşa edebilirsiniz.

Rüyada maymun yavrusu görmek, çevrenizdeki iyi niyetli olarak gördüğünüz bazı kişilerin aslında sandığınız kadar da masum olmadığını ve sizin hakkınızda çok güzel şeyler düşünmediklerini öğrenmenizi sağlar. Rüya sahibi çevresinden bu dönemde bazı anlam veremediği dedikodular ve sözler duyabilir ve bu nedenle canı sıkılabilir. Bunun önüne geçmek için gerçekten kimin dost kimin düşman olduğunu iyi ayırt etmeniz gerekiyor.

Rüyada maymun öldürmek, İş yaşantınızda başarınız arttıkça maddi kazancınız da artacak. Buna bağlı olarak çevrenizde dost görünen kişilerde de büyük ölçüde artış olabilir. Ayağınızı kaydırmak ve başarınızın önüne set çekmek isteyen kişiler bu dönemde karşınıza çıkabilir. Bu kişilere fırsat vermemeli başarınızda istikrarı amaçlamalısınız. Kariyeriniz için çok iyi olacak bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Bu fırsat çıktığında iki seçenek arasında kısa bir süre ikilemde kalsanız da mantığınızı kullanarak doğru yolu bulacaksınız.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Macerapest Görmek

Rüyada Macerapest Görmek

Rüyada maceraperst olduğunuzu görmek, yakında bazı riskli olayların içinde yer almak zorunda kalacağınız anlamına gelir. Rüyada maceracaperst olmak, gerçek hayatta risk ve sahtekar insanlar ile başa çıkmak için hazır olduğunu bildiren bir işarettir.

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Muz Görmek

Rüyada Muz Görmek

Rüyada muz görmek, hoş olmayan olaylara, heyecan verici maceralara ve yeni aşk ilişkilerine yorumlanır. <span title="Banana is a symbol or unpleasant and unforeseen situations or machismo and sexual relations.&lt;/p&gt;&lt;br /&gt; &lt;p&gt;">Rüyada

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Madalyon Görmek

Rüyada Madalyon Görmek

Rüyada madalyon gören kız, çok kısa süre sonra nişanlanır veya evlenir. Nişanlılık veya evliliğin nasıl geçeceği madalyonun rengine ve türüne göre değişir. Gümüş bir madalyon bu devrenin çok iyi geçeceğine işarettir. Gümüş madalyon saflığı, temiz aşk

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Mantar Görmek

Rüyada Mantar Görmek

Rüyada görülen mantar kişinin çevresinde bulunan zor bir insana yorumlanır. Bu insan dönem dönem rüya sahibini daraltabilir ve olması imkansız isteklerde bulunabilir.

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Motosiklet Görmek

Rüyada Motosiklet Görmek

Rüyada motosiklet görmek, rüya sahibinin çok ince düşünen bir yapıda olmasından dolayı, olaylar hakkında hızlı karar verememesini simgeler. Bu durum bazı koşullarda rüya sahibini çok zor durumlara sokabilmektedir fakat ince düşünceli bir insan olduğu

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Mezarlık Görmek

Rüyada Mezarlık Görmek

Bir kişi rüyasında mezarlık görmüşse, işlediği günahları telefi etmeye çalıştığı anlamına gelir. Ancak kişi kendisini mezarlıkta ölü olarak görüp yada herhangi bir ölüyü mezarlıktan öldüğünü görmüşse daha yaşayacağı uzun bir ömrün olacağına delalet e

Kategori: M 0 Yorum
   

Rüyada Maymun Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. semra dedi ki:

    rüya tabirleri sitesi olarak gördüğüm rüyayı yorumladığınız için teşekkür ederim.

Rüyada Maymun Görmek Hakkında Yorum Yaz