Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Meyhane Görmek

Rüyada Meyhane Görmek
Kategori: M 0 Yorum

Rüyanızda meyhane gördüyseniz bu, şu an sıkıntılı, devamlı üzüldüğünüz, kederli bir durumdaysanız bu durumdan kurtulup rahata ereceğiniz anlamına gelir. Bir işi yapmakta zorlanıyorsanız etrafınızdaki birkaç kişi size yardım edecek ve işiniz bu kişilerin yardımı sayesinde kısa sürede bitecektir. Bu kişilerin yardımıyla büyük paralar kazanacaksınız yapacağınız bu işten.

Rüyasında meyhane gören kişi hastaysa bu hastalıktan kurtulacak, rahata erecektir. Eğer bu kişi evlenememişse, kısmeti açılacak, bir anda birçok talibi çıkacaktır. Kısa sürede evlenip mutlu bir hayat sürecek, bolluk ve bereket içinde yaşayacaktır kalan tüm ömrü boyunca.

Rüyada meyhanede olmak, ihanete uğrayacağınıza işarettir. Etrafınızdaki çok güvendiğiniz bir insan güveninizi boşa çıkaracak, size hıyanet edecektir. Sevmediğiniz, size düşmanlık edecek bir insanla bir olup arkanızdan iş çevirecektir ve bu durum iş konusunda bazı kayıplara neden olacaktır sizde. Bu duruma çok üzüleceksiniz ve kayıplarınız tekrar yerine gelmeyecektir.

Rüyada meyhanede meyhaneciyle oturup sohbet etmek, öğrenmek için can attığınız bir şeyi tam ümidi kesmişken öğreneceğinize, borcunuz varsa bu borcunuzu kapatmak için bir para kaynağı bulacağınıza, gelen bu paranın sadece borçlarınızı kapatmanıza yetecek kadar olacağına, girdiğiniz içinize dert olan bir günah için tövbe etmeniz gerektiğine, kısa süreli bir hastalık yaşayıp iyileşeceğinize, hayat standardınızın yükseleceğine, daha rahat yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada meyhanede içki içmek, aile içinde işler çok iyi giderken bir anda alacağınız kötü bir haberle her şeyin tepetaklak olacağına, iş hayatınızda ortağınız ya da iş arkadaşınız tarafından ihanete uğrayacağınıza, rekabet halinde olduğunuz bir kişinin sizi alt edip yükseleceğine, ele geçecek bir paranın çok kısa sürede, hiçbir işe yaramadan biteceğine, güvendiğiniz birinin sizi yarı yolda bırakacağına, kalbinizi kıracağına, ortaklığınızın bozulacağına, önüne çıkacak bir fırsatı değerlendirememeye işarettir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Melek Görmek

Rüyada Melek Görmek

Rüyada melek görmek, nadir görülen rüyalardan biridir.Rüyada görülen melek genel anlamda iyi habere yorumlanır bazende hayal kırıklığına tabir edilir. Rüyada bir meleğin size doğru yaklaşması, yakında gelecek mektup veya alınacak mecidiyeköy escort

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Maç Görmek

Rüyada Maç Görmek

Rüyada bir maçta seyirci olduğunu görüren kendi başına bazı işleri halledemeyecek demektir.Maçı kendinizi oynarken görmek bazı işlere emek ve gayret göstermeye delalet eder.Bu maçta gol attığını gördüyse düşmanlarına galip gelecek demektir.Bir kimse

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Mısır Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mısır Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mısır görmek çoğu zaman bereketi bolluğu yeni ve temiz kazançları simgeler. Rüyasında mısır gören kişi sonra ki dönemlerde bolluk içerisine girer. Rüyada mısır görmek kimi zaman kişinin o dönemde ki sıkıntılarından çok güçlü bir şekilde çıkacağına sorunların kendiliğinden çözüme ulaşacağına yorumlanır.

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Bilinmeyen Meyve Görmek

Rüyada Bilinmeyen Meyve Görmek

Rüyada bilinmeyen meyve görmek yeni bir işe veya güzel bir habere delalettir. Rüyada türü bilinmeyen meyve görmek zamanı belli olmayan, beklenmedik sevindirici bir olaya tanıklık edileceğine, rüya sahibinin çok mutlu ve güzel bir haber alacağına delalettir.

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Meyhane Görmek

Rüyada Meyhane Görmek

Rüyanızda meyhane gördüyseniz bu, şu an sıkıntılı, devamlı üzüldüğünüz, kederli bir durumdaysanız bu durumdan kurtulup rahata ereceğiniz anlamına gelir. Bir işi yapmakta zorlanıyorsanız etrafınızdaki birkaç kişi size yardım edecek ve işiniz bu kişile

Kategori: M 0 Yorum
Rüyada Mezarlık Görmek

Rüyada Mezarlık Görmek

Bir kişi rüyasında mezarlık görmüşse, işlediği günahları telefi etmeye çalıştığı anlamına gelir. Ancak kişi kendisini mezarlıkta ölü olarak görüp yada herhangi bir ölüyü mezarlıktan öldüğünü görmüşse daha yaşayacağı uzun bir ömrün olacağına delalet e

Kategori: M 0 Yorum
   

Rüyada Meyhane Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Meyhane Görmek Hakkında Yorum Yaz