Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Nar Görmek

Rüyada Nar Görmek
Kategori: N 0 Yorum

Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nar görmek bolluk berekete delalet eder. Rüyada görülen nar kazanca paraya kariyere delalettir. Rüyasında nar gören rüya sahibi yakın zamanda mal mülk sahibi olur. Rüyada yenen tatsız nar bir hastalık sahibi olunacağına delalettir. Tatsız nar yemek aynı zamanda mal kaybedileceğine yorumlanır. Rüyada bekar bir kız nar yer ise aşık olacağına fakat aşık olduğu erkeğin hayırlı olmayacağına delalettir.Rüyada nar kabuğu yemek hastalık sahibi insanın şifa bulmasına delalettir.

Rüyada Nar Yemek

Rüyada yenen nar bolluğa huzura allah katında yükselmeye, imanı sağlam bir insana delalettir. Rüyasında nar yediğini gören kişi bekar ise evleneceğine evleneceği kişinin hayırlı, dürüst, maddi durumu yüksek bir kişi olacağına yorumlanır. Bu kişi hiç beklenmedik bir zamanda gelir ve rüya sahibinin birden fazla sorununu yoluna sokmasında yardımcı olur.

rüyada nar görülmesi

Rüyada Nar Ağacı Görmek

Rüyada görülen nar ağacı bereket getirir. Nar ağacı kimi zaman büyüyüp yetiştirilen bir evladın kimi zaman uzun zaman emek harcanarak yapılan bir işin karşılığını güzel bir şekilde alınacağına yorumlanur. Rüyasında nar ağacı gören kişi hayırlara vesile bir haber alır ve hayatında çok güzel bir başlangıç yapar.

Rüyada Nar Toplamak

Rüyada toplanan nar bereket, para, sağlık ve huzur getirir. Rüyada nar toplamak sağlıklı huzurlu bir hayata, rüyada olmamış nar toplamak tersine yorumlanır ve istenilen şeylere ulaşmak için geç kalındığına delalettir. Bu rüyayı gören kişi galibiyet kazanmak için risk aldığı durumlar varsa vazgeçmelidir. Rüyada toplanan çürük nar rüya sahibinin bir yerlerde bilinmeyen kısmetlerinin olduğuna ve yakın zamanda geleceğine tabir edilir.

ruyada nar yemek

Rüyada Nar Suyu İçmek

Rüyada içilen nar suyu haksız kazanca olmaması gereken bir durumun varlığına delalettir. Birinin emeğiyle kazanılan mutluluğa kişiye faydası olacağına fakat başka birini yıpratacağına delalettir. Rüyada içilen nar suyu eve gelecek olan yeni haberlere evde yaşanacak kargaşaya da delalettir.

Rüyada Nar Bahçesi Görmek

Rüyada görülen nar bahçesi Berekete bolluğa malına mal katmaya delalettir. Rüyada bolca nar görmek yeni bir mülke yorulur. Eğer rüya sahibi rüyasında çürük narlardan oluşan bir bahçe görüyorsa büyük miktarda para kaybeder ve batar.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Naftalin Görmek

Rüyada Naftalin Görmek

Rüyada elbiselerinizi naftalinlediginizi görmek, geçmisteki yaptığınız hataların sizi daima huzursuz ettigine işarettir. Naftalin görmek bir rivayete göre de bir büyügünüzden çok miktarda yardım göreceginize yorumlanır. Bir başka rivayete görede: Rüy

Kategori: N 0 Yorum
Rüyada Nacak Görmek

Rüyada Nacak Görmek

Rüyada Nacak görmek güç, emniyet ve menfaat ile yorumlanır. Rüyada nacak gören insan geçim sıkıntısından kurtulur, refah içinde yaşar. Rüyada nacak ile odun keserken kendini yaraladığını görmek, yaptığınız işte yaşayacağınız bir aksaklıktan dolayı bi

Kategori: N 0 Yorum
Rüyada Nabız Görmek

Rüyada Nabız Görmek

Rüyada nabız atışlarının düzenli olduğunu görmek sıhhate, yükseldiğini yahut düştüğünü görmek stres ve heyecana, aşırı yemeye; uykuda ve gıda almakta düzensizliğe işarettir. Nabız evhama, kendini dinlemeye ve şeytanın nesveselerine delalet eder.Rüyad

Kategori: N 0 Yorum
Rüyada Nafaka Görmek

Rüyada Nafaka Görmek

Rüyada Nafaka Ödemek sevince, rahatlığa, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, istenilen bir birlikteliğe, güler yüzlü yabancıya, yağmura, kazanılan nimete, kazanılan ganimete, birikmiş nimete, zahmetsiz kazanılan paraya yorulur. Kimi zaman da sıkınt

Kategori: N 0 Yorum
Rüyada Namaz Ne Anlama Gelir

Rüyada Namaz Ne Anlama Gelir

Rüyada görülen namazları; farz namazı, cuma, tevekkeli ve bayram namazları olarak ayrı ayrı deyim edilirler.

Kategori: N 0 Yorum
Rüyada Nar Görmek

Rüyada Nar Görmek

Rüyada nar görmek bolluk berekete delalet eder. Rüyada görülen nar kazanca paraya kariyere delalettir. Rüyasında nar gören rüya sahibi yakın zamanda mal mülk sahibi olur.

Kategori: N 0 Yorum
   

Rüyada Nar Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Nar Görmek Hakkında Yorum Yaz