Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada Pantolon Görmek
Kategori: P 1 Yorum

Rüyada pantolon görmek, gördüğünüz pantolonun cinsine, darlığına, genişliğine, uzunluğuna, kısalığına, rüyanızda pantolonu giyip giymediğinize, pantolonun rengine göre birçok farklı şekillerde yorumlanabilir.

Rüyada siyah renkli bir pantolon görmek, itibar sahibi bir insansanız, daha çok insanın güvenini kazanıp, daha çok insan tarafından sevilip yükseltileceğiniz anlamına gelir. İtibarınız kat be kat artacaktır. Pek hayırlı bir rüyadır.
Rüyada eski, yırtık, hırpalanmış, parçalanmış bir pantolon görmüşseniz, bu pek hayırlı değildir. Üzüleceğinize işarettir. Yolunda gittiğini zannettiğiniz bir işin aslında öyle olmadığını öğreneceksiniz, çok üzüleceksiniz. Sıkıntılı bir döneme gireceksiniz. Sevdiğiniz bir eşyanızı kaybedebilirsiniz. Bu sıkıntılı dönem bir hastalık dönemi de olabilir. Bir ortamda kazandığınız itibarı yerle bir edecek bir olay yaşayacaksınız. Eski, yırtık pantolon gören kişi borca girecektir. Bu borç pek hayırlı değildir.

Rüyada yün pantolon görmek her türlü iyi yorumlanır. Herhangi bir renkteki yün pantolon mutlu güzel günlerin sizi beklediğine işarettir. İpek pantolon görmek de çok iyidir. Huzuru bulup mutlu mesut yaşayacaksınız demektir. Yaptığınız işte ya da okuyorsanız kısa zamanda zirveye ulaşacaksınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada pahalı, kaliteli şık bir pantolon görmek yatırım yapacağınızı gösterir. Ev ya da araba alıp borca gireceksiniz ancak borcunuzu rahatça ödeyeceksiniz. Pahalı, kaliteli, şık gömlek çok iyidir. Hayatınızda kendiniz adına yapacağınız iyi bir şey olacak demektir. Hastaysanız sağlığınıza kavuşacaksınız, borç içindeyseniz, bu borçlardan kurtulacaksınız, birinin emri altında çalışıyorsanız zamanla yükselip kendi işinizin patronu olacaksınız.

Rüyada mavi pantolon görmek devlet kapısı demektir. Devletle ilgili resmi bir işiniz hayırla sonuçlanacak demektir. Mavi pantolon devlet işine girmek olarak da yorumlanır.

Rüyada sarı pantolon görmek bulunduğunuz şehri değiştireceğinize delalettir. Mutsuz olduğunuz bir yerden çok daha mutlu olacağınız bir yere taşınacaksınız demektir. Sarı pantolon iş değişikliği de demektir. Yeni işinizde daha huzurlu olacağınızı gösterir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada görülen parfüm rüya sahibinden çevresi tarafından saklanan bir olaya yorumlanır. Rüyasında parfüm gören rüya sahibi hak etmeyen birinin büyüsüne kapılabilir ve yanlış bir seçim doğrultusunda oldukça sıkıntılı günler geçirebilir.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Pikniğe Gitmek

Rüyada Pikniğe Gitmek

Rüyada pikniğe gitmek güzel ve mutluluk habercisi bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi bir arkadaş ortamına girdiğinde keyifli ve güzel vakit geçireceğine işarettir. Rüya sahibi için uzun bir süredir devam eden büyük sorunlarından kurtulup artık bu sıkı

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Para Görmek

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek, zenginlik sembolüdür. Maddi sıkıntılardan kurtulmaya, bol rızık ve kazanca işarettir. Bazende rüyayı gören kişinin gereksiz kıskançlıklar içine düştüğünün habercisidir. Rüyada görülen para rüyayı gören kişinin gelecekte yaşayacağı

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Perde Görmek

Rüyada Perde Görmek

Rüyada perde görmek rüya sahibinin çevresinden sakladığı bir şey olduğuna ya da bunun tam tersi olarak çevresinin rüyayı gören kişiden bir sır saklamasına delalettir. Rüyada görülen perde bir çok rüya tabircisi tarafından bir sırra gizeme delalet eder.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Padişah Görmek

Rüyada Padişah Görmek

Rüyada bir padişah görmek onur, ün, yüksek mevkii olarak yorumlanır. Eğer evli değilseniz mesut ve zengin bir evlenme yapacağınıza, evliyseniz geçimli ve mutlu bir hayatınız yaşantınız olacağına yorumlanır. Yeni bir iş kurmak peşinde koşuyorsanız, kı

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Papağan Görmek

Rüyada Papağan Görmek

Rüyada papağan görmek her zaman güzel şeylere delalet eder. Eğer kişi rüyasında erkek renkli güzel tüyleri olan bir papağan görürse karşısına çok yönlü, iyi huylu, zeki , başarılı, düşünceli biri çıkar ve uzun bir dönemler mutlu bir ilişki yaşar.

Kategori: P 0 Yorum
   

Rüyada Pantolon Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. .. dedi ki:

    Ruyamda biri bana sarı parlak kumaşta bir pantolon gösteriyodu

Rüyada Pantolon Görmek Hakkında Yorum Yaz