Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada Pantolon Görmek
Kategori: P 1 Yorum

Rüyada pantolon görmek, gördüğünüz pantolonun cinsine, darlığına, genişliğine, uzunluğuna, kısalığına, rüyanızda pantolonu giyip giymediğinize, pantolonun rengine göre birçok farklı şekillerde yorumlanabilir.

Rüyada siyah renkli bir pantolon görmek, itibar sahibi bir insansanız, daha çok insanın güvenini kazanıp, daha çok insan tarafından sevilip yükseltileceğiniz anlamına gelir. İtibarınız kat be kat artacaktır. Pek hayırlı bir rüyadır.
Rüyada eski, yırtık, hırpalanmış, parçalanmış bir pantolon görmüşseniz, bu pek hayırlı değildir. Üzüleceğinize işarettir. Yolunda gittiğini zannettiğiniz bir işin aslında öyle olmadığını öğreneceksiniz, çok üzüleceksiniz. Sıkıntılı bir döneme gireceksiniz. Sevdiğiniz bir eşyanızı kaybedebilirsiniz. Bu sıkıntılı dönem bir hastalık dönemi de olabilir. Bir ortamda kazandığınız itibarı yerle bir edecek bir olay yaşayacaksınız. Eski, yırtık pantolon gören kişi borca girecektir. Bu borç pek hayırlı değildir.

Rüyada yün pantolon görmek her türlü iyi yorumlanır. Herhangi bir renkteki yün pantolon mutlu güzel günlerin sizi beklediğine işarettir. İpek pantolon görmek de çok iyidir. Huzuru bulup mutlu mesut yaşayacaksınız demektir. Yaptığınız işte ya da okuyorsanız kısa zamanda zirveye ulaşacaksınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada pahalı, kaliteli şık bir pantolon görmek yatırım yapacağınızı gösterir. Ev ya da araba alıp borca gireceksiniz ancak borcunuzu rahatça ödeyeceksiniz. Pahalı, kaliteli, şık gömlek çok iyidir. Hayatınızda kendiniz adına yapacağınız iyi bir şey olacak demektir. Hastaysanız sağlığınıza kavuşacaksınız, borç içindeyseniz, bu borçlardan kurtulacaksınız, birinin emri altında çalışıyorsanız zamanla yükselip kendi işinizin patronu olacaksınız.

Rüyada mavi pantolon görmek devlet kapısı demektir. Devletle ilgili resmi bir işiniz hayırla sonuçlanacak demektir. Mavi pantolon devlet işine girmek olarak da yorumlanır.

Rüyada sarı pantolon görmek bulunduğunuz şehri değiştireceğinize delalettir. Mutsuz olduğunuz bir yerden çok daha mutlu olacağınız bir yere taşınacaksınız demektir. Sarı pantolon iş değişikliği de demektir. Yeni işinizde daha huzurlu olacağınızı gösterir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Paket Görmek

Rüyada Paket Görmek

Rüyada Paket Görmek beklentilerin hayata geçeceğine, hayırlı işler yapacağına, mutluluğa, anlayışlı tanıdığa, bol kısmete, feraha kavuşmaya, emniyette olmaya, zorluk çekmeden kazanılan ziynete, duygusal hayatın iyi gittiğine, problemlerden arınmış ya

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Papatya Görmek

Rüyada Papatya Görmek

Rüyada papatya görmek, hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacağını gösterir. Papatya sembolü, genellikle güzel bir geleceğe işaret eder. Çok sevdiğiniz ve özlediğiniz birinin mutluluk haberini alarak sevinebilir ve kısa süreli bir şaşkınlık yaşayabilir

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada görülen parfüm rüya sahibinden çevresi tarafından saklanan bir olaya yorumlanır. Rüyasında parfüm gören rüya sahibi hak etmeyen birinin büyüsüne kapılabilir ve yanlış bir seçim doğrultusunda oldukça sıkıntılı günler geçirebilir.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Polis Görmek

Rüyada Polis Görmek

Rüyada görülen polis gücün ve korunmanın simgesidir. Bazı kimselerce şiddet üzüntü ve sıkıntı olarak da yorumlanabilmektedir. Bu nedenle rüya esnasında kişinin kendini nasıl hissettiği rüyaya yön vermektedir. Genel olarak rüyada görülen polis devlet

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Paça Görmek

Rüyada Paça Görmek

Rüyada eti yenen hayvanların paçasını görmek mala, paça yemek yetim malını yahut şerefli insanların malını yemeye; Paçayı temizlemek zahmeti gidermeye, vergi memuruna yahut zulmen para toplayan kimseye; Pantolon paçası temiz ve ütülü ise hayra; yırtı

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Palabıyık Görmek

Rüyada Palabıyık Görmek

Rüyada palabıyık görmek abartılı bir aşk hayatı yaşayacağınız anlamı taşımaktadır. Kendinizi küçük düşürücü davranışlarda bulunacağınız anlamı taşıyan bu rüya eğer palabıyıklı biri ile konuşma şeklinde yorumlanırsa gurbetteki birinden haber alacağını

Kategori: P 0 Yorum
   

Rüyada Pantolon Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. .. dedi ki:

    Ruyamda biri bana sarı parlak kumaşta bir pantolon gösteriyodu

Rüyada Pantolon Görmek Hakkında Yorum Yaz