Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Papağan Görmek

Rüyada Papağan Görmek
Kategori: P 0 Yorum

Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada papağan görmek her zaman güzel şeylere delalet eder. Eğer kişi rüyasında erkek renkli güzel tüyleri olan bir papağan görürse karşısına çok yönlü, iyi huylu, zeki , başarılı, düşünceli biri çıkar ve uzun bir dönemler mutlu bir ilişki yaşar. Bu ilişki doğru insan olmasına rağmen bazı belirsiz işlerle uğraşan zeki bir insana da yorumlanabilir. Rüyada görülen papağan bir çok konuda hayırlı işlere, doğru adımlara güzel bir geleceğe yorumlanır. Aynı zamanda rüyasında papağan gören rüya sahibi, zeki, bilgili, başarılı ve açık sözlü bir insandır.

papagan resmi

Rüyada Papağandan Korkmak

Rüyada papağandan korkmak kötü bir döneme giriş yapmaya hayır getirmeyecek bir işe girişmeye yorumlanır. Rüyada papağandan korkmak aynı zamanda rüya sahibinin sürekli çevresinde olan faydasız bir kimseye yorumlanır.

Rüyada Papağan Beslemek

Rüyada papağan beslediğini yem verdiğini görmek dedikoduya delalettir. Rüyada papağana verilen yem birinin ağzına verilen dedikoduya rüya sahibi hakkında bir dedikodunun yayılmasına yorumlanır.

rüyada papağan görmek

Rüyada Papağana Su Vermek

Rüyada papağana su vermek birileriyle yapılan ortaklığın bozulacağına işlerin yolunda gitmeyeceğine delalettir. Rüyada papağan görmek aynı zamanda rüya sahibinin başladığı bazı şeylerin yarım kalacağına yorumlanır.

Rüyada Papağanla Konuşmak

Rüyada papağanla konuşmak bir toplum içerisine girmeye orada sergilenecek davranışların önemine delalettir. Aynı zamanda rüyasında papağanla konuştuğunu gören kişi mutlu bir evliliğe tabi olur.

Rüyada Papağan Yavrusu Görmek

Rüyada papağan yavrusu görmek yeni bir olaya yapılcak yeni şeylere yorumlanır. Rüyada görülen papağan yavrusu hayra alamettir. Yeni girişimlere güzel sonuçlara yorumlanır. Aynı zamanda rüyada papağan yavrusuyla konuşmak bir rüya sahibinin bir kişiden alacağı yardıma delalet edilir.

yutada papagan gorulmesi

Rüyada Papağanın Ölmesi

Rüyada papağanın ölmesi büyük bir dedikodunun önünü kesmeye yorumlanır. Fakat bu rüyayı gören kişi papağanı kendinin öldürdüğünü gördü ise bu durum hayra yorulmaz ve kötü sonuçlanacak bir sohbete delalet eder. Rüya sahibi bir kimseden beklemediği şeyler öğrenir ve kötü bir dönem geçirir.

Rüyada Papağana Sarılmak

Rüyasında papağana sarıldığını gören kişi yeni bir arkadaş edinir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin çevresinde yeni birilerine ihtiyaç duyabileceğine yorumlanır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Paket Görmek

Rüyada Paket Görmek

Rüyada Paket Görmek beklentilerin hayata geçeceğine, hayırlı işler yapacağına, mutluluğa, anlayışlı tanıdığa, bol kısmete, feraha kavuşmaya, emniyette olmaya, zorluk çekmeden kazanılan ziynete, duygusal hayatın iyi gittiğine, problemlerden arınmış ya

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Padişah Görmek

Rüyada Padişah Görmek

Rüyada bir padişah görmek onur, ün, yüksek mevkii olarak yorumlanır. Eğer evli değilseniz mesut ve zengin bir evlenme yapacağınıza, evliyseniz geçimli ve mutlu bir hayatınız yaşantınız olacağına yorumlanır. Yeni bir iş kurmak peşinde koşuyorsanız, kı

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Petek Görmek

Rüyada Petek Görmek

Rüyada petek görmek, pek çok konuda ince düşünerek kimseyi kırmadan hareket ettiğinizi gösterir. Tüm olaylar karşısında aynı tavrı sergilemek ve sürekli sakin kalmak sizin için biraz yorabilir fakat rüyanızda gördüğünüz petek sembolü bu emeklerinizin

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada görülen parfüm rüya sahibinden çevresi tarafından saklanan bir olaya yorumlanır. Rüyasında parfüm gören rüya sahibi hak etmeyen birinin büyüsüne kapılabilir ve yanlış bir seçim doğrultusunda oldukça sıkıntılı günler geçirebilir.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Para Görmek

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek, zenginlik sembolüdür. Maddi sıkıntılardan kurtulmaya, bol rızık ve kazanca işarettir. Bazende rüyayı gören kişinin gereksiz kıskançlıklar içine düştüğünün habercisidir. Rüyada görülen para rüyayı gören kişinin gelecekte yaşayacağı

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Perde Görmek

Rüyada Perde Görmek

Rüyada perde görmek rüya sahibinin çevresinden sakladığı bir şey olduğuna ya da bunun tam tersi olarak çevresinin rüyayı gören kişiden bir sır saklamasına delalettir. Rüyada görülen perde bir çok rüya tabircisi tarafından bir sırra gizeme delalet eder.

Kategori: P 0 Yorum
   

Rüyada Papağan Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Papağan Görmek Hakkında Yorum Yaz