Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Papağan Görmek

Rüyada Papağan Görmek
Kategori: P 0 Yorum

Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada papağan görmek her zaman güzel şeylere delalet eder. Eğer kişi rüyasında erkek renkli güzel tüyleri olan bir papağan görürse karşısına çok yönlü, iyi huylu, zeki , başarılı, düşünceli biri çıkar ve uzun bir dönemler mutlu bir ilişki yaşar. Bu ilişki doğru insan olmasına rağmen bazı belirsiz işlerle uğraşan zeki bir insana da yorumlanabilir. Rüyada görülen papağan bir çok konuda hayırlı işlere, doğru adımlara güzel bir geleceğe yorumlanır. Aynı zamanda rüyasında papağan gören rüya sahibi, zeki, bilgili, başarılı ve açık sözlü bir insandır.

papagan resmi

Rüyada Papağandan Korkmak

Rüyada papağandan korkmak kötü bir döneme giriş yapmaya hayır getirmeyecek bir işe girişmeye yorumlanır. Rüyada papağandan korkmak aynı zamanda rüya sahibinin sürekli çevresinde olan faydasız bir kimseye yorumlanır.

Rüyada Papağan Beslemek

Rüyada papağan beslediğini yem verdiğini görmek dedikoduya delalettir. Rüyada papağana verilen yem birinin ağzına verilen dedikoduya rüya sahibi hakkında bir dedikodunun yayılmasına yorumlanır.

rüyada papağan görmek

Rüyada Papağana Su Vermek

Rüyada papağana su vermek birileriyle yapılan ortaklığın bozulacağına işlerin yolunda gitmeyeceğine delalettir. Rüyada papağan görmek aynı zamanda rüya sahibinin başladığı bazı şeylerin yarım kalacağına yorumlanır.

Rüyada Papağanla Konuşmak

Rüyada papağanla konuşmak bir toplum içerisine girmeye orada sergilenecek davranışların önemine delalettir. Aynı zamanda rüyasında papağanla konuştuğunu gören kişi mutlu bir evliliğe tabi olur.

Rüyada Papağan Yavrusu Görmek

Rüyada papağan yavrusu görmek yeni bir olaya yapılcak yeni şeylere yorumlanır. Rüyada görülen papağan yavrusu hayra alamettir. Yeni girişimlere güzel sonuçlara yorumlanır. Aynı zamanda rüyada papağan yavrusuyla konuşmak bir rüya sahibinin bir kişiden alacağı yardıma delalet edilir.

yutada papagan gorulmesi

Rüyada Papağanın Ölmesi

Rüyada papağanın ölmesi büyük bir dedikodunun önünü kesmeye yorumlanır. Fakat bu rüyayı gören kişi papağanı kendinin öldürdüğünü gördü ise bu durum hayra yorulmaz ve kötü sonuçlanacak bir sohbete delalet eder. Rüya sahibi bir kimseden beklemediği şeyler öğrenir ve kötü bir dönem geçirir.

Rüyada Papağana Sarılmak

Rüyasında papağana sarıldığını gören kişi yeni bir arkadaş edinir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin çevresinde yeni birilerine ihtiyaç duyabileceğine yorumlanır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada patlıcan görmek rüya sahibinin saygın başarılı bir insan olduğuna delalettir. Rüya sahibi yeni bir girişime adım atar ve birden fazla başarı elde eder.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada pantolon görmek, gördüğünüz pantolonun cinsine, darlığına, genişliğine, uzunluğuna, kısalığına, rüyanızda pantolonu giyip giymediğinize, pantolonun rengine göre birçok farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyada siyah renkli bir pantolon görmek,

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Palabıyık Görmek

Rüyada Palabıyık Görmek

Rüyada palabıyık görmek abartılı bir aşk hayatı yaşayacağınız anlamı taşımaktadır. Kendinizi küçük düşürücü davranışlarda bulunacağınız anlamı taşıyan bu rüya eğer palabıyıklı biri ile konuşma şeklinde yorumlanırsa gurbetteki birinden haber alacağını

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Pamuk Görmek

Rüyada Pamuk Görmek

Rüyada pamuk görmek, hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacağının göstergesidir. Rüyasında pamuk gören bir kişi, bolluk ve bereket içine girebilir ve kendisi için mutlu bir yaşam inşa edebilir. Pamuk sembolü, kişinin hayatında atacağı adımları kararlıl

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Petek Görmek

Rüyada Petek Görmek

Rüyada petek görmek, pek çok konuda ince düşünerek kimseyi kırmadan hareket ettiğinizi gösterir. Tüm olaylar karşısında aynı tavrı sergilemek ve sürekli sakin kalmak sizin için biraz yorabilir fakat rüyanızda gördüğünüz petek sembolü bu emeklerinizin

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Pikniğe Gitmek

Rüyada Pikniğe Gitmek

Rüyada pikniğe gitmek güzel ve mutluluk habercisi bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi bir arkadaş ortamına girdiğinde keyifli ve güzel vakit geçireceğine işarettir. Rüya sahibi için uzun bir süredir devam eden büyük sorunlarından kurtulup artık bu sıkı

Kategori: P 0 Yorum
   

Rüyada Papağan Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Papağan Görmek Hakkında Yorum Yaz