Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada Patlıcan Görmek
Kategori: P 0 Yorum

Rüyada Patlıcan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada patlıcan görmek rüya sahibinin saygın başarılı bir insan olduğuna delalettir. Rüya sahibi yeni bir girişime adım atar ve birden fazla başarı elde eder. Rüyada patlıcan görüldüğünde patlıcanın mevsimi olması kariyer için atılacak önemli bir adıma tabir edilir. Bazı rüya tabircisi yazarlarına göre ise rüyada patlıcan görmek bir sıkıntıya işarettir. Bu sıkıntı önümüzde ki birkaç hafta içerisinde gündeme oturmayı başarır.

rüyada patlican görmek

Rüyada Patlıcan Yediğini Görmek

Rüyada patlıcan yediğini görmek rüya sahibinin yaptığı bir yanlışlık sonucu sorunun yolda olduğuna delalettir. Bu sorunun kaynağı kişinin çevresinde ya da doğal yoldan gelişen bir etken olmayabilir yani kişinin kendisinden kaynaklı olabilir.

Rüyada Patlıcan Yemeği Görmek

Rüyada görülen patlıcan yemeği görmek resmi kurumlarla yapılacak hayırlı bir işe, kazanca delalettir. Rüyada patlıcan yemeği hayırlı bir iş için girişime başarılı bir sonuca emek karşılığı alınacak bir paraya delalettir.

Rüyada Siyah Patlıcan Görmek

Rüyada görülen siyah patlıcan tez vakitte gelecek kara habere delalet eder. Alınan haber rüya sahibini derinden etkileyebilir ve kötü bir dönem geçirmesine sebebiyet verebilir. Bu durumda daha sağlıklı kararlar alınabilmesi için fevri kararlardan uzak kalınmalıdır.

Rüyada Mor Patlıcan Görmek

Rüyada görülen mor patlıcan kişinin eşinden kaynaklı gündeme gelecek bir probleme büyük bir aile kargaşası yaşanmasına yorumlanır. Eğer bu rüyayı gören kişi evli değil ve sevgilisi var ise bu ilişki içerisinde aldatma durumu yaşanabilir ve yakın zamanda ortaya çıkar.

rüyada patlican görmek

Rüyada Beyaz Patlıcan Görmek

Rüyada beyaz patlıcan görmek iyi huylu güzel ahlaklı ve çevresi tarafından sevilen başarılı bir insana delalettir. Rüyasında beyaz patlıcan gören kişi tez zamanda mevki atlar.

Rüyada Çürümüş Patlıcan Görülmesi

Rüyada çürümüş patlıcan görmek yolunda gitmeyen bir yaşama rüya sahibinin hayatta en çok önemsediği değer verdiği bir şeyi kaybedeceğine başka biri tarafından alınacağına delalettir.

Rüyada Patlıcan Kızartması Görmek

Rüyada patlıcan kızartması görmek ağzı çok boş, dedikoduyu çok seven birinin rüya sahibi hakkında ağır dedikodular yaptığına bu konunun tez zamanda duyulacağına delalettir. Rüyada görülen patlıcan kızartması içi kötülükle kötü enerjiye dolmuş bir insana tabir edilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Pencere Görmek

Rüyada Pencere Görmek

Rüyada pencere görmek, rüya sahibinin tıkanıp kaldığı bir konuda yeni çözüm önerileri ile ona ışık tutacak bir insan ile tanışması anlamına gelir. Bu insan farklı bakış açısı ve olaylara yüklediği yeni anlamlar ile rüya sahibine ciddi boyutta yardıml

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Papağan Görmek

Rüyada Papağan Görmek

Rüyada papağan görmek her zaman güzel şeylere delalet eder. Eğer kişi rüyasında erkek renkli güzel tüyleri olan bir papağan görürse karşısına çok yönlü, iyi huylu, zeki , başarılı, düşünceli biri çıkar ve uzun bir dönemler mutlu bir ilişki yaşar.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada pantolon görmek, gördüğünüz pantolonun cinsine, darlığına, genişliğine, uzunluğuna, kısalığına, rüyanızda pantolonu giyip giymediğinize, pantolonun rengine göre birçok farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyada siyah renkli bir pantolon görmek,

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada patlıcan görmek rüya sahibinin saygın başarılı bir insan olduğuna delalettir. Rüya sahibi yeni bir girişime adım atar ve birden fazla başarı elde eder.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada görülen parfüm rüya sahibinden çevresi tarafından saklanan bir olaya yorumlanır. Rüyasında parfüm gören rüya sahibi hak etmeyen birinin büyüsüne kapılabilir ve yanlış bir seçim doğrultusunda oldukça sıkıntılı günler geçirebilir.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada İksir Görmek

Rüyada İksir Görmek

Rüyada görülen iksir rüya sahibinin çevresine faydalı, çalışkan, dürüst ve yetenekli bir insan olmasına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin yakın zamanda başarılı bir işe imza atmasına güzel bir döneme girmesine delalet eder.

Kategori: P 0 Yorum
   

Rüyada Patlıcan Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Patlıcan Görmek Hakkında Yorum Yaz