Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Pencere Görmek

Rüyada Pencere Görmek
Kategori: P 0 Yorum

Rüyada pencere görmek, rüya sahibinin tıkanıp kaldığı bir konuda yeni çözüm önerileri ile ona ışık tutacak bir insan ile tanışması anlamına gelir. Bu insan farklı bakış açısı ve olaylara yüklediği yeni anlamlar ile rüya sahibine ciddi boyutta yardımlarda bulunacaktır. Daha önce bu tür bir yaklaşımı kendisi sergileyemediği için kendisi ile çatışma haline girecek olan rüya sahibi hiç değilse bundan sonra kendisini geliştirmek adına adımlar atarak, tanıştığı kişiyi örnek almaya başlayacaktır. Hatta bundan sonra her bunaldığında ve tıkandığında başvurup fikrini alabileceği yeni bir dostu olacak da diyebiliriz. Rüyasında pencereden sarktığını gören kişi bazı ailevi konularda daha hassas davranarak yaşananlara karşı tarafın gözüyle de bakmayı öğrenmelidir. Bir anlamda empati eğitimi almalıdır da diyebiliriz.

Rüyada pencereden bakmak ne anlama gelir sorusunun cevabı ise darlık ve sıkıntı içinde geçen zor günlerin atlatılmak üzere olunduğudur. Eğer pencere sembolü uzaktan görülüyor ve sürekli o noktaya bakılıyor ise rüya sahibi imrendiği ama bir süre yanaşmaya cesaret edemediği kişiye açılarak olumlu tepkiler alacak demektir. Bu tepkilerden sonra iyice cesaretlenen rüya sahibi yeni ve umut dolu bir ilişkiye yelken açacak demektir. Evli bir insanın rüyasında pencereye bakıp durması ise beklentilerine kulak asmadığını düşündüğü eşinin aslında başka sorunları olduğunu işaret eder. Bu sorunları çok sonradan öğrenecek olan ve ilişkisine yeni bir gözle bakmaya çalışan rüya sahibini daha güzel günler bekliyor demektir. Bir diğer yorumcuya göre ise rüyada pencerelerle dolu bir odada olduğunu görmek sorumluluk dolu günlere adım atmak ile tabir edilir. Bu kadar pencerenin bir arada olması herkese karşı kendini sorumlu hisseden rüya sahibi ile yorumlanır fakat onunda olayları akışına bırakarak yaşamaya hakkı vardır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada görülen parfüm rüya sahibinden çevresi tarafından saklanan bir olaya yorumlanır. Rüyasında parfüm gören rüya sahibi hak etmeyen birinin büyüsüne kapılabilir ve yanlış bir seçim doğrultusunda oldukça sıkıntılı günler geçirebilir.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Paçavra Görmek

Rüyada Paçavra Görmek

Rüyada bir paçavra satıcısının dükkanına girdiğinizi görmek, evdeki eski eşyalarınızı satıp elden çıkaracağınıza; bir yastığa paçavra doldurduğunuzu görmek, fakirlere yardım ederek sevap kazanacağınıza delalet eder. Rüyada paçavra görmek, fakirlik ve

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Polis Görmek

Rüyada Polis Görmek

Rüyada görülen polis gücün ve korunmanın simgesidir. Bazı kimselerce şiddet üzüntü ve sıkıntı olarak da yorumlanabilmektedir. Bu nedenle rüya esnasında kişinin kendini nasıl hissettiği rüyaya yön vermektedir. Genel olarak rüyada görülen polis devlet

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada İksir Görmek

Rüyada İksir Görmek

Rüyada görülen iksir rüya sahibinin çevresine faydalı, çalışkan, dürüst ve yetenekli bir insan olmasına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin yakın zamanda başarılı bir işe imza atmasına güzel bir döneme girmesine delalet eder.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada palyaço görmek, hayatınızın çok sıkıcı ve monoton gittiğini düşündüğünüz bir anda hayatınıza girerek hayatınıza renk katacak birinin göstergesidir. Mutlu günleri yakalayamadığınızı düşündüğünüz bazı anlar olabilir. Bu anlarda gelecekte daha iy

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada patlıcan görmek rüya sahibinin saygın başarılı bir insan olduğuna delalettir. Rüya sahibi yeni bir girişime adım atar ve birden fazla başarı elde eder.

Kategori: P 0 Yorum
   

Rüyada Pencere Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Pencere Görmek Hakkında Yorum Yaz