Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Penguen Görmek

Rüyada Penguen Görmek
Kategori: P 0 Yorum

7 Farklı Anlamda Rüyada Penguen Görmek

Rüyada penguen görmek bir çok alim tarafından hayra yorumlanmıştır. Rüyada görülen penguen hayırlı bir kadına delalet eder. Rüyada penguen görmek becerikli bir kişiye hayırlı bir ilişkiye delalettir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada görülen penguen rüya sahibinin yaşayacağı hayırlı bir ilişkiye yorumlanır. Rüyada görülen penguen aynı zamanda rüya sahibinin uzakta olan bir yere veya bir kişiye duyduğu özleme delalet eder. Rüyanızı ayrıntılı bir  şekilde yorumlamamızı istiyorsanız bizimle paylaşabilirsiniz.

1-) Rüyada Penguen Yediğini Görmek

Rüyasında penguen yediğini gören rüya sahibi hayatında olan bir kişiye karşı suç işlemesine rüya sahibinin bir hataya düşmesine delalet eder. Rüya sahibi penguen yediğini görüyorsa çevresine bir zarar vermesine, doğru olmayan bir karar almasına delalet eder. Rüyada başkasının penguen yediğini görmek rüya sahibinin iyi niyetinin suiistimal edilmesine kötüye kullanılmasına işaret eder.

ruyada penguen gorulmesi

2-)Rüyada Penguen Resmi Görmek

Rüyada penguen resmi görmek rüya sahibinin kalıcı olarak hayatına alacağı birine delalettir. Rüyada penguen fotoğrafı görmek iyi bir insana doğru bir karara delalet eder. Rüyada görülen penguen resmi aynı zamanda yolda olan sevilen bir kimseye de işaret olabilir. Bazı alimlere göre rüyada penguen resmi görmek büyük bir kısmete de yorumlanır.

3-)Rüyada Penguen Uçtuğunu Görmek

Rüyada penguenin uçtuğunu görmek rüya sahibine gelecek olan çok sevindirici bir habere delalettir. Rüyada penguenin uçması aynı zamanda çok zor bir işi başarmak çok güzel bir imkanı değerlendirmek olarak da yorumlanır. Rüya sahibi çok mutlu bir dönem geçirir.

4-)Rüyada Penguen Sürüsü Görmek

Rüyada penguen sürüsü görmek yeni bir başlangıç yapmaya, çok güzel bir geleceğe delalettir. Gerçek hayatta alınan bazı kararlar bu dönemde rüya sahibinin hayatında ki gidişatı belirler. Rüyada penguen sürüsü aynı zamanda hane içinde yaşanacak mutluluğa güzel bir olaya aile büyüklerinden birinin atacağı doğru bir adıma delalet eder.

ruyada penguen gorulmesi

5-)Rüyada Penguen Almak

Rüyasında penguen aldığını gören kişi hayatıyla ilgili bazı olumsuzluklar yaşar. Rüya sahibinin son zamanlarda isteklerine ulaşamaması bazı kısıtlanmalar yaşaması bu rüyayı görmesine sebep olmuş olabilir. Rüyada alınan penguen bunun için bir mücadele verilmemesine daha kötü bir döneme girilmesine delalet eder.

6-)Rüyada Penguen Öldürmek

Rüyasında penguen öldürdüğünü gören kiişi çok önemli ve güzel olan bir gelişmenin önünü keser ve olacak olanı engeller. Rüyada öldürülen penguen aynı zamanda kişinin doğru işler yapmamasına yanlış bir işe bulaşmasına delalet eder.

7-)Rüyada Penguen Yakalamak

Rüyasında penguen yakaladığını gören kişi çok büyük bir kısmet yakalar ve bu kısmetten çok güzel bir şekilde faydalanır. Olayların gidişatı rüya sahibinin yaşayacağı bu gelişmeden sonra değişir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada patlıcan görmek rüya sahibinin saygın başarılı bir insan olduğuna delalettir. Rüya sahibi yeni bir girişime adım atar ve birden fazla başarı elde eder.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Paçavra Görmek

Rüyada Paçavra Görmek

Rüyada bir paçavra satıcısının dükkanına girdiğinizi görmek, evdeki eski eşyalarınızı satıp elden çıkaracağınıza; bir yastığa paçavra doldurduğunuzu görmek, fakirlere yardım ederek sevap kazanacağınıza delalet eder. Rüyada paçavra görmek, fakirlik ve

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada pantolon görmek, gördüğünüz pantolonun cinsine, darlığına, genişliğine, uzunluğuna, kısalığına, rüyanızda pantolonu giyip giymediğinize, pantolonun rengine göre birçok farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyada siyah renkli bir pantolon görmek,

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Pencere Görmek

Rüyada Pencere Görmek

Rüyada pencere görmek, rüya sahibinin tıkanıp kaldığı bir konuda yeni çözüm önerileri ile ona ışık tutacak bir insan ile tanışması anlamına gelir. Bu insan farklı bakış açısı ve olaylara yüklediği yeni anlamlar ile rüya sahibine ciddi boyutta yardıml

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Papatya Görmek

Rüyada Papatya Görmek

Rüyada papatya görmek, hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacağını gösterir. Papatya sembolü, genellikle güzel bir geleceğe işaret eder. Çok sevdiğiniz ve özlediğiniz birinin mutluluk haberini alarak sevinebilir ve kısa süreli bir şaşkınlık yaşayabilir

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Paça Görmek

Rüyada Paça Görmek

Rüyada eti yenen hayvanların paçasını görmek mala, paça yemek yetim malını yahut şerefli insanların malını yemeye; Paçayı temizlemek zahmeti gidermeye, vergi memuruna yahut zulmen para toplayan kimseye; Pantolon paçası temiz ve ütülü ise hayra; yırtı

Kategori: P 0 Yorum
   

Rüyada Penguen Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Penguen Görmek Hakkında Yorum Yaz