Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Perde Görmek

Rüyada Perde Görmek
Kategori: P 0 Yorum

Rüyada Perde Görmek ve 5 Farklı Anlamı

Rüyada perde görmek rüya sahibinin çevresinden sakladığı bir şey olduğuna ya da bunun tam tersi olarak çevresinin rüyayı gören kişiden bir sır saklamasına delalettir. Rüyada görülen perde bir çok rüya tabircisi tarafından bir sırra gizeme delalet eder. Aynı zamanda birden fazla kişiye bir grup arasında çıkacak sorunlara çözülmesi zor olaylara delalettir. Rüyasında evine perde diktirdiğini gören bir kişi yakın dönemde aldatılabilir veya başka kimseler tarafından oyuna getirilebilir.

Rüyada evin perdelerinin yanması evden gidecek bir kişiye hane halkından birinin ailesine zarar vermesine delalettir. Bu dönemde ev içinde saklanan bir çok şey bir anda ortaya çıkabilir ve durum karmaşık bir hal alabilir. Rüyada perde görmenin kişiye ve duruma göre bir çok tabiri mevcuttur. Eğer rüyanızı daha ayrıntılı yorumlamamızı istiyorsanız iletişim kısmından bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Rüyada Perde Çıkarmak

Rüyasında perde çıkardığını gören kişi yakın bir zamanda istemediği bir şeyi ağzından kaçırır. Rüyasında evinin perdelerini çıkardığını gören bir kişi bir düşmanının eline çok büyük bir koz verir ve başına büyük bir dert açar. Aynı zamanda rüyada perde çıkarmak kimi yorumculara göre özü sözü bir insana delalettir.

Rüyada Perde Açmak

Rüyasında perdeleri açtığını gören rüya sahibi yakın bir dönemde çok iyi bir dost ya da çok güzel bir ilişki edinir. Aynı zamanda bu dönemde yeni gelecek iş teklifleri parasal sıkıntıları ortadan kaldırabilir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi için eli açık bir insan olduğuna çevresine yardım etmeyi çok sevdiğine yorumlanır.

rüyada perde görmek

Rüyada Perde Dikmek

Rüya sahibinin uzun bir dönem içine kapanacağına geçmişten gelen bazı sıkıntıların tekrar gündeme gelmesine delalettir. Aynı zamanda rüyada dikilen perde rüya sahibinin bir şey saklamak zorunda kalacağına da yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda bir olay yaşar. Rüyada siyah perde dikmek kimi yorumculara göre psikolojik bir bozukluğa yorumlanır.

Rüyada Perdenin Kornişten Çıkması

Rüyada perdenin kornişten çıkması bir süre sonra işlerin yolunda gitmeyeceğine hesaplanan bazı sonuçların bir aksilik doğrultusunda yolundan çıkacağına delalettir.

Rüyada Perde Taktığını Görmek

Rüyada perde taktığını görmek rüya sahibinin yeni bir iş teklifi almasına veya hayatıyla ilgili yeni bir girişimde bulunmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya ilerleyen dönemlerde bir çok beklentinin karşılanacağına ve hızlı bir şekilde geçmiş dönemde kötüye giden, aksilik yaşanan olayların toparlanmasına delalettir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Para Görmek

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek, zenginlik sembolüdür. Maddi sıkıntılardan kurtulmaya, bol rızık ve kazanca işarettir. Bazende rüyayı gören kişinin gereksiz kıskançlıklar içine düştüğünün habercisidir. Rüyada görülen para rüyayı gören kişinin gelecekte yaşayacağı

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Paça Görmek

Rüyada Paça Görmek

Rüyada eti yenen hayvanların paçasını görmek mala, paça yemek yetim malını yahut şerefli insanların malını yemeye; Paçayı temizlemek zahmeti gidermeye, vergi memuruna yahut zulmen para toplayan kimseye; Pantolon paçası temiz ve ütülü ise hayra; yırtı

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Papağan Görmek

Rüyada Papağan Görmek

Rüyada papağan görmek her zaman güzel şeylere delalet eder. Eğer kişi rüyasında erkek renkli güzel tüyleri olan bir papağan görürse karşısına çok yönlü, iyi huylu, zeki , başarılı, düşünceli biri çıkar ve uzun bir dönemler mutlu bir ilişki yaşar.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Paket Görmek

Rüyada Paket Görmek

Rüyada Paket Görmek beklentilerin hayata geçeceğine, hayırlı işler yapacağına, mutluluğa, anlayışlı tanıdığa, bol kısmete, feraha kavuşmaya, emniyette olmaya, zorluk çekmeden kazanılan ziynete, duygusal hayatın iyi gittiğine, problemlerden arınmış ya

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Pencere Görmek

Rüyada Pencere Görmek

Rüyada pencere görmek, rüya sahibinin tıkanıp kaldığı bir konuda yeni çözüm önerileri ile ona ışık tutacak bir insan ile tanışması anlamına gelir. Bu insan farklı bakış açısı ve olaylara yüklediği yeni anlamlar ile rüya sahibine ciddi boyutta yardıml

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada İksir Görmek

Rüyada İksir Görmek

Rüyada görülen iksir rüya sahibinin çevresine faydalı, çalışkan, dürüst ve yetenekli bir insan olmasına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin yakın zamanda başarılı bir işe imza atmasına güzel bir döneme girmesine delalet eder.

Kategori: P 0 Yorum
   

Rüyada Perde Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Perde Görmek Hakkında Yorum Yaz