Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Perde Görmek

Rüyada Perde Görmek
Kategori: P 0 Yorum

Rüyada Perde Görmek ve 5 Farklı Anlamı

Rüyada perde görmek rüya sahibinin çevresinden sakladığı bir şey olduğuna ya da bunun tam tersi olarak çevresinin rüyayı gören kişiden bir sır saklamasına delalettir. Rüyada görülen perde bir çok rüya tabircisi tarafından bir sırra gizeme delalet eder. Aynı zamanda birden fazla kişiye bir grup arasında çıkacak sorunlara çözülmesi zor olaylara delalettir. Rüyasında evine perde diktirdiğini gören bir kişi yakın dönemde aldatılabilir veya başka kimseler tarafından oyuna getirilebilir.

Rüyada evin perdelerinin yanması evden gidecek bir kişiye hane halkından birinin ailesine zarar vermesine delalettir. Bu dönemde ev içinde saklanan bir çok şey bir anda ortaya çıkabilir ve durum karmaşık bir hal alabilir. Rüyada perde görmenin kişiye ve duruma göre bir çok tabiri mevcuttur. Eğer rüyanızı daha ayrıntılı yorumlamamızı istiyorsanız iletişim kısmından bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Rüyada Perde Çıkarmak

Rüyasında perde çıkardığını gören kişi yakın bir zamanda istemediği bir şeyi ağzından kaçırır. Rüyasında evinin perdelerini çıkardığını gören bir kişi bir düşmanının eline çok büyük bir koz verir ve başına büyük bir dert açar. Aynı zamanda rüyada perde çıkarmak kimi yorumculara göre özü sözü bir insana delalettir.

Rüyada Perde Açmak

Rüyasında perdeleri açtığını gören rüya sahibi yakın bir dönemde çok iyi bir dost ya da çok güzel bir ilişki edinir. Aynı zamanda bu dönemde yeni gelecek iş teklifleri parasal sıkıntıları ortadan kaldırabilir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi için eli açık bir insan olduğuna çevresine yardım etmeyi çok sevdiğine yorumlanır.

rüyada perde görmek

Rüyada Perde Dikmek

Rüya sahibinin uzun bir dönem içine kapanacağına geçmişten gelen bazı sıkıntıların tekrar gündeme gelmesine delalettir. Aynı zamanda rüyada dikilen perde rüya sahibinin bir şey saklamak zorunda kalacağına da yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda bir olay yaşar. Rüyada siyah perde dikmek kimi yorumculara göre psikolojik bir bozukluğa yorumlanır.

Rüyada Perdenin Kornişten Çıkması

Rüyada perdenin kornişten çıkması bir süre sonra işlerin yolunda gitmeyeceğine hesaplanan bazı sonuçların bir aksilik doğrultusunda yolundan çıkacağına delalettir.

Rüyada Perde Taktığını Görmek

Rüyada perde taktığını görmek rüya sahibinin yeni bir iş teklifi almasına veya hayatıyla ilgili yeni bir girişimde bulunmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya ilerleyen dönemlerde bir çok beklentinin karşılanacağına ve hızlı bir şekilde geçmiş dönemde kötüye giden, aksilik yaşanan olayların toparlanmasına delalettir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Para Görmek

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek, zenginlik sembolüdür. Maddi sıkıntılardan kurtulmaya, bol rızık ve kazanca işarettir. Bazende rüyayı gören kişinin gereksiz kıskançlıklar içine düştüğünün habercisidir. Rüyada görülen para rüyayı gören kişinin gelecekte yaşayacağı

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Papatya Görmek

Rüyada Papatya Görmek

Rüyada papatya görmek, hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacağını gösterir. Papatya sembolü, genellikle güzel bir geleceğe işaret eder. Çok sevdiğiniz ve özlediğiniz birinin mutluluk haberini alarak sevinebilir ve kısa süreli bir şaşkınlık yaşayabilir

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada patlıcan görmek rüya sahibinin saygın başarılı bir insan olduğuna delalettir. Rüya sahibi yeni bir girişime adım atar ve birden fazla başarı elde eder.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada pantolon görmek, gördüğünüz pantolonun cinsine, darlığına, genişliğine, uzunluğuna, kısalığına, rüyanızda pantolonu giyip giymediğinize, pantolonun rengine göre birçok farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyada siyah renkli bir pantolon görmek,

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Paça Görmek

Rüyada Paça Görmek

Rüyada eti yenen hayvanların paçasını görmek mala, paça yemek yetim malını yahut şerefli insanların malını yemeye; Paçayı temizlemek zahmeti gidermeye, vergi memuruna yahut zulmen para toplayan kimseye; Pantolon paçası temiz ve ütülü ise hayra; yırtı

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Padişah Görmek

Rüyada Padişah Görmek

Rüyada bir padişah görmek onur, ün, yüksek mevkii olarak yorumlanır. Eğer evli değilseniz mesut ve zengin bir evlenme yapacağınıza, evliyseniz geçimli ve mutlu bir hayatınız yaşantınız olacağına yorumlanır. Yeni bir iş kurmak peşinde koşuyorsanız, kı

Kategori: P 0 Yorum
   

Rüyada Perde Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Perde Görmek Hakkında Yorum Yaz