Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Petek Görmek

Rüyada Petek Görmek
Kategori: P 0 Yorum

Rüyada petek görmek, pek çok konuda ince düşünerek kimseyi kırmadan hareket ettiğinizi gösterir. Tüm olaylar karşısında aynı tavrı sergilemek ve sürekli sakin kalmak sizin için biraz yorabilir fakat rüyanızda gördüğünüz petek sembolü bu emeklerinizin karşılığını alacağınıza işaret eder. Yani artık her şey sizin istediğiniz çizgide yol almaya başlayacaktır. Eğer rüyanızda bir petek bal yediğinizi görüyorsanız bir süredir ters giden işlerinizin ve maddi durumunuzun sonunda düzeleceği müjdesini verir. Bu sayede aile içi düzeniniz de tekrar eskisi gibi olacaktır. Boğuştuğunuz sorunların bir anda ortadan kalkması ile yaşadığınız rahatlama hissi sizi hayata yeniden bağlayacak ve mutlu güzel günlere tekrar dönebileceksiniz.

Rüyada petek görmek yakın çevrenizde sizi gözetleyip duran birisinin varlığını işaret eder. Bu kişi size aşırı bir ilgi duyduğu için takıntı haline getirmiş olabilir. Eğer ona karşılık verecekseniz duygularınızı iyi kontrol etmeniz gerekmektedir çünkü böyle takıntılı bir insan ile geçici bir ilişki yaşayamazsınız. Bu ona fazlasıyla zarar veren bir hareket olacağı için ya hep ya hiç kuralını benimsemelisiniz. Çünkü sıkılıp ilişkinizi sonlandırmak isterseniz hem kendisine hem size zarar verecek davranışlar sergilemesi kaçınılmaz olacaktır. Yapmanız gereken tek şey o kişiyi hayatınızın merkezi haline getirebilecekseniz bu ilişkiye başlamak olacaktır.

Rüyada petek gören kişi kendisini bazı konularda yetersiz hissederek yoğun araştırmalara dalabilir. Etrafındaki insanları etkileme çabasına girmek adına bile olsa kültür seviyesini yükseltmeye çalışan rüya sahibi ilerde bu çabaların sonucunu fazlası ile görecektir. Dahil olduğu tüm ortamlarda konuşacak kapasiteye gelerek kendini daha huzurlu hissedecektir. Ayrıca rüyada görülen petek sembolü tatsız bir olay karşısında ortamı yumuşatmak olarak da bilinir. Sergilediği güzel davranışlar ve olgun konuşmalar sayesinde herkesin takdirini toplayacak olan rüya sahibinin kendine olan güveni de artacaktır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Padişah Görmek

Rüyada Padişah Görmek

Rüyada bir padişah görmek onur, ün, yüksek mevkii olarak yorumlanır. Eğer evli değilseniz mesut ve zengin bir evlenme yapacağınıza, evliyseniz geçimli ve mutlu bir hayatınız yaşantınız olacağına yorumlanır. Yeni bir iş kurmak peşinde koşuyorsanız, kı

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Penguen Görmek

Rüyada Penguen Görmek

Rüyada penguen görmek bir çok alim tarafından hayra yorumlanmıştır. Rüyada görülen penguen hayırlı bir kadına delalet eder. Rüyada penguen görmek becerikli bir kişiye hayırlı bir ilişkiye delalettir.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Pencere Görmek

Rüyada Pencere Görmek

Rüyada pencere görmek, rüya sahibinin tıkanıp kaldığı bir konuda yeni çözüm önerileri ile ona ışık tutacak bir insan ile tanışması anlamına gelir. Bu insan farklı bakış açısı ve olaylara yüklediği yeni anlamlar ile rüya sahibine ciddi boyutta yardıml

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Papağan Görmek

Rüyada Papağan Görmek

Rüyada papağan görmek her zaman güzel şeylere delalet eder. Eğer kişi rüyasında erkek renkli güzel tüyleri olan bir papağan görürse karşısına çok yönlü, iyi huylu, zeki , başarılı, düşünceli biri çıkar ve uzun bir dönemler mutlu bir ilişki yaşar.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada görülen parfüm rüya sahibinden çevresi tarafından saklanan bir olaya yorumlanır. Rüyasında parfüm gören rüya sahibi hak etmeyen birinin büyüsüne kapılabilir ve yanlış bir seçim doğrultusunda oldukça sıkıntılı günler geçirebilir.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Paçavra Görmek

Rüyada Paçavra Görmek

Rüyada bir paçavra satıcısının dükkanına girdiğinizi görmek, evdeki eski eşyalarınızı satıp elden çıkaracağınıza; bir yastığa paçavra doldurduğunuzu görmek, fakirlere yardım ederek sevap kazanacağınıza delalet eder. Rüyada paçavra görmek, fakirlik ve

Kategori: P 0 Yorum
   

Rüyada Petek Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Petek Görmek Hakkında Yorum Yaz