Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Polis Görmek

Rüyada Polis Görmek
Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Polis Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen polis gücün ve korunmanın simgesidir. Bazı kimselerce şiddet üzüntü ve sıkıntı olarak da yorumlanabilmektedir. Bu nedenle rüya esnasında kişinin kendini nasıl hissettiği rüyaya yön vermektedir. Genel olarak rüyada görülen polis devlet kapısındaki işler olarak da yorumlanabilir rüyada evinizi polislerin çevirdiğini görmüş iseniz bu vakıf olduğunuz bir konuda oldukça güçlü hissedeceğiniz ve başarılı işler yapacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada kendinizi polis üniforması giymiş olarak gördüyseniz başı sıkışmış birine maddi ve manevi destek olacaksınız demektir. Eğer rüyanızda bir polisten dayak yediğinizi görmüş iseniz güvendiğiniz kişiler tarafından haksızlığa uğrayacaksınız demektir.

Rüyada Polis Rozeti Görmek Ne Demek?

ruyada polis arabası

Rüyada polis rozeti görmek bir mahkemenizin ya da devlet işinizin yolunda gideceği iyi sonuçlar alacağınız anlamına gelir. Rüyada polisler tarafından yakalanmak iş hayatında başarılı olup birçok kişi tarafından takdir edileceğiniz anlamına gelir. Rüyada görülen polis tek ise bu birçok konuda başarılı olup iyi para kazanmamıza rağmen yalnız kalacağınız anlamına gelir.

Rüyada Birkaç Polis Görmek Ne Demek?

ruyada polis görmek

Rüyada birden fazla polisle oturup sohbet ediyor olmanız siyasete atılacağınız anlamını ifade eder.

Rüyada Cop Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada polis rozeti görmek

Polis copu taşımak güçlü bir döneme gireceğiniz iş ve aşk hayatınızda oldukça başarılı olacağınız iyi bir evlilik yapıp güzel bir yaşam süreceğiniz anlamına gelir. Rüyada bir polisin peşinden koşmak başarının peşinden koşmak demektir. İyi bir gelecek için çok çaba sarf etmeniz gerektiği ve de hırs ve azimle ideallerinizin peşinden koşmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada Polis Üniforması Giyinmek Ne Demek?

ruyada cop görmek

Rüyanızda kendinizi polis üniforması içinde etrafa ateş ederken görmek çevrenizdeki insanlara maddi anlamda büyük yardımınız olacağı ve cebinizden çıkacak para olarak nitelenmektedir.

Rüyada Polis Olmak Ne Anlama Gelir?

ruyada polis üniforması giyinmek

Düşte bir kişi polis olduğunu görürse bu düş onun için hayırlı bir şekilde açıklanabilir. Ehemmiyetli bir mesuliyet üstleneceğine ve bu mertebede çeşitli makamlara yükseleceğine işaret eder. Genel olarak rüyada polis olduğunu görmek makam sahibi olmak mananına gelmektedir. Bu görev ve makam devletin çeşitli katlarında alınacak ehemmiyetli bir idare görevi olabilir. Bu vaziyette hayırlı bir düş olduğunu söylememiz olasıdır.

Rüyada Polis Kovalaması Ne Demek?

ruyada sivil polis görmek

İş ile ilgili atılan adımların başarısız olması veyahut istenen tesiri yapamaması yüzünden zor günler geçirileceğine, bu vaziyetten kısa müddet içinde kurtulmak için hızlı bir şekilde karar verilmesi ve bir an önce alınan bu kararların uygulamaya konulması gerektiğine ters halde eldekilerin de kaybedileceğine alamet eder.

Rüyada Sivil Polis Görülmesi Ne Anlama Gelir?

ruyada polis motoru

Kişinin hayalini kurduğu bir hayli şeye çok zorluk çekmeden ve sevdiği birkaç insanın vereceği parasal ve içsel destek ile erişeceğine, kendisine yakın olmayan bir tanıdığından kalıt kalacağına, güzel bir nasiple dünyaevine gireceğine ve yaşadığı bütün meselelerin biteceğine açıklanır.

Rüyada Polis Saldırmak Ne Demektir?

ruyada polis görmek

İş hayatında düş sahibinin arkasında durarak istediği mevkiye gelmesine ve kazancını kat kat fazlalaşmasında destek veren birisinin darlandığı bir dönemde istediği desteğin kendisine fazlasıyla verileceği ve böylelikle aradaki bağların çok daha iyi bir duruma geleceğine işaret eder.

Rüyada Polis Motoru Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada polis görmek

Rüyayı gören kimsenin kendine destek veren insanlara çok büyük bir gönül borcu hissetiğine ve onlara destek olacağına işaret eder. Bu arada, ortakların arasını açan bir iş anlaşmazlığının iş etrafından ahbapların araya girmesi ile çözüm bulacağına ve bu işten alınacak bir takım derslerle başka işler için adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada Polis Sireni Duymak Ne demek?

Kötü giden işleri bir hale yola sokmak ve kaybolmuş şeyleri geri almak için yardım talep edilen bir kimseden büyük bir yardım alınacağına, bu yardımın bir hayli kapının aralanması ile ilgili yarar sağlayacağına, kısa müddet içinde hayli moral kazanılacağına ve tesiri altına girilen bir kişi sayesinde terfi alınacağına işaret eder.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada pantolon görmek, gördüğünüz pantolonun cinsine, darlığına, genişliğine, uzunluğuna, kısalığına, rüyanızda pantolonu giyip giymediğinize, pantolonun rengine göre birçok farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyada siyah renkli bir pantolon görmek,

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Padişah Görmek

Rüyada Padişah Görmek

Rüyada bir padişah görmek onur, ün, yüksek mevkii olarak yorumlanır. Eğer evli değilseniz mesut ve zengin bir evlenme yapacağınıza, evliyseniz geçimli ve mutlu bir hayatınız yaşantınız olacağına yorumlanır. Yeni bir iş kurmak peşinde koşuyorsanız, kı

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Penguen Görmek

Rüyada Penguen Görmek

Rüyada penguen görmek bir çok alim tarafından hayra yorumlanmıştır. Rüyada görülen penguen hayırlı bir kadına delalet eder. Rüyada penguen görmek becerikli bir kişiye hayırlı bir ilişkiye delalettir.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Papatya Görmek

Rüyada Papatya Görmek

Rüyada papatya görmek, hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacağını gösterir. Papatya sembolü, genellikle güzel bir geleceğe işaret eder. Çok sevdiğiniz ve özlediğiniz birinin mutluluk haberini alarak sevinebilir ve kısa süreli bir şaşkınlık yaşayabilir

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Palabıyık Görmek

Rüyada Palabıyık Görmek

Rüyada palabıyık görmek abartılı bir aşk hayatı yaşayacağınız anlamı taşımaktadır. Kendinizi küçük düşürücü davranışlarda bulunacağınız anlamı taşıyan bu rüya eğer palabıyıklı biri ile konuşma şeklinde yorumlanırsa gurbetteki birinden haber alacağını

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada palyaço görmek, hayatınızın çok sıkıcı ve monoton gittiğini düşündüğünüz bir anda hayatınıza girerek hayatınıza renk katacak birinin göstergesidir. Mutlu günleri yakalayamadığınızı düşündüğünüz bazı anlar olabilir. Bu anlarda gelecekte daha iy

Kategori: P 0 Yorum
   

Rüyada Polis Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Polis Görmek Hakkında Yorum Yaz