Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Portakal Görmek

Rüyada Portakal Görmek
Kategori: P 0 Yorum

Rüyada portakal görmek, temiz yaratılışlı, hoş sohbetli ve insanlara çevresindekilere yardım etmeyi seven kişiyi göstermektedir. Bir insan mevsiminde portakal görmüşse rızkının bol olacağı anlamına gelir. Ayrıca da kişi rüyasında portakal görmüşse, çok yakın bir zamanda çok güzel ve iyi bir haber alınacağı ve özellikle hayal ettiği aşkta mutluluğu yakalayacağı ve aşk hayatında son derece başarılı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada portakal alıp soyup yediğini gören kimse yakın bir zamanda güzel bir işle nasipleneceği anlamına gelir ve özellikle bu iş onun hayatını tamamen değiştireceği, kendisine olan güveni artacağı, yeni arkadaşlıklar edineceği ve ortamını tamamen değiştireceği anlamına gelir. Ayrıca da bir kişi rüyasında portakal soyup birine yedirdiğini görürse, bu kişi yakın bir zamanda birinin bir işe girmesine yardımcı olacağı anlamına gelir. Özellikle bu kişi yardımı muhtaç ve yoksul zavallı bir kimsedir. Bundan dolayı da kişi işe girdiği andan itibaren rüya sahibine her zaman dua edeceğinin işaretidir. Şayet bir kişi rüyasında portakal soyup da bu portakalları bir türlü yiyemediğini görürse bu kişi kazançlı bir işten son anda döneceğini delalet eder. Kişinin ayağına kadar gelen işi kendisi elinin tersi ile itmektedir.

Bir insan rüyasında ekşi bir portakal yediğini görürse bu kişiyi zor günlerin beklediği ve ayrıca da kendisi için hayırlı bir işe gireceği anlamına da taşır. Belki bu iş onu bedenen yoracaktır lakin manevi anlamda ise onu çok güzel duyguların onu beklediğine işaret etmektedir. Portakal ağacı daha çok mal ve mülk manasını taşır. Bir kişi rüyasında portakal ağacı görmüşse, yakın bir zamanda kendisine güzel bir ev alacağının işaretidir. Şayet rüyasında gördüğü portakal ağacı büyükse evi de büyük olacaktır, küçük ise evi de küçük olacak anlamına gelir.

Rüyada tatlı portakal yediğini gören bir kimse, yakın zamanda çok kolay ve bol kazançlı bir işe gireceğine işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin her zaman rahat edeceği ve hayatı daha da kolay geçeceği delalet eder. Ayrıca da bir kişi rüyasında bir portakal suyunu sıktığını görmüşse, birçok konuda zorluk çekeceği anlamına gelir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada İksir Görmek

Rüyada İksir Görmek

Rüyada görülen iksir rüya sahibinin çevresine faydalı, çalışkan, dürüst ve yetenekli bir insan olmasına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin yakın zamanda başarılı bir işe imza atmasına güzel bir döneme girmesine delalet eder.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Paça Görmek

Rüyada Paça Görmek

Rüyada eti yenen hayvanların paçasını görmek mala, paça yemek yetim malını yahut şerefli insanların malını yemeye; Paçayı temizlemek zahmeti gidermeye, vergi memuruna yahut zulmen para toplayan kimseye; Pantolon paçası temiz ve ütülü ise hayra; yırtı

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Papağan Görmek

Rüyada Papağan Görmek

Rüyada papağan görmek her zaman güzel şeylere delalet eder. Eğer kişi rüyasında erkek renkli güzel tüyleri olan bir papağan görürse karşısına çok yönlü, iyi huylu, zeki , başarılı, düşünceli biri çıkar ve uzun bir dönemler mutlu bir ilişki yaşar.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada palyaço görmek, hayatınızın çok sıkıcı ve monoton gittiğini düşündüğünüz bir anda hayatınıza girerek hayatınıza renk katacak birinin göstergesidir. Mutlu günleri yakalayamadığınızı düşündüğünüz bazı anlar olabilir. Bu anlarda gelecekte daha iy

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Paket Görmek

Rüyada Paket Görmek

Rüyada Paket Görmek beklentilerin hayata geçeceğine, hayırlı işler yapacağına, mutluluğa, anlayışlı tanıdığa, bol kısmete, feraha kavuşmaya, emniyette olmaya, zorluk çekmeden kazanılan ziynete, duygusal hayatın iyi gittiğine, problemlerden arınmış ya

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Palabıyık Görmek

Rüyada Palabıyık Görmek

Rüyada palabıyık görmek abartılı bir aşk hayatı yaşayacağınız anlamı taşımaktadır. Kendinizi küçük düşürücü davranışlarda bulunacağınız anlamı taşıyan bu rüya eğer palabıyıklı biri ile konuşma şeklinde yorumlanırsa gurbetteki birinden haber alacağını

Kategori: P 0 Yorum
   

Rüyada Portakal Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Portakal Görmek Hakkında Yorum Yaz