Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Sabun Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sabun Görmek Ne Anlama Gelir?
Kategori: S 0 Yorum

Rüyada Sabun Görmek

Rüyada görülen sabun işlerin kolaylaşacağının habercisidir. Rüya sahibinin yaşayacağı bazı zorluklar önümüzdeki dönemde kolayca çözüme ulaşmaya başlar. Fakat bazı büyük sorunlar kişinin tek başına aşabilmesi için fazla zor ve yorucu olabilir. Bu dönemde rüya sahibi çok yakın olmadığı fakat arasının iyi olduğu bir insandan destek alabilir.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada sabun görmek ruhun bazı kötülüklerden dolayı bulandığına rüya sahibinin psikolojisinin son zamanlarda kötüye gittiğine fakat yakın zamanda bütün kötülüklerden arınacağına delalettir.

sabun

Rüyada Sabun Satın Almak

Rüyada sabun satın almak rüya sahibinin aile dışı yakın çevresinde kötü niyetli, düşüncesiz, zararı dokunabilecek insan olduğuna fakat yakın zamanda bu durumun çözülmeye başlayacağına yorumlanır.

Rüyada Sabun Yediğini Görmek

Rüyada sabun yemek uzaktan gelecek hayırsız bir habere delalettir. Rüyada yenen sabun yolunda gitmeyecek bazı işlere yaşanacak bazı huzursuzluklara yorumlanabilir.

Rüyada Sabun Köpüğü Görmek

Rüyada görülen sabun köpüğü ciddiyetsiz dedikodu yapmayı çok seven bir kimsenin olduğuna arkadan konuştuğuna delalettir.

Rüyada Sabun Kalıbı Görmek

Rüyada görülen sabun kalıbı rüya sahibinin çevresinden birinin kötü bir durum yaşayacağına ve düzeltmek için rüya sahibinden yardım isteyeceğine delalettir.

Rüyada Sabun Tozu Görmek

Rüyada görülen sabun tozu dedikodu seven çevresine zararlı kötü olan kimseleri hayatından çıkaracağına yorumlanır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada sabun tozu görmek rüya sahibinin başına karmaşık içinden çıkılması zor bir olayın geleceğine fakat sonra düzeleceğine yorumlanır.

sabun

Rüyada Yeşil Sabun Görmek

Rüyada görülen yeşil sabun hayırlı haberlerin habercisidir. Aynı zamanda rüya sahibinin dini bütün inançlı dinini dört dörtlük yaşayan bir insan olduğuna delalettir. Rüyada yeşil sabun gelecek hayırlı haberlere yaşanacak güzel olaylara aile içi ferahlığa yorumlanır. Son zamanlarda yaşanan bazı sıkıntılar çözüme kavuşur.

Rüyada Sabunla Bişey Yıkamak

Rüyada sabunla bişey yıkamak çevrenizde ki sorunlu bir insanı hayatınızdan çıkaracağınıza veya kötü huylarını düzelteceğinize yorumlanır.

Rüyada Sabun Parçası Görmek

Rüyada görülen sabun parçası size yardımı dokunacak bir arkadaşa delalettir. Bu yardım maddi ya da manevi de olabilir.

Rüyada Ellerini Sabunla Yıkamak

Rüyada ellerini sabunla yıkamak rüya sahibinin işlediği kötü bir suça yorumlanır. Son zamanlarda birinin hakkına girmiş farkında olmadan bir insana kötülük yapmış olabilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Siyah Duvak Takmak

Rüyada Siyah Duvak Takmak

Rüyasında siyah duvak gören rüya sahibi, yakın çevresinden bir kimseyi veya aile bireylerinden birini kaybedebilir. Rüyada görülen siyah duvak aynı zamanda kara bir habere, kötü bir hastalığa rüya sahibinin hayatında yaşayacağı bazı sıkıntılara delalettir.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Saat Görmek

Rüyada Saat Görmek

Rüyada saat görmek mal, mülk ve rızk bolluğuna işarettir. Rüyada saatin bozulduğunu, kırıldığını ya da kaybolduğunu görmek, kişinin işini kaybetmesi anlamına gelir. Saatin bozulması aynı zamanda hastalığa, ölüme dalalettir. Rüyada yeni bir saat aldığ

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sadaka Görmek

Rüyada Sadaka Görmek

Rüyada sadaka görmek, süphe duyduğunuz bütün konular hakkındaki içinizdeki bütün şüphelerden kurtulacağınız anlamına gelir. Rüyada dilenciye sadaka vermek kötüye işarettir. Bu sıralar can sıkıcı biri ile tanışabilirsiniz. Rüyada dilenciye sadaka ve

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada incir görmek berekete, hayırlı bir habere, bir kısmete yorumlanır. Çoğu rüya tabircisi tarafından rüyada incir görmek bolluğa delalettir. Rüyada kuru incir görmek ise para kaybetmeye yorumlanır.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada su görülmesi

Rüyada Su Görülmesi

Rüyada su görmek bolluk ve hayra güzel rızka, rahata ve feraha ermeye, güzel bir rızka, toplu bir mala, bekar erkek için iyi bir kadına

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Süpürge Görmek

Rüyada Süpürge Görmek

Rüyada süpürge görmek, işlerin hafifleyerek kolaylaşması anlamındadır. Rüyada evi veya bir yeri süpüren kişi bayansa, hayatının rahat ve güzel olacağına işaret eder.

Kategori: S 0 Yorum
   

Rüyada Sabun Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Sabun Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yorum Yaz