Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada Sarımsak Görmek
Kategori: S 0 Yorum

Rüyada İncir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada incir görmek berekete, hayırlı bir habere, bir kısmete yorumlanır. Çoğu rüya tabircisi tarafından rüyada incir görmek bolluğa delalettir. Rüyada kuru incir görmek ise para kaybetmeye yorumlanır. Rüyasında olması gerektiğinden farklı renkte incir gören kişinin çevresinde olduğu gibi olmayan kendini belli etmeyen bir kimse olmasına yorumlanır.

rüyada sarimsak görmek

Rüyada İncir Toplamak

Rüyada incir toplamak kişinin büyük emekler sarf ederek yakalayacağı başarıya, galibiyete delalettir. Rüyasında incir toplayan kişi kariyerinde büyük gelişmeler sağlayabilir. Rüyasında çürük incir topladığını gören rüya sahibi için sıkıntı kapıdadır. Rüyada çürük incir toplanması kimsenin sorumlusu olmadığı talihsiz bir olayın yaşanmasına delalettir. Kimi rüya tabircilerine göre rüyada toplanan çürük incir yolundan sapan bir erkeğe, yaşanacak bazı olayların sonucu büyük bir pişmanlığa delalettir.

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüyada incir ağacı görmek yakın zamanda açılacak büyük bir gelir kapısına sağlanacak yüksek oranlı bir kazanca yorumlanır. Rüyada ağaç görmek aileye hane içi mutluluğa delalttir. Rüyada görülen incir ağacı aynı zamanda hane içi ferahlığa, birikmiş olan aile borçlarının yakın zamanda temize çıkacağına aile büyüklerinden biriyle ilgili yaşanan sıkıntıların yakın zamanda son bulacağına yorumlanır.

sarimsak yemek

Rüyada İncir Almak

Rüyasında incir aldığını gören kişi kısmi miktarda bir para kaybı yaşayabilir. Rüyada incir satın almak bereketin aksine yaşanacak maddi kayıplara yorumlanır. Rüyada görülen incir her zaman varlığına varlık katmak iken rüyada incir satın almak tersine yorumlanır ve rüya sahibi büyük miktarda para kaybı yaşayabilir.

Rüyada İncir Reçeli Yemek

Rüyada yenilen incir reçeli çok güzel bir habere yakın zamanda gelecek bir ferahlığa huzura ermeye delalettir. Aynı zamanda rüyada incir reçeli aile içi yaşanan sıkıntıların son bulmasına bazı sorunların aydınlığa kavuşmasına, yaşanan sağlık sıkıntılarının yakın zamanda başlanacak ya da başlanmış olan bir tedaviyle son bulacağına yorumlanır.

Rüyada sarımsak çalmak

Rüyada İncir Çalmak

Rüyada incir çalmak başka birinin emeğini çalmaya yorumlanır. Rüyasında incir çaldığını gören kişi için haram mala, doğru olmayan rızka, kolay yoldan kazanılan paraya delalettir. Rüyada çalınan incir rüya sahibinin başına kendinin sebep olmasıyla açılacak bazı işlere yaşanacak büyük sıkıntılara delalettir.

Rüyada İncir Vermek

Rüyada incir verilmesi rüya sahibi sayesinde kariyerinde yükselecek bir kişiye veya kazanılacak paraya delalettir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi allah katında yükselmiştir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Saat Görmek

Rüyada Saat Görmek

Rüyada saat görmek mal, mülk ve rızk bolluğuna işarettir. Rüyada saatin bozulduğunu, kırıldığını ya da kaybolduğunu görmek, kişinin işini kaybetmesi anlamına gelir. Saatin bozulması aynı zamanda hastalığa, ölüme dalalettir. Rüyada yeni bir saat aldığ

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sadaka Görmek

Rüyada Sadaka Görmek

Rüyada sadaka görmek, süphe duyduğunuz bütün konular hakkındaki içinizdeki bütün şüphelerden kurtulacağınız anlamına gelir. Rüyada dilenciye sadaka vermek kötüye işarettir. Bu sıralar can sıkıcı biri ile tanışabilirsiniz. Rüyada dilenciye sadaka ve

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Soba Görmek

Rüyada Soba Görmek

Rüyada soba görmek aile içi huzura delalettir. Aile içinde yaşanan tatsız olaylar gerginlikler bu dönemde son bulmaya başlar ve yavaş yavaş yoluna girer.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Saç Görmek

Rüyada Saç Görmek

Kişi rüyasında saç görmüşse uzun ömre ve büyük bir mala konacağının işaretidir. Ayrıca da rüyada saç görmek daha çok rüya sahibinin çocuğu olacağının müjdesinin delaletidir. Bunun dışında rüyada saç görmek genel itibariyle saçın uzunluğuna ve şekline

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sigara Görmek

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara görmek, rüya sahibinin bazı ufak tefek sorunları kafasının içerisinde fazlaca büyüttüğünü ve bu sebepten de kendini hiç rahat bırakmadığını simgeler. Eğer böyle düşünmeye ve hayatı kendine zindan etmeye devam ederse sağlığı ile ilgili s

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Süt Görmek

Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek, dine uygun davranışlara ve çaba harcamadan kolayca kazanılan mala işaret eder. Rüyada göğüsten süt akması, şansın açılması olarak yorulur. Bazı yorumcular bunu hapse düşmeye, sıkıntı ve kedere de yorumlar. Rüyada at sütü görülmesi,

Kategori: S 0 Yorum
   

Rüyada Sarımsak Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Sarımsak Görmek Hakkında Yorum Yaz