Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Şeftali Görmek

Rüyada Şeftali Görmek
Kategori: Ş 0 Yorum

Rüyada şeftali görmek hem kötü hem de iyi şekilde yorumlar yapılır. Rüyada şeftali görmek daha çok kişinin şansı ve kısmetinin açıldığının işaretidir. Rüyasında pembe ve oldukça güzel bir şeftali gören kişi bu hayatta hep talihli olacağı, hiçbir zorluğa veya sıkıntıya düşmeyeceği ve her daim kazancı yerinde olacağı ve iş konusunda da hiçbir sıkıntının yaşanmayacağı anlamına gelir. Ayrıca da bir diğer yoruma göre kişinin rüyasında gördüğü şeftalinin anlamı içine çekileceği, çok fazla üzüleceği ve hatta belki de hayata küseceği kadar olumsuz şeylerin başına geleceği tarzda yorumlanmaktadır. Şayet bekar bir kişi rüyasında şeftali görmüşse karşısına uygun bir kısmetin çıkacağı, zira evli bir kişi rüyasında şeftali görmüşse, kişinin evlilik hayatının her daim mutlu, huzurlu ve neşe içinde geçeceği anlamını taşır.

Rüyada şeftali yediğini görmek, özgüven sahibi, güçlü ve hayırlı olaylara vesile olacağı, çok önemli bir o kadar da büyük işlere yelkeneceği, zaferden zafere, başarıdan başarıya koşacağı, şansının ve bahtının her zaman açık olacağı ve dilediği dileklerin gerçekleşeceğini söyleyebiliriz. Ayrıca da rüyasında tatlı şeftali yediğini gören kişiyi sevdiğine ve istediği bir şeye kavuşacağı, ekşi şeftali yediğini görmüş ise; nedeni belli olmayan bir korkuya kapılacağının işaretidir.

Rüyada yeşil şeftali yediğini görmek, rüyayı gören kişinin sabırlı olması halinde emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağı, verdiği emeklerinin boşa çıkmayacağı, azmedip buna inandıktan sonra her konuda istediğinin kursağında kalmayacağına delalet eder. Bunun dışında rüyasında şeftali topladığını gören kişiyi hayırlı bir takım şeylerin onu beklediği, kazanç getireceği bir işe girerek ve bu iş onun umduğu gibi gideceği ve hatta bu giriştiği işten oldukça kazançlı çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada şeftali ağacı görmek daha çok halkın yardımına koşan, varlıklı, iyi niyetli, mert ve şecaatli bir kişi olduğunun işaretidir. Rüyanızda şeftali ağacını görmüşseniz, varlıklı ve tanınmış bir aileden biriyle evleneceğinizin işareti olabilir. Kişi rüyasında şeftali ağacının dibine düşmüş şeftaliyi topladığını görmüşse, çok hasta bir adamdan gelecek mala konacağı anlamına gelir. Bunun dışında şayet, rüyada şeftali ağacından şeftali topladığını görüyorsa kişi, hayatını yola koymak konusunda harcamış olduğu çabaların karşılığını alacağının işareti olarak gösterilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Şelale Görmek

Rüyada Şelale Görmek

Rüyada şelale görmek, sıkıntılardan kurtulmayı ifade eder, şimdiye kadar içinizde hapsettiğiniz duygulardan ve negatif düşüncelerinizden kurtulduğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda başarmak istediğiniz hedef ve istekleriniz olduğunu gösterir. Eğer

Kategori: Ş 0 Yorum
Rüyada Şadırvan Görmek

Rüyada Şadırvan Görmek

Rüyada Şadırvan Görmek sevdikleriyle eğlenmeye, iyi sağlığını muhafaza etmeye, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, huzurlu kalacağına, sevinmeye, mutluluk dolu günlere, hayırlı işler yapacağına işaret eder. Rüyada şadırvanda oturduğunu görmek kötü niy

Kategori: Ş 0 Yorum
Rüyada Şah Görmek

Rüyada Şah Görmek

Rüyada şah görmenin anlamı başarılı olması çok zor olan bir işi üstünüze alacak, başarıyla sonuçlandıracaksınız demektir.

Kategori: Ş 0 Yorum
Rüyada Şafak Görmek

Rüyada Şafak Görmek

Rüyada görülen şafak vakti, nur ve hidayettir. Rüyada şafakın doğduğunu gören kimse birbiri ardınca sevinç ve ferahlığa erişir.Bir kimse rüyada kendisinin bir şeyi gece karanlığında kaybolduğunu ve şafak doğarken o şeyi bulduğunu görse: Sabah namazın

Kategori: Ş 0 Yorum
Rüyada Şeftali Görmek

Rüyada Şeftali Görmek

Rüyada şeftali görmek hem kötü hem de iyi şekilde yorumlar yapılır. Rüyada şeftali görmek daha çok kişinin şansı ve kısmetinin açıldığının işaretidir. Rüyasında pembe ve oldukça güzel bir şeftali gören kişi bu hayatta hep talihli olacağı, hiçbir zorl

Kategori: Ş 0 Yorum
Rüyada Şemsiye Görmek

Rüyada Şemsiye Görmek

Rüyada şemsiye görmek rüya sahibinin çevresinden birinden alacağı bir yardıma delalettir. Rüyasında şemsiye gören kişi yakın çevresinden veya yeni tanışacağı bir insandan çok büyük bir destek alır ve güzel bir iş başarır.

Kategori: Ş 0 Yorum
   

Rüyada Şeftali Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Şeftali Görmek Hakkında Yorum Yaz