Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir
Kategori: S 0 Yorum

Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir

Merhaba sevgili dostlar , bugün tabirini yapacağımız rüya anlamı, rüyada sigara içmek.

rüyada sigara görmek

Bir erkeğin rüyada sigara içmesi çok hayırlıdır, sabrının sonunda selamete kavuşacağı anlamına gelir.

Bir kadının rüyada sigara içmesi bazı sorunların yaşanmasına yorumlanır

ruyada sigara içmek

.

Bekar bir kızın rüyada sigara içmesi , parası olan biri ile parası için nikah yapacağına anlamına gelir.

Orta yaşta bir kişinin rüyasında sigara içmesi sevdiği bir kişiden elinde olmayan sebeplerden dolayı ayrılacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada sigara içmek hem iş hem de özel hayat ile ilgili değişiklikler yapacağı anlamına gelir.

Bazı rivayetlere göre rüyada sigara içen kişinin dini vecibelerini yerine getirmediği şeklinde de yorumlanır.

Bir kişiye rüyasında bu sigarayı ailesinden biri ikram ediyor ise o kişi ile ilgili hastalık , üzüntü ve kedere işaret eder.

Rüyada sigara satın almak Eğer herhangi bir alışveriş noktasından bir ve ya daha çok sigarayı rüyanız da alıyorsanız hayatınızın içinde çok güzel bir dönemin yavaş yavaş kapıda olduğuna dalalet eder. Rüyasında bir kişini sigara alması oldukça hayırlı adımların atılacağı anlamına gelir.Rüyada sigara satın alan kişini tüm idealleri ve beklentileri gerçekleşeceği şekilde yorumlanır.

Bazı tabircilere göre rüyada sigara satın almak bazı sevdiği kişiler ile bazı konularda anlaşmazlık yaşayacağı anlamına da gelir. Bazı tabircilere göre de kendisi için hayırlı olmayan insanlar ile tanışacağına ve onlar ile beraber hayırsız işlerde bulanacağı şeklinde yorumlanır.

Eğer rüyanız da sigarayı kendiniz yakıp içiyorsanız kişinin kendi hayatında çok büyük keder, üzüntü ve ayrılığa, ayrıca geçmiş hayat ile ilgili sorunların önünüze geleceği anlamına gelir.

Farklı rüya yorumcuları da rüyada sigara almayı evinizi taşımak düşüncesinde olduğunuz şeklinde yorumlar.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Saban Görmek

Rüyada Saban Görmek

Demiri parlak olan saban kazanca, mal ve dünyalığa, Demiri paslı olan saban kıtlık ve darlığa delalet eder.Rüyada saban görmek, bolluk ve bereketin işareti olarak kabul edilir. Rüyada saban görmek, zenginlik ve refah olarak yorumlanır.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sabah kahvaltısı Görmek

Rüyada Sabah kahvaltısı Görmek

Rüyada görülen kuşluk yemeği Kuşluk yemeğimize getir. Bu yolculuğumuzdan, andolsun, yorgun düstük. (Kehf Suresi. a.62) mealindeki ayetin işaret ettiğine göre, yorgunluğa işarettir. Rüyada görülen kusluk yemegi “Kusluk yemegimizl getir. Bu yolculugumu

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada incir görmek berekete, hayırlı bir habere, bir kısmete yorumlanır. Çoğu rüya tabircisi tarafından rüyada incir görmek bolluğa delalettir. Rüyada kuru incir görmek ise para kaybetmeye yorumlanır.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sığır Görmek

Rüyada Sığır Görmek

Rüyada sığır görmek, rüya sahibini hastalıklara karşı uyarıcı bir rüyadır. Hayatınızın kontrolünüzün dışına çıkabileceği ve attığınız adımlarda daha dikkatki olmanız gerektiğine yorumlanır. Rüyada sığıra dokunduğunuzu görmek, yakın zamanda ciddi bir

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Saçını Kestirdiğini Görmek

Rüyada Saçını Kestirdiğini Görmek

Rüyada saçını kestirdiğini gören insanın, yaşadığı olaylara değişik şeyler yapmak istediğine, bu değişiklikleri yapamazsa çok kötü ve sıkıntılı hissedeceğine ve yenilikler sayesinde yapacağı güzel dünyasında çok daha güzel ve ferah olacağına delalet eder.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Saç Görmek

Rüyada Saç Görmek

Kişi rüyasında saç görmüşse uzun ömre ve büyük bir mala konacağının işaretidir. Ayrıca da rüyada saç görmek daha çok rüya sahibinin çocuğu olacağının müjdesinin delaletidir. Bunun dışında rüyada saç görmek genel itibariyle saçın uzunluğuna ve şekline

Kategori: S 0 Yorum
   

Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir Hakkında Yorum Yaz