Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir
Kategori: S 0 Yorum

Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir

Merhaba sevgili dostlar , bugün tabirini yapacağımız rüya anlamı, rüyada sigara içmek.

rüyada sigara görmek

Bir erkeğin rüyada sigara içmesi çok hayırlıdır, sabrının sonunda selamete kavuşacağı anlamına gelir.

Bir kadının rüyada sigara içmesi bazı sorunların yaşanmasına yorumlanır

ruyada sigara içmek

.

Bekar bir kızın rüyada sigara içmesi , parası olan biri ile parası için nikah yapacağına anlamına gelir.

Orta yaşta bir kişinin rüyasında sigara içmesi sevdiği bir kişiden elinde olmayan sebeplerden dolayı ayrılacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada sigara içmek hem iş hem de özel hayat ile ilgili değişiklikler yapacağı anlamına gelir.

Bazı rivayetlere göre rüyada sigara içen kişinin dini vecibelerini yerine getirmediği şeklinde de yorumlanır.

Bir kişiye rüyasında bu sigarayı ailesinden biri ikram ediyor ise o kişi ile ilgili hastalık , üzüntü ve kedere işaret eder.

Rüyada sigara satın almak Eğer herhangi bir alışveriş noktasından bir ve ya daha çok sigarayı rüyanız da alıyorsanız hayatınızın içinde çok güzel bir dönemin yavaş yavaş kapıda olduğuna dalalet eder. Rüyasında bir kişini sigara alması oldukça hayırlı adımların atılacağı anlamına gelir.Rüyada sigara satın alan kişini tüm idealleri ve beklentileri gerçekleşeceği şekilde yorumlanır.

Bazı tabircilere göre rüyada sigara satın almak bazı sevdiği kişiler ile bazı konularda anlaşmazlık yaşayacağı anlamına da gelir. Bazı tabircilere göre de kendisi için hayırlı olmayan insanlar ile tanışacağına ve onlar ile beraber hayırsız işlerde bulanacağı şeklinde yorumlanır.

Eğer rüyanız da sigarayı kendiniz yakıp içiyorsanız kişinin kendi hayatında çok büyük keder, üzüntü ve ayrılığa, ayrıca geçmiş hayat ile ilgili sorunların önünüze geleceği anlamına gelir.

Farklı rüya yorumcuları da rüyada sigara almayı evinizi taşımak düşüncesinde olduğunuz şeklinde yorumlar.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Sevgiliyi Görmek

Rüyada Sevgiliyi Görmek

Rüyada sevgiliyi görmek, sevgilinin içinde bulunduğu ruh haline bağlı olarak yorumlanır. Rüyada sevgili eğer mutlu ve neşeli şekilde görüldüyse bu rüya sahibinin de mutlu olmasına vesile olacak olayların yaşanacağı ile tabir edilir. Eğer sevgili stre

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Siyah Duvak Takmak

Rüyada Siyah Duvak Takmak

Rüyasında siyah duvak gören rüya sahibi, yakın çevresinden bir kimseyi veya aile bireylerinden birini kaybedebilir. Rüyada görülen siyah duvak aynı zamanda kara bir habere, kötü bir hastalığa rüya sahibinin hayatında yaşayacağı bazı sıkıntılara delalettir.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Soba Görmek

Rüyada Soba Görmek

Rüyada soba görmek aile içi huzura delalettir. Aile içinde yaşanan tatsız olaylar gerginlikler bu dönemde son bulmaya başlar ve yavaş yavaş yoluna girer.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Saçını Kestirdiğini Görmek

Rüyada Saçını Kestirdiğini Görmek

Rüyada saçını kestirdiğini gören insanın, yaşadığı olaylara değişik şeyler yapmak istediğine, bu değişiklikleri yapamazsa çok kötü ve sıkıntılı hissedeceğine ve yenilikler sayesinde yapacağı güzel dünyasında çok daha güzel ve ferah olacağına delalet eder.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sığır Görmek

Rüyada Sığır Görmek

Rüyada sığır görmek, rüya sahibini hastalıklara karşı uyarıcı bir rüyadır. Hayatınızın kontrolünüzün dışına çıkabileceği ve attığınız adımlarda daha dikkatki olmanız gerektiğine yorumlanır. Rüyada sığıra dokunduğunuzu görmek, yakın zamanda ciddi bir

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Saat Görmek

Rüyada Saat Görmek

Rüyada saat görmek mal, mülk ve rızk bolluğuna işarettir. Rüyada saatin bozulduğunu, kırıldığını ya da kaybolduğunu görmek, kişinin işini kaybetmesi anlamına gelir. Saatin bozulması aynı zamanda hastalığa, ölüme dalalettir. Rüyada yeni bir saat aldığ

Kategori: S 0 Yorum
   

Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir Hakkında Yorum Yaz