Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Silah Görmek

Rüyada Silah Görmek
Kategori: S 0 Yorum

Rüyada görülen silah, görülüş şekline göre güç, kudret ya da düşman, tehlike anlamlarını taşıyabilmektedir. Rüyasında silah taşıdığını gören kişi, oldukça kuvvetli ve sağlam bir iradeye sahip demektir.

Rüyada silah görmek saygınlık ve yüksek makam sahibi olmanın simgesidir. Rüyada silah gören kimse maddi manevi tüm sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacak, iş hayatında büyük bir itibar kazanıp başarıya ulaşacak demektir.

Rüya sahibi, rüyasında silah kullandığını görüyorsa, bir takım sıkıntılar ile karışılacak ancak kendi çabası ve becerisi ile bu sıkıntıların üstesinden gelip feraha çıkacak demektir.

Rüyada birisinin kendisine silah ile ateş ettiğini görmek, iftiraya uğrayacağı adının fesata karışacağı anlamını taşımaktadır. Rüyasında silah gören kişinin sağlık sorunları var ise bu hastalığına kısa zamanda şifa bulup iyileşeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada birine silah vermek, muhtaç durumda olan birine büyük bir yardımınızın dokunacağı, onu feraha çıkaracağınız anlamını taşımaktadır. Eğer rüyada küçük bir çocuğun ya da kadının eline silah veriyorsanız, bile bile yaptığınız bir hata yüzünden birilerine zararınızın dokunacağı ve bu durumu bir an önce düzeltmeniz gerektiği anlamına gelmektedir.

Rüya sahibi sevdiği birine silah ateşliyorsa, ailesini büyük bir sıkıntıya sürükleyeceği, hanede kıtlık meydana geleceği anlamını taşımaktadır. Rüyada yolda silah bulduğunu gören kişi, hiç beklemediği bir yerden maddi bir kazanç sağlayacak ya da ansızın bir sürprizle karışılacak demektir. Eğer rüyada hasta yatan birine silah veriliyorsa, bu çevrenizdekilere varlığınızla şifa verdiğiniz etrafınızdaki insanları mutlu ettiğiniz ve sahiplenici olduğunuz anlamına gelmektedir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Sabah kahvaltısı Görmek

Rüyada Sabah kahvaltısı Görmek

Rüyada görülen kuşluk yemeği Kuşluk yemeğimize getir. Bu yolculuğumuzdan, andolsun, yorgun düstük. (Kehf Suresi. a.62) mealindeki ayetin işaret ettiğine göre, yorgunluğa işarettir. Rüyada görülen kusluk yemegi “Kusluk yemegimizl getir. Bu yolculugumu

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Saban Görmek

Rüyada Saban Görmek

Demiri parlak olan saban kazanca, mal ve dünyalığa, Demiri paslı olan saban kıtlık ve darlığa delalet eder.Rüyada saban görmek, bolluk ve bereketin işareti olarak kabul edilir. Rüyada saban görmek, zenginlik ve refah olarak yorumlanır.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sığır Görmek

Rüyada Sığır Görmek

Rüyada sığır görmek, rüya sahibini hastalıklara karşı uyarıcı bir rüyadır. Hayatınızın kontrolünüzün dışına çıkabileceği ve attığınız adımlarda daha dikkatki olmanız gerektiğine yorumlanır. Rüyada sığıra dokunduğunuzu görmek, yakın zamanda ciddi bir

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sınava Girdiğini Görmek

Rüyada Sınava Girdiğini Görmek

Rüyada sınava girmek rüya sahibinin bazı kararları vermekte adım atmakta zorlandığına ve adım atabilmek için bazı deneme süreçleri yaşayacağına yorumlanır.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Saçını Kestirdiğini Görmek

Rüyada Saçını Kestirdiğini Görmek

Rüyada saçını kestirdiğini gören insanın, yaşadığı olaylara değişik şeyler yapmak istediğine, bu değişiklikleri yapamazsa çok kötü ve sıkıntılı hissedeceğine ve yenilikler sayesinde yapacağı güzel dünyasında çok daha güzel ve ferah olacağına delalet eder.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Süpürge Görmek

Rüyada Süpürge Görmek

Rüyada süpürge görmek, işlerin hafifleyerek kolaylaşması anlamındadır. Rüyada evi veya bir yeri süpüren kişi bayansa, hayatının rahat ve güzel olacağına işaret eder.

Kategori: S 0 Yorum
   

Rüyada Silah Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Silah Görmek Hakkında Yorum Yaz