Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Soba Görmek

Rüyada Soba Görmek
Kategori: S 0 Yorum

Rüyada Soba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada soba görmek aile içi huzura delalettir. Aile içinde yaşanan tatsız olaylar gerginlikler bu dönemde son bulmaya başlar ve yavaş yavaş yoluna girer. Hane içinde son zamanlarda rutinin değişmesi tatsızlık yaşatabilir ve bu durum rüya sahibinin biraz canını sıkabilir. Fakat yakın zamanda yaşanan bu kötü gelişmeler düzene girer ve hayırlı bir şekilde çözülür.

Rüyada Soba Yaktığını Görmek

Rüyada soba yaktığını görmek girilen bir işte veya rekabet edilen bir kimseyle olan yarışta başarılı olunacağına büyük bir kazanç sağlanacağına delalettir. Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada soba yakmak rüya sahibinin çok kötü bir döneme girdiğine psikolojik açıdan çevresinden ya da ailesinden alınan yardımın yetmediğine delalettir. Rüya sahibi böyle bir dönemde çok sabırlı davranmalı ve eskiye göre çok daha fazla düşünüp beklenti halinde olduğunun farkına varmalıdır. Yakın zamanda yaşanan kötü olayların etkisi azalacak zamanla bir şeyler rayına girecektir. Bu süreçte tek gereksinim yapılması gereken şey sabretmektir.

Rüyada Soba Sattığını Görmek

Rüyada soba sattığını görmek hane içinden bir kişinin yaklaşık 1 yıl içerisinde evden ayrılacağına ya da bir takım düşüncesel farklılıklar yüzünden ev halkından uzaklaşacağına delalettir. Rüyada yakılan soba aynı zamanda geçmişi geride bırakmak geleceğe bakmak olarakta yorumlanır.

Rüyada Yanan Soba Görmek

Rüyada yanan soba görmek geçmişte yaşanan kötü olayların kişinin kafasından ve hayatından tamamen çekip gideceğine delalettir.

Rüyada Soba Borusu Görmek

Rüyada soba borusu görmek uzaktan gelecek kötü bir habere, yaşanacak bir kedere delalettir. Rüyada görülen soba borusu pisliğini akıtarak gelen bir erkeğe rüya sahibinin hayatına vereceği zarara yorumlanır. Bu kişi ilk başta kendini belli etmese de bir süre sonra kişiliği gün yüzüne çıkacaktır.

Rüyada Soba Külü Görmek

Rüyada görülen soba külü geçmişten gelen acıya kedere delalettir. Yaşanan kötü olayların bidaha yaşanmayacak olmasına rağmen rüya sahibinin gördüğü zarara yaşadığı büyük sorunlara yorumlanır.

Rüyada Soba Borusu Temizlemek

Rüyada temizlenen soba borusu yaşanmış olan kötü bir olayın enkazının ortadan kalkacağına geçmişin izlerinin tamamen silineceğine ve aydınlık bir dönemin yaşanacağına delalettir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Sigara Görmek

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara görmek, rüya sahibinin bazı ufak tefek sorunları kafasının içerisinde fazlaca büyüttüğünü ve bu sebepten de kendini hiç rahat bırakmadığını simgeler. Eğer böyle düşünmeye ve hayatı kendine zindan etmeye devam ederse sağlığı ile ilgili s

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sevgiliyi Görmek

Rüyada Sevgiliyi Görmek

Rüyada sevgiliyi görmek, sevgilinin içinde bulunduğu ruh haline bağlı olarak yorumlanır. Rüyada sevgili eğer mutlu ve neşeli şekilde görüldüyse bu rüya sahibinin de mutlu olmasına vesile olacak olayların yaşanacağı ile tabir edilir. Eğer sevgili stre

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Saban Görmek

Rüyada Saban Görmek

Demiri parlak olan saban kazanca, mal ve dünyalığa, Demiri paslı olan saban kıtlık ve darlığa delalet eder.Rüyada saban görmek, bolluk ve bereketin işareti olarak kabul edilir. Rüyada saban görmek, zenginlik ve refah olarak yorumlanır.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Siyah Duvak Takmak

Rüyada Siyah Duvak Takmak

Rüyasında siyah duvak gören rüya sahibi, yakın çevresinden bir kimseyi veya aile bireylerinden birini kaybedebilir. Rüyada görülen siyah duvak aynı zamanda kara bir habere, kötü bir hastalığa rüya sahibinin hayatında yaşayacağı bazı sıkıntılara delalettir.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sadaka Görmek

Rüyada Sadaka Görmek

Rüyada sadaka görmek, süphe duyduğunuz bütün konular hakkındaki içinizdeki bütün şüphelerden kurtulacağınız anlamına gelir. Rüyada dilenciye sadaka vermek kötüye işarettir. Bu sıralar can sıkıcı biri ile tanışabilirsiniz. Rüyada dilenciye sadaka ve

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sabahlık Görmek

Rüyada Sabahlık Görmek

Rüyada sabahlık görmek genç kızların güzel bir sabahlık giymesi çok güzel bir evlilik yapacaklarına işarettir. Evli kadınlar için yuvada mutluluktur. Erkek için ise akılsızlığı, düşüncesizliği yüzünden güç duruma düşmektir. Bir başka tabire göre de r

Kategori: S 0 Yorum
   

Rüyada Soba Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Soba Görmek Hakkında Yorum Yaz