Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Soba Görmek

Rüyada Soba Görmek
Kategori: S 0 Yorum

Rüyada Soba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada soba görmek aile içi huzura delalettir. Aile içinde yaşanan tatsız olaylar gerginlikler bu dönemde son bulmaya başlar ve yavaş yavaş yoluna girer. Hane içinde son zamanlarda rutinin değişmesi tatsızlık yaşatabilir ve bu durum rüya sahibinin biraz canını sıkabilir. Fakat yakın zamanda yaşanan bu kötü gelişmeler düzene girer ve hayırlı bir şekilde çözülür.

Rüyada Soba Yaktığını Görmek

Rüyada soba yaktığını görmek girilen bir işte veya rekabet edilen bir kimseyle olan yarışta başarılı olunacağına büyük bir kazanç sağlanacağına delalettir. Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada soba yakmak rüya sahibinin çok kötü bir döneme girdiğine psikolojik açıdan çevresinden ya da ailesinden alınan yardımın yetmediğine delalettir. Rüya sahibi böyle bir dönemde çok sabırlı davranmalı ve eskiye göre çok daha fazla düşünüp beklenti halinde olduğunun farkına varmalıdır. Yakın zamanda yaşanan kötü olayların etkisi azalacak zamanla bir şeyler rayına girecektir. Bu süreçte tek gereksinim yapılması gereken şey sabretmektir.

Rüyada Soba Sattığını Görmek

Rüyada soba sattığını görmek hane içinden bir kişinin yaklaşık 1 yıl içerisinde evden ayrılacağına ya da bir takım düşüncesel farklılıklar yüzünden ev halkından uzaklaşacağına delalettir. Rüyada yakılan soba aynı zamanda geçmişi geride bırakmak geleceğe bakmak olarakta yorumlanır.

Rüyada Yanan Soba Görmek

Rüyada yanan soba görmek geçmişte yaşanan kötü olayların kişinin kafasından ve hayatından tamamen çekip gideceğine delalettir.

Rüyada Soba Borusu Görmek

Rüyada soba borusu görmek uzaktan gelecek kötü bir habere, yaşanacak bir kedere delalettir. Rüyada görülen soba borusu pisliğini akıtarak gelen bir erkeğe rüya sahibinin hayatına vereceği zarara yorumlanır. Bu kişi ilk başta kendini belli etmese de bir süre sonra kişiliği gün yüzüne çıkacaktır.

Rüyada Soba Külü Görmek

Rüyada görülen soba külü geçmişten gelen acıya kedere delalettir. Yaşanan kötü olayların bidaha yaşanmayacak olmasına rağmen rüya sahibinin gördüğü zarara yaşadığı büyük sorunlara yorumlanır.

Rüyada Soba Borusu Temizlemek

Rüyada temizlenen soba borusu yaşanmış olan kötü bir olayın enkazının ortadan kalkacağına geçmişin izlerinin tamamen silineceğine ve aydınlık bir dönemin yaşanacağına delalettir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Süt Görmek

Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek, dine uygun davranışlara ve çaba harcamadan kolayca kazanılan mala işaret eder. Rüyada göğüsten süt akması, şansın açılması olarak yorulur. Bazı yorumcular bunu hapse düşmeye, sıkıntı ve kedere de yorumlar. Rüyada at sütü görülmesi,

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sabah kahvaltısı Görmek

Rüyada Sabah kahvaltısı Görmek

Rüyada görülen kuşluk yemeği Kuşluk yemeğimize getir. Bu yolculuğumuzdan, andolsun, yorgun düstük. (Kehf Suresi. a.62) mealindeki ayetin işaret ettiğine göre, yorgunluğa işarettir. Rüyada görülen kusluk yemegi “Kusluk yemegimizl getir. Bu yolculugumu

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Süpürge Görmek

Rüyada Süpürge Görmek

Rüyada süpürge görmek, işlerin hafifleyerek kolaylaşması anlamındadır. Rüyada evi veya bir yeri süpüren kişi bayansa, hayatının rahat ve güzel olacağına işaret eder.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada incir görmek berekete, hayırlı bir habere, bir kısmete yorumlanır. Çoğu rüya tabircisi tarafından rüyada incir görmek bolluğa delalettir. Rüyada kuru incir görmek ise para kaybetmeye yorumlanır.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Silah Görmek

Rüyada Silah Görmek

Rüyada görülen silah, görülüş şekline göre güç, kudret ya da düşman, tehlike anlamlarını taşıyabilmektedir. Rüyasında silah taşıdığını gören kişi, oldukça kuvvetli ve sağlam bir iradeye sahip demektir. Rüyada silah görmek saygınlık ve yüksek makam sa

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sınava Girdiğini Görmek

Rüyada Sınava Girdiğini Görmek

Rüyada sınava girmek rüya sahibinin bazı kararları vermekte adım atmakta zorlandığına ve adım atabilmek için bazı deneme süreçleri yaşayacağına yorumlanır.

Kategori: S 0 Yorum
   

Rüyada Soba Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Soba Görmek Hakkında Yorum Yaz