Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Su Görülmesi

Rüyada Su Görülmesi
Kategori: S 0 Yorum

Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek bolluk ve hayra güzel rızka, rahata ve feraha ermeye, güzel bir rızka, toplu bir mala, bekar erkek için iyi bir kadına gören kişi kadınsa iyi bir erkeğe işarettir. Rüyada temiz su görmek ucuzluk, bolluk, berekete yorumlanır.

Kadeh içerisinde bulunan safi su erkek için çocuk ve eş bakımından şanslı olunacağına ,rüyada görülen cam kadına, içinde ki su ana karnında ki çocuğa, aynı rüyayı gören kadın ise yakın zamanda hamile kalacağına işarettir. Rüya sahibi rüyasında sıcak su görürse iyi giden bazı şeylerin değişeceğine üzüntüye ve kedere, safi bir su görülürse çok yakın zamanda alacağı sevinçli bir habere, eğer rüya sahibi rüyasında başka bir kimseden su isterse birine muhtaç kalacağına, rüyada görülen suyun akıntısı yoksa hapse, acı su geçimsizliğe, kötü kokan su haram mala ya da kötü konuşan kimseleye, görülen sarı su rüya sahibinin veya çevresinden birinin hastalığına işarettir.

Rüyada bulanık su görmek yorumcular tarafından çok farklı yorumlanmıştır. Bazı yorumcular bulanık su için zalim bir devlet adamının iktidarda olduğuna değilse de yakın zamanda geleceğine yorumlamıştır. Başka yorumcular tarafındanrüya sahibi rüyasında bulanık suyun aktığını görürse yakın zamanda bir tanıdığını kaybedeceğine, rüya sahibi suyu içerse ağır bir hastalığa yakalanacağına delalettir. Rüyada tuzlu su görmek nerden geldiği tahmin edilmeyen bir kedere yorumlanır. Eğer bir erkek rüyasında siyah su görürüse hayırlı olmayacak bir evlilik yapacağına, rüyayı gören bekar bir kadınsa harama el uzatan bir erkekle evleneceğine işarettir.

ruyada su gorulmesi

Eğer rüya sahibi su üstünde yürürse ve rüyayı gören kişi imanlı biriyse dinin şartlarını dört dörtlük yerine getirdiğine, değilse şüphe ettiği bir şeyin yakın zamanda açığa kavuşacağına yorumlanır. Rüyada taneli su görmek kişinin çok fazla dedikodu yaptığına ve yakın zamanda ağzından çıkan şeyler yüzünden zarar göreceğine delalettir.

Rüyada derin bir su görüp derinliğine kavuşamama kişinin çokça dünyalılığa erişeceğine ve zengin olacağına, berrak su aile ve komşu ilişkilerinde aralarının iyi olacağına, suyu bir kab içerisine dökmek bir kadına nafaka vereceğine, suyun yeri belli olmayan bir yere dökülmesi bol miktarda bir para geleceğine, eğer bir bölgeyi sel basar ve yerli halk sular altında kalırsa iktidarda olan şerli kimseler helak olur. Rüyada baca üzerinde olan su kedere, devlet tarafından gelecek bir belaya, tatlı su helal rızk kalp ve ilmin güzelliğine, bekar için evlileğe, eteğinde su taşımak mal ve dünya işlerinde eksikliğe yorumlanır.

ruyada su görmek

Bir erkek rüyasında şişeye su doldurup içerse eşinin yakın zamanda gebe kalacağına, şişe kırılırsa doğumda annenin ölüp bebeğin sağ kalacağına, rüyayı gören kişi bekarsa rızkının artacağına işarettir. Rüya sahibi rüyasında madeni bir kaptan su içerse hayra yorulmaz. Madeni kaptan su içmek sıkıntı ve şer getirir. Rüyada su dökülmesi evin içinde gerçekleşir ise berekete hane dışında gerçekleşiyorsa hayra yorulmaz. Rüyasında kendini su içinde gören kimseler için sıkıntılı günlerin yaklaştığının habercisidir. Eve bulanık bir su dökülürse hane yakın zamanda parasal açıdan sıkıntıya girer.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Siyah Duvak Takmak

Rüyada Siyah Duvak Takmak

Rüyasında siyah duvak gören rüya sahibi, yakın çevresinden bir kimseyi veya aile bireylerinden birini kaybedebilir. Rüyada görülen siyah duvak aynı zamanda kara bir habere, kötü bir hastalığa rüya sahibinin hayatında yaşayacağı bazı sıkıntılara delalettir.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada su görülmesi

Rüyada Su Görülmesi

Rüyada su görmek bolluk ve hayra güzel rızka, rahata ve feraha ermeye, güzel bir rızka, toplu bir mala, bekar erkek için iyi bir kadına

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Silah Görmek

Rüyada Silah Görmek

Rüyada görülen silah, görülüş şekline göre güç, kudret ya da düşman, tehlike anlamlarını taşıyabilmektedir. Rüyasında silah taşıdığını gören kişi, oldukça kuvvetli ve sağlam bir iradeye sahip demektir. Rüyada silah görmek saygınlık ve yüksek makam sa

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada incir görmek berekete, hayırlı bir habere, bir kısmete yorumlanır. Çoğu rüya tabircisi tarafından rüyada incir görmek bolluğa delalettir. Rüyada kuru incir görmek ise para kaybetmeye yorumlanır.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Saç Görmek

Rüyada Saç Görmek

Kişi rüyasında saç görmüşse uzun ömre ve büyük bir mala konacağının işaretidir. Ayrıca da rüyada saç görmek daha çok rüya sahibinin çocuğu olacağının müjdesinin delaletidir. Bunun dışında rüyada saç görmek genel itibariyle saçın uzunluğuna ve şekline

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sabah kahvaltısı Görmek

Rüyada Sabah kahvaltısı Görmek

Rüyada görülen kuşluk yemeği Kuşluk yemeğimize getir. Bu yolculuğumuzdan, andolsun, yorgun düstük. (Kehf Suresi. a.62) mealindeki ayetin işaret ettiğine göre, yorgunluğa işarettir. Rüyada görülen kusluk yemegi “Kusluk yemegimizl getir. Bu yolculugumu

Kategori: S 0 Yorum
   

Rüyada Su Görülmesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Su Görülmesi Hakkında Yorum Yaz