Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Süpürge Görmek

Rüyada Süpürge Görmek
Kategori: S 0 Yorum

Rüyada süpürge görmek, işlerin hafifleyerek kolaylaşması anlamındadır. Rüyada evi veya bir yeri süpüren kişi bayansa, hayatının rahat ve güzel olacağına işaret eder. Rüyada süpürge gören kişinin zenginse fakirleşeceği düşünülür. Rüyada süpürge görmek çoğu yorumcu için üzüntü, keder ve sıkıntıların hafiflemesine, borçların azalmasına işarettir.

Rüyada süpürge görmek, kişinin iş hayatında yükselebilmesi için etrafından yardım alacağına işaret eder. Bu sayede kısa sürede iş hayatında yükselip, feraha kavuşacağı düşünülür.

Rüyada süpürge görmek, iş veya aile hayatındaki sıkıntı ve sorunların hafifleyeceğine delalet eder. Kısa sürede bu sıkıntıların geçeceği düşünülür. Eğer rüyada görülen süpürge elektrikli ise maddi olarak sıkıntı ve zahmet çekmeden geçecek ömre yorulur. Zahmetli ve zorlu işlerde çalışan kişinin rüyasında bir yeri süpürmesi, helal kazanç elde ettiğini gösterir.

Rüyada bir yeri süpürmek, genel olarak iş veya aile hayatında yaşanan sorunlara işarettir. Rüyada süpürülen yer sokak ise, girişilen işlerden çok para kazanmaya, sıkıntıda olan kişilere yardım etmeye delalet eder. Ayrıca iş hayatında helal kazanç anlamındadır. Bazı yorumculara göre ise rüyada sokağı süpürmek seyahat anlamındadır.

Rüyada evin süpürülmesi, bir sorun veya iş hayatındaki sıkıntıdan ötürü maddi kayıp olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiyi zorlu ve kötü günlerin beklediği düşünülür. Rüyayı gören kişi kendi evini süpürüyorsa, ev değişikliği söz konusu da olabilir. Eğer rüyada süpürülen yer cami ise, rüya sahibinin ruhen ferahlamasına, Allah korkusu ve sevgisinin artmasına işaret eder. Rüya sahibi rüyasında başkasının evini süpürüyorsa, bolluk içinde olan birinden yardım görecek anlamına gelir. Bazı yorumcular rüyada süpürge görmeyi; kişinin hayatında yaşayacağı değişiklikler olarak yorumlar. Rüyada görülen süpürgenin çalınması veya kırılması hastalık, yakılması ise ölüm anlamlarındadır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Sevgiliyi Görmek

Rüyada Sevgiliyi Görmek

Rüyada sevgiliyi görmek, sevgilinin içinde bulunduğu ruh haline bağlı olarak yorumlanır. Rüyada sevgili eğer mutlu ve neşeli şekilde görüldüyse bu rüya sahibinin de mutlu olmasına vesile olacak olayların yaşanacağı ile tabir edilir. Eğer sevgili stre

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Silah Görmek

Rüyada Silah Görmek

Rüyada görülen silah, görülüş şekline göre güç, kudret ya da düşman, tehlike anlamlarını taşıyabilmektedir. Rüyasında silah taşıdığını gören kişi, oldukça kuvvetli ve sağlam bir iradeye sahip demektir. Rüyada silah görmek saygınlık ve yüksek makam sa

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Soba Görmek

Rüyada Soba Görmek

Rüyada soba görmek aile içi huzura delalettir. Aile içinde yaşanan tatsız olaylar gerginlikler bu dönemde son bulmaya başlar ve yavaş yavaş yoluna girer.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Süpürge Görmek

Rüyada Süpürge Görmek

Rüyada süpürge görmek, işlerin hafifleyerek kolaylaşması anlamındadır. Rüyada evi veya bir yeri süpüren kişi bayansa, hayatının rahat ve güzel olacağına işaret eder.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sivilce Görmek

Rüyada Sivilce Görmek

Rüyada sivilce görmek, etrafınızda sizin yaptığınız her şeyi büyüterek konuşan birtakım insanlar olduğunu gösterir. Bu kişiler ilk önceleri canınızı çok sıkabilir fakat zaman içerisinde onları kafanıza takmayıp yolunuza bakmayı öğreneceksiniz. Hatta

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada su görülmesi

Rüyada Su Görülmesi

Rüyada su görmek bolluk ve hayra güzel rızka, rahata ve feraha ermeye, güzel bir rızka, toplu bir mala, bekar erkek için iyi bir kadına

Kategori: S 0 Yorum
   

Rüyada Süpürge Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Süpürge Görmek Hakkında Yorum Yaz