Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Süpürge Görmek

Rüyada Süpürge Görmek
Kategori: S 0 Yorum

Rüyada süpürge görmek, işlerin hafifleyerek kolaylaşması anlamındadır. Rüyada evi veya bir yeri süpüren kişi bayansa, hayatının rahat ve güzel olacağına işaret eder. Rüyada süpürge gören kişinin zenginse fakirleşeceği düşünülür. Rüyada süpürge görmek çoğu yorumcu için üzüntü, keder ve sıkıntıların hafiflemesine, borçların azalmasına işarettir.

Rüyada süpürge görmek, kişinin iş hayatında yükselebilmesi için etrafından yardım alacağına işaret eder. Bu sayede kısa sürede iş hayatında yükselip, feraha kavuşacağı düşünülür.

Rüyada süpürge görmek, iş veya aile hayatındaki sıkıntı ve sorunların hafifleyeceğine delalet eder. Kısa sürede bu sıkıntıların geçeceği düşünülür. Eğer rüyada görülen süpürge elektrikli ise maddi olarak sıkıntı ve zahmet çekmeden geçecek ömre yorulur. Zahmetli ve zorlu işlerde çalışan kişinin rüyasında bir yeri süpürmesi, helal kazanç elde ettiğini gösterir.

Rüyada bir yeri süpürmek, genel olarak iş veya aile hayatında yaşanan sorunlara işarettir. Rüyada süpürülen yer sokak ise, girişilen işlerden çok para kazanmaya, sıkıntıda olan kişilere yardım etmeye delalet eder. Ayrıca iş hayatında helal kazanç anlamındadır. Bazı yorumculara göre ise rüyada sokağı süpürmek seyahat anlamındadır.

Rüyada evin süpürülmesi, bir sorun veya iş hayatındaki sıkıntıdan ötürü maddi kayıp olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiyi zorlu ve kötü günlerin beklediği düşünülür. Rüyayı gören kişi kendi evini süpürüyorsa, ev değişikliği söz konusu da olabilir. Eğer rüyada süpürülen yer cami ise, rüya sahibinin ruhen ferahlamasına, Allah korkusu ve sevgisinin artmasına işaret eder. Rüya sahibi rüyasında başkasının evini süpürüyorsa, bolluk içinde olan birinden yardım görecek anlamına gelir. Bazı yorumcular rüyada süpürge görmeyi; kişinin hayatında yaşayacağı değişiklikler olarak yorumlar. Rüyada görülen süpürgenin çalınması veya kırılması hastalık, yakılması ise ölüm anlamlarındadır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada su görülmesi

Rüyada Su Görülmesi

Rüyada su görmek bolluk ve hayra güzel rızka, rahata ve feraha ermeye, güzel bir rızka, toplu bir mala, bekar erkek için iyi bir kadına

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Süt Görmek

Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek, dine uygun davranışlara ve çaba harcamadan kolayca kazanılan mala işaret eder. Rüyada göğüsten süt akması, şansın açılması olarak yorulur. Bazı yorumcular bunu hapse düşmeye, sıkıntı ve kedere de yorumlar. Rüyada at sütü görülmesi,

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Saçını Kestirdiğini Görmek

Rüyada Saçını Kestirdiğini Görmek

Rüyada saçını kestirdiğini gören insanın, yaşadığı olaylara değişik şeyler yapmak istediğine, bu değişiklikleri yapamazsa çok kötü ve sıkıntılı hissedeceğine ve yenilikler sayesinde yapacağı güzel dünyasında çok daha güzel ve ferah olacağına delalet eder.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Saç Görmek

Rüyada Saç Görmek

Kişi rüyasında saç görmüşse uzun ömre ve büyük bir mala konacağının işaretidir. Ayrıca da rüyada saç görmek daha çok rüya sahibinin çocuğu olacağının müjdesinin delaletidir. Bunun dışında rüyada saç görmek genel itibariyle saçın uzunluğuna ve şekline

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir

Rüyada sigara içmek hem iş hem de özel hayat ile ilgili değişiklikler yapacağı anlamına gelir.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Saban Görmek

Rüyada Saban Görmek

Demiri parlak olan saban kazanca, mal ve dünyalığa, Demiri paslı olan saban kıtlık ve darlığa delalet eder.Rüyada saban görmek, bolluk ve bereketin işareti olarak kabul edilir. Rüyada saban görmek, zenginlik ve refah olarak yorumlanır.

Kategori: S 0 Yorum
   

Rüyada Süpürge Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Süpürge Görmek Hakkında Yorum Yaz