Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Süpürge Görmek

Rüyada Süpürge Görmek
Kategori: S 0 Yorum

Rüyada süpürge görmek, işlerin hafifleyerek kolaylaşması anlamındadır. Rüyada evi veya bir yeri süpüren kişi bayansa, hayatının rahat ve güzel olacağına işaret eder. Rüyada süpürge gören kişinin zenginse fakirleşeceği düşünülür. Rüyada süpürge görmek çoğu yorumcu için üzüntü, keder ve sıkıntıların hafiflemesine, borçların azalmasına işarettir.

Rüyada süpürge görmek, kişinin iş hayatında yükselebilmesi için etrafından yardım alacağına işaret eder. Bu sayede kısa sürede iş hayatında yükselip, feraha kavuşacağı düşünülür.

Rüyada süpürge görmek, iş veya aile hayatındaki sıkıntı ve sorunların hafifleyeceğine delalet eder. Kısa sürede bu sıkıntıların geçeceği düşünülür. Eğer rüyada görülen süpürge elektrikli ise maddi olarak sıkıntı ve zahmet çekmeden geçecek ömre yorulur. Zahmetli ve zorlu işlerde çalışan kişinin rüyasında bir yeri süpürmesi, helal kazanç elde ettiğini gösterir.

Rüyada bir yeri süpürmek, genel olarak iş veya aile hayatında yaşanan sorunlara işarettir. Rüyada süpürülen yer sokak ise, girişilen işlerden çok para kazanmaya, sıkıntıda olan kişilere yardım etmeye delalet eder. Ayrıca iş hayatında helal kazanç anlamındadır. Bazı yorumculara göre ise rüyada sokağı süpürmek seyahat anlamındadır.

Rüyada evin süpürülmesi, bir sorun veya iş hayatındaki sıkıntıdan ötürü maddi kayıp olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiyi zorlu ve kötü günlerin beklediği düşünülür. Rüyayı gören kişi kendi evini süpürüyorsa, ev değişikliği söz konusu da olabilir. Eğer rüyada süpürülen yer cami ise, rüya sahibinin ruhen ferahlamasına, Allah korkusu ve sevgisinin artmasına işaret eder. Rüya sahibi rüyasında başkasının evini süpürüyorsa, bolluk içinde olan birinden yardım görecek anlamına gelir. Bazı yorumcular rüyada süpürge görmeyi; kişinin hayatında yaşayacağı değişiklikler olarak yorumlar. Rüyada görülen süpürgenin çalınması veya kırılması hastalık, yakılması ise ölüm anlamlarındadır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Sadaka Görmek

Rüyada Sadaka Görmek

Rüyada sadaka görmek, süphe duyduğunuz bütün konular hakkındaki içinizdeki bütün şüphelerden kurtulacağınız anlamına gelir. Rüyada dilenciye sadaka vermek kötüye işarettir. Bu sıralar can sıkıcı biri ile tanışabilirsiniz. Rüyada dilenciye sadaka ve

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sigara Görmek

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara görmek, rüya sahibinin bazı ufak tefek sorunları kafasının içerisinde fazlaca büyüttüğünü ve bu sebepten de kendini hiç rahat bırakmadığını simgeler. Eğer böyle düşünmeye ve hayatı kendine zindan etmeye devam ederse sağlığı ile ilgili s

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Saçını Kestirdiğini Görmek

Rüyada Saçını Kestirdiğini Görmek

Rüyada saçını kestirdiğini gören insanın, yaşadığı olaylara değişik şeyler yapmak istediğine, bu değişiklikleri yapamazsa çok kötü ve sıkıntılı hissedeceğine ve yenilikler sayesinde yapacağı güzel dünyasında çok daha güzel ve ferah olacağına delalet eder.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada incir görmek berekete, hayırlı bir habere, bir kısmete yorumlanır. Çoğu rüya tabircisi tarafından rüyada incir görmek bolluğa delalettir. Rüyada kuru incir görmek ise para kaybetmeye yorumlanır.

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Saç Görmek

Rüyada Saç Görmek

Kişi rüyasında saç görmüşse uzun ömre ve büyük bir mala konacağının işaretidir. Ayrıca da rüyada saç görmek daha çok rüya sahibinin çocuğu olacağının müjdesinin delaletidir. Bunun dışında rüyada saç görmek genel itibariyle saçın uzunluğuna ve şekline

Kategori: S 0 Yorum
Rüyada Sevgiliyi Görmek

Rüyada Sevgiliyi Görmek

Rüyada sevgiliyi görmek, sevgilinin içinde bulunduğu ruh haline bağlı olarak yorumlanır. Rüyada sevgili eğer mutlu ve neşeli şekilde görüldüyse bu rüya sahibinin de mutlu olmasına vesile olacak olayların yaşanacağı ile tabir edilir. Eğer sevgili stre

Kategori: S 0 Yorum
   

Rüyada Süpürge Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Süpürge Görmek Hakkında Yorum Yaz