Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada Tabanca Görmek
Kategori: T 0 Yorum

Rüyada Tabanca Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tabanca görmek rüya sahibinin son zamanlarda içinde biriktirdiği bazı yaşanmışlıkların yakın zamanda rüya sahibini patlama noktasına getireceğine bu sürecin stresli ve sıkıntılı geçeceğine yorumlanır. Rüyasında tabanca gören rüya sahibi aynı zamanda büyük ses getirecek bir olay yaşar. Rüyada tabanca görülmesi tehlikeli bir döneme girildiğine, hareketli ve sıkıntılı bir dönem yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Tabanca Sökmek

Rüya sahibi rüyasında tabanca söktüğünü görürse yaklaşan kötü bir haberin önünü keser. Rüyasında tabanca söktüğünü gören kişi için büyük korkularının olduğuna ve bu korkularını yenebileceği bir döneme giriş yaptığına yorumlanır. Rüyada çok kirli bir tabanca görmek tamamen kapatılmamış bir konunun tekrar açılıp kötü bir olaya sebebiyet vereceğine delalettir.

ruyada silah gorulmesi

Rüyada Tabanca ile Ateş Etmek

Rüyada tabanca ile ateş etmek büyük ses getirecek bir olay yaşanmasına rüya sahibinin insanların ağzına bazı dedikodular vermesine yorumlanır. Ayrıca yaşanacak bu olay rüya sahibini derinden etkileyecek ve depresyon dönemi geçirmesine sebep olacaktır.

Rüyada Tabanca Saklamak

Rüyada tabanca saklamak rüya sahibinin çevresi tarafından saklanan bir konu olduğuna rüya sahibinin bir şeyden yeni haberdar olacağına yorumlanır. Rüya sahibinden saklanan bir şey yakın zamanda meydana çıkar.

Rüyada Tabanca Kaybetmek

Rüyada tabanca kaybetmek yakın zamanda çok sevilen bir kişiyi kaybetmeye yorumlanır. Rüyada kaybedilen tabanca kişinin sevdiği bir insana bir beklentiye delalettir. Rüyasında tabancasını kaybettiğini gören rüya sahibi kısa zamanda bir kayıp yaşar veya güç kaybeder.

silah resmi

Rüyada ile Atış Yapmak

Rüyada tabanca ile atış yapmak galip gelmeye bir işten üstün başarı ile ayrılmaya yorumlanır. Rüyada tabanca ile yapılan atış rüya sahibinin gücünün artmasına bazı sorunların üstesinden tek başına güçlü bir şekilde gelebilmesine, rüyayı gören kişinin güçlü, iradeli, sağlam karakterli bir insan olmasına yorumlanır.

Rüyada Tabanca ve Polis Görmek

Rüyada tabanca ve polis görmek rüya sahibinin bazı isteklerinin olduğuna yaşadığı ve gördüğü sorunlar içerisinde gerçekten adalet istediğine delalettir. Bu rüyayı gören kişinin çevresinde yaşanan bazı olaylarda hak arayışı içinde olunur ve tez zamanda istenilen sonuca ulaşılır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Toprak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Toprak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen toprak insan yaşamının tümüne her alanına delattir. Rüyada toprak görmek huzurlu bir yaşama mutluluğa, yaşanacak güzel günlere ve sıhhate yorumlanır.

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tuz Görmek

Rüyada Tuz Görmek

Rüyada tuz görmek farklı rüya tabircilerine göre değişik şekillerde yorumlanmıştır. Rüyada tuz görmek gelecek olan büyük bir sarsıntıya yorumlanır. Bu sarsıntı rüya sahibinin hayatını büyük bir hızla darma duman edebileceğinden dolayı bu rüyayı gören kişinin mantıklı kararlar verebilmesi olaylara ve yeni durumlara karşı temkinli yaklaşması gerekmektedir.

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tavşan Görmek

Rüyada Tavşan Görmek

Rüyada tavşan görmek iyi bir eşe sahip olunduğuna ya da evlenilecek olan eşin saf ve iyi huylu olacağı anlamına gelmektedir. Çok sayıda görülen tavşan ise ev içindeki bireyleri simgelemektedir. Tavşanları renkli olarak gördüyseniz, bu renkler evdeki

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Taban Görmek

Rüyada Taban Görmek

Rüyada Ayak tabanınızı görmek, size teklif edilen bir iç için kısa bir yolculuğa çıkacagınıza ve bu yolculuk sonunda kazançlı döneceğinize delildir.

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tabakhane Görmek

Rüyada Tabakhane Görmek

Rüyada tabakahane görmek ilim ve irfan yuvalarına, tekke ve dergahlara, her türlü zorluğa göğüs geren kadına, mala. Tabakhanedeki deri ıslatılan havuzu görmek hamama delalet eder. Tabakhane görmek, terbiye ile yorumlanır. Rüyanızda kendinizi bir taba

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Telefon Görmek

Rüyada Telefon Görmek

Rüyada telefon görmek, eski bir dostunuzdan güzel bir haber alacağınıza delalettir. Yapacağınız bir işte büyük başarılar kazanacaksınız ve sonunda büyük paralar elde edeceksiniz demektir. Birisinden bir haber bekliyorsanız o insandan çok güzel haberl

Kategori: T 0 Yorum
   

Rüyada Tabanca Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Tabanca Görmek Hakkında Yorum Yaz