Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Telefon Görmek

Rüyada Telefon Görmek
Kategori: T 0 Yorum

Rüyada telefon görmek, eski bir dostunuzdan güzel bir haber alacağınıza delalettir. Yapacağınız bir işte büyük başarılar kazanacaksınız ve sonunda büyük paralar elde edeceksiniz demektir. Birisinden bir haber bekliyorsanız o insandan çok güzel haberler alacaksınız anlamına da gelir. Uzun süredir aklınızda olan ancak görüşmediğiniz birisinden bir haber alabilirsiniz.

Rüyada telefonla konuşmak, sizin için çok önemli birinin güvenini kazanacağınızı ve artık onu arkanıza alıp iyi işler başaracağınızı gösterir.

Rüyada yeni bir telefon aldığını görmek, hiç beklemediğiniz birisinden gelecek bir hediyeye işaret eder. Bu hediyeye çok sevineceksiniz ancak biraz ezileceksiniz bu durum karşısında. Aldığınız yeni telefon beyaz renkteyse elinize büyük paralar geçeceğini gösterir.

Rüyanızda telefonun çaldığını gördüyseniz, hiç aklınıza bile gelmeyecek zor bir durumda kalacağınıza işarettir. Telefon kısa süreli çalıp kapandıysa, cevap veremediyseniz, kısa sürecek bir hastalığa yakalanacaksınız.
Rüyanızda telefonunuzu kaybediyorsanız veya telefonunuzun çalındığını gördüyseniz, sevdiğiniz bir arkadaşınızla eski bir mevzu yüzünden tartışacaksınız. Aranız bozulacak ve eskisi kadar samimi olamayacaksınız.

Rüyanızda telefonunuzun kırıldığını gördüyseniz, girişeceğiniz bir işin olmayacağını gösterir. Baş koyduğunuz bu yolda canınızı sıkacak durumlarla karşılaşıp hedefinize ulaşmadan vazgeçeceksiniz.
Rüyanızda telefon satıyorsanız, eğer sattığınız telefon kendi telefonunuz ise, şu an meşgul olduğunuz bir işte çok başarılı olup, terfi alacaksınız. Etrafınızdaki insanlar tarafından övgü dolu sözler duyacaksınız. Başka birinin telefonunu satıyorsanız, birine ettiğiniz bir yardım sayesinde o kişinin kariyerinde çok yükselmesini sağlayacaksınız.

Rüyanızda birisine telefon hediye ediyorsanız ve telefon hediye ettiğiniz kişi bayansa, bir bayanla ilgili bir dedikodu alacaksınız ve bu dedikoduyu yayıp zor durumda kalacaksınız. Birkaç tanıdığınız tarafından dışlanacaksınız. Telefon hediye ettiğiniz kişi erkekse, yanlış bir anlaşılma sonucu bir düşman edineceksiniz. Doğruluğunuzu kanıtlamanız çok uzun zamanınızı alacak.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek aile bireyleriniz yaşayacağınız bazı sıkıntıların olacağına işarettir. Tuvalet aile bütçesini, aile içindeki zorlukları, öğrenci ise derslerindeki başarılı ve başarısızlıklarını işarettir. Rüyada görülen tuvaletin temiz olup olm

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Telefon Görmek

Rüyada Telefon Görmek

Rüyada telefon görmek, eski bir dostunuzdan güzel bir haber alacağınıza delalettir. Yapacağınız bir işte büyük başarılar kazanacaksınız ve sonunda büyük paralar elde edeceksiniz demektir. Birisinden bir haber bekliyorsanız o insandan çok güzel haberl

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tabak örtüsü Görmek

Rüyada Tabak örtüsü Görmek

Rüyada tabak üstüne örtülen örtüyü görmek, sırları gizlemeye işarettir.

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Toprak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Toprak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen toprak insan yaşamının tümüne her alanına delattir. Rüyada toprak görmek huzurlu bir yaşama mutluluğa, yaşanacak güzel günlere ve sıhhate yorumlanır.

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada tırnak kesmek rüya sahibinin kötü olan bir özelliğinden veya, rüya sahibinin hayatında olan kötü bir insandan kurtulmasına delalettir.

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Timsah Görmek

Rüyada Timsah Görmek

Rüyada timsah görmek, farkında olmadığınız fakat çevrenizde sürekli sizi gözetleyen kötü niyetli insanların var olduğunu gösterir. Rüyasında timsah gören bir kişi, yoluna koydum sandığı bazı şeylerin aslında yolunda gitmediğini anlayarak bürün planla

Kategori: T 0 Yorum
   

Rüyada Telefon Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Telefon Görmek Hakkında Yorum Yaz