Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Terlik Görmek

Rüyada Terlik Görmek
Kategori: T 0 Yorum

Rüyada Terlik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada terlik görülmesi rüya sahibinin gitmek istediği bir yer olduğuna ve bu hayallerini yakın zamanda gerçekleştireceğine delalettir. Rüyada terlik görmek bazı rüya tabircilerine göre de uzaktan ziyaret etmek için gelen bir kişiye yorumlanır. Rüyada görülen terlik nasıl görüldüğüne göre farklı yorumlar taşımaktadır. Rüyanızın tabirini yazımızda bulamıyorsanız bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Rüyada Terlik Kopması

Rüyada terlik kopması yaşanacak olan hayırsız bir olaya delalettir. Rüyasında terliğinin koptuğunu gören kişi bir yere gitmek isteyip çeşitli şartlardan dolayı bu isteğini hiçbir zaman gerçekleştiremez. Rüyada görülen kopuk terlik bazı yorumculara göre ise seyahat sırasında rüya sahibinin başına gelecek kötü bir olaya delalet eder.

rüyada terlik görülmesi

Rüyada Terlik Giymek

Rüyasında terlik giydiğini gören kişi yakın zamanda seyahate çıkar ve çok güzel zaman geçirir. Rüyasında terlikleri istemeyerek giydiğini gören kişi kötü bir haber alır ve ani bir kararla bulunduğu bölgeye bir süreliğine dönmemek üzere seyahate çıkar. Rüyada yeni alınan terliği giymek rüya sahibine sunulan güzel bir imkana delalettir.

Rüyada Terlik Çaldırmak

Rüyasında terlik çaldırdığını gören kimse gideceği bir yoldan dönmek zorunda kalır. Tatil planı ya da iş için bir yolculuk yapacak olan rüya sahibi bir aksilik sonucu gideceği yolculuktan vazgeçmek zorunda kalır. Rüyada terlik çaldırmak bazı rüya yorumcularına göre ziyarete gelecek olan bir kişinin önünü kesmeye delalet eder.

rüyada terlik görülmesi

Rüyada Terlik Kesmek

Rüyada terlik kesmek rüya sahibinin çıkacağı bir yolculuğun önünün kesilmesine yapmak istediği bir işte başarısız olmasına delalettir. Rüya sahibi rüyasında terliği kendinin kestiğini görüyorsa gitmek istemediği bir yolculuğa çıkacağına delalettir. Eğer rüya sahibi terliğinin başkası tarafından kesildiğini görüyorsa gitmek istediği yere gidemeyeceğine bazı aksaklıkların çıkacağına delalet eder. Rüyada görülen terlik kesilmesi aynı zamanda kimi yorumcular tarafından rüya sahibinin yakın çevresinden bir insanla ilişkisini keseceğine yorumlanır.

Rüyada Terlik Çalmak

Rüyada terlik çalmak rüya sahibinin başkası ile birlikte çıkacağı bir yolculuğa delalettir. Planda yokken alınacak bir seyahat teklifine yorumlanır. Aynı zamanda yeni bir iş girişimine yorumlanır ve rüya sahibi bu girişimden başarılı bir şekilde ayrılır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Tuz Görmek

Rüyada Tuz Görmek

Rüyada tuz görmek farklı rüya tabircilerine göre değişik şekillerde yorumlanmıştır. Rüyada tuz görmek gelecek olan büyük bir sarsıntıya yorumlanır. Bu sarsıntı rüya sahibinin hayatını büyük bir hızla darma duman edebileceğinden dolayı bu rüyayı gören kişinin mantıklı kararlar verebilmesi olaylara ve yeni durumlara karşı temkinli yaklaşması gerekmektedir.

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Telefon Görmek

Rüyada Telefon Görmek

Rüyada telefon görmek, eski bir dostunuzdan güzel bir haber alacağınıza delalettir. Yapacağınız bir işte büyük başarılar kazanacaksınız ve sonunda büyük paralar elde edeceksiniz demektir. Birisinden bir haber bekliyorsanız o insandan çok güzel haberl

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tapu Görmek

Rüyada Tapu Görmek

Rüyada tapu görmek olarak görülen rüyalarda rüya sahibinin maddi anlamda bir yerden bir gelir elde edeceği delalet edilir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında bulunduğu mertebenin kalıcı olacağına da işaret edilmiştir. Bazı yorumlara göre ise bu rüyanı

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tabak Görmek

Rüyada Tabak Görmek

Rüyada tabak görmek rüya sahibinin bir arkadaşına, dostuna ya da bir yakınına yemek ikram edeceğine veya kendisine bir kişinin bir yerde veya evinde yemek ikram edeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen tabağın değeri kadar rüya sahibinin bir mal e

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tren Görmek

Rüyada Tren Görmek

Rüyada tren görmek genel olarak iyidir ancak trenin nasıl göründüğüne bağlı olarak bazı durumlarda kötü de yorumlanabiliyor. Tren görmek yola çıkmak, bir yere seyahat etmek olarak yorumlanabilir aynı zamanda eski bir dosttan haber gelmesine, eski bir

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tabak örtüsü Görmek

Rüyada Tabak örtüsü Görmek

Rüyada tabak üstüne örtülen örtüyü görmek, sırları gizlemeye işarettir.

Kategori: T 0 Yorum
   

Rüyada Terlik Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Terlik Görmek Hakkında Yorum Yaz