Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Tren Görmek

Rüyada Tren Görmek
Kategori: T 0 Yorum

Rüyada tren görmek genel olarak iyidir ancak trenin nasıl göründüğüne bağlı olarak bazı durumlarda kötü de yorumlanabiliyor. Tren görmek yola çıkmak, bir yere seyahat etmek olarak yorumlanabilir aynı zamanda eski bir dosttan haber gelmesine, eski bir dostun gelip sizi ziyaret edeceğine yorumlanır. Komşularınızdan aranızın bozuk olduğu birisiyle arayı düzeltip, yeniden eskisi gibi olacağınızı gösterir.

Rüyanızda gördüğünüz tren raydan çıkmışsa bir günah işlemişsiniz ya da işleyeceksiniz. Doğru yoldan sapma, sapıtma anlamına gelmektedir trenin raydan çıkmış olarak görülmesi. Rüyayı gören kişi yakın çevresinden biri tarafından kötü yola sürüklenmek isteyecektir. Bu kişiyi arkadaş sandığı birisi sapkın, kötü işlere yönlendirmeye çalışacaktır. Bu kişinin başı büyük belaya girecektir. Bu beladan kurtulması uzun zaman alacaktır.

Rüyanızda seyir halindeki bir trene dışarıdan bakıyorsanız, sevdiğiniz birinden hiç istemediğiniz bir şekilde ayrılacağınızı gösterir. Sıkıntılı bir rüyadır. Giden kişi uzun süreliğine yahut hiç dönmemek üzere gidecektir. Etrafınızda uzun süredir hastalıklı, yatalak olan yaşlı birinin rahmete ereceğine işarettir. Rüyada seyir halindeki bir trenin içindeyseniz de eğer, yoluna koymak istediğiniz bir işte başarılı olacağınıza, o işin yolunda başarılı bir biçimde işleyeceğine yorumlanır. Rüyada seyir halindeki bir trenin içinde olmak çok hayırlı güzel bir rüyadır. Hem bu dünyadaki işlerin yolunda gideceğini, mutlu, huzur dolu bir hayat yaşayacağınızı, hem de öbür dünya için iyi işler yapacağınızı her iki dünyada da mutluluğu, rahatı bulacağınızı gösterir.

Rüyada treni kaçırmak işlerinizin bir türlü yolunda gitmeyeceğine, verdiğiniz emeklerin boşa gideceğine işaret eder. Rüyada tren kazası görmek, uzman olduğunuz bir konuda sizin deneyimlerinizden faydalanmak isteyen birilerinin olduğuna işaret eder. Rüyada tren altında kalmak dost kazığı yiyeceğiniz anlamına gelir. Bu bir akrabanız yüzünden yaşayacağınız maddi sıkıntılar anlamına da gelebilir. Tren sesi duymak uzun zamandır çok istediğiniz bir dileğinizin gerçekleşeceğini gösterir.

Rüyada bozulmuş bir tren görmüşseniz bu kısa sürecek ancak ağır geçirilecek bir hastalığa delalettir. Sonunda geçecektir bu hastalık, sağlığınıza tamamen kavuşacaksınız. Bir dostunuzla kısa süreli bir küslük yaşayabileceğiniz anlamına da gelir bozuk tren. Ancak bu da canınızı çok sıkmayacaktır. Çok kısa sürecektir çünkü ve eskisinden daha sıkı bağlanacağınızı gösterir bu rüya.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada tabanca görmek rüya sahibinin son zamanlarda içinde biriktirdiği bazı yaşanmışlıkların yakın zamanda rüya sahibini patlama noktasına getireceğine bu sürecin stresli ve sıkıntılı geçeceğine yorumlanır.

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada tırnak kesmek rüya sahibinin kötü olan bir özelliğinden veya, rüya sahibinin hayatında olan kötü bir insandan kurtulmasına delalettir.

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek aile bireyleriniz yaşayacağınız bazı sıkıntıların olacağına işarettir. Tuvalet aile bütçesini, aile içindeki zorlukları, öğrenci ise derslerindeki başarılı ve başarısızlıklarını işarettir. Rüyada görülen tuvaletin temiz olup olm

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tuz Görmek

Rüyada Tuz Görmek

Rüyada tuz görmek farklı rüya tabircilerine göre değişik şekillerde yorumlanmıştır. Rüyada tuz görmek gelecek olan büyük bir sarsıntıya yorumlanır. Bu sarsıntı rüya sahibinin hayatını büyük bir hızla darma duman edebileceğinden dolayı bu rüyayı gören kişinin mantıklı kararlar verebilmesi olaylara ve yeni durumlara karşı temkinli yaklaşması gerekmektedir.

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tavşan Görmek

Rüyada Tavşan Görmek

Rüyada tavşan görmek iyi bir eşe sahip olunduğuna ya da evlenilecek olan eşin saf ve iyi huylu olacağı anlamına gelmektedir. Çok sayıda görülen tavşan ise ev içindeki bireyleri simgelemektedir. Tavşanları renkli olarak gördüyseniz, bu renkler evdeki

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Toprak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Toprak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen toprak insan yaşamının tümüne her alanına delattir. Rüyada toprak görmek huzurlu bir yaşama mutluluğa, yaşanacak güzel günlere ve sıhhate yorumlanır.

Kategori: T 0 Yorum
   

Rüyada Tren Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Tren Görmek Hakkında Yorum Yaz