Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Tren Görmek

Rüyada Tren Görmek
Kategori: T 0 Yorum

Rüyada tren görmek genel olarak iyidir ancak trenin nasıl göründüğüne bağlı olarak bazı durumlarda kötü de yorumlanabiliyor. Tren görmek yola çıkmak, bir yere seyahat etmek olarak yorumlanabilir aynı zamanda eski bir dosttan haber gelmesine, eski bir dostun gelip sizi ziyaret edeceğine yorumlanır. Komşularınızdan aranızın bozuk olduğu birisiyle arayı düzeltip, yeniden eskisi gibi olacağınızı gösterir.

Rüyanızda gördüğünüz tren raydan çıkmışsa bir günah işlemişsiniz ya da işleyeceksiniz. Doğru yoldan sapma, sapıtma anlamına gelmektedir trenin raydan çıkmış olarak görülmesi. Rüyayı gören kişi yakın çevresinden biri tarafından kötü yola sürüklenmek isteyecektir. Bu kişiyi arkadaş sandığı birisi sapkın, kötü işlere yönlendirmeye çalışacaktır. Bu kişinin başı büyük belaya girecektir. Bu beladan kurtulması uzun zaman alacaktır.

Rüyanızda seyir halindeki bir trene dışarıdan bakıyorsanız, sevdiğiniz birinden hiç istemediğiniz bir şekilde ayrılacağınızı gösterir. Sıkıntılı bir rüyadır. Giden kişi uzun süreliğine yahut hiç dönmemek üzere gidecektir. Etrafınızda uzun süredir hastalıklı, yatalak olan yaşlı birinin rahmete ereceğine işarettir. Rüyada seyir halindeki bir trenin içindeyseniz de eğer, yoluna koymak istediğiniz bir işte başarılı olacağınıza, o işin yolunda başarılı bir biçimde işleyeceğine yorumlanır. Rüyada seyir halindeki bir trenin içinde olmak çok hayırlı güzel bir rüyadır. Hem bu dünyadaki işlerin yolunda gideceğini, mutlu, huzur dolu bir hayat yaşayacağınızı, hem de öbür dünya için iyi işler yapacağınızı her iki dünyada da mutluluğu, rahatı bulacağınızı gösterir.

Rüyada treni kaçırmak işlerinizin bir türlü yolunda gitmeyeceğine, verdiğiniz emeklerin boşa gideceğine işaret eder. Rüyada tren kazası görmek, uzman olduğunuz bir konuda sizin deneyimlerinizden faydalanmak isteyen birilerinin olduğuna işaret eder. Rüyada tren altında kalmak dost kazığı yiyeceğiniz anlamına gelir. Bu bir akrabanız yüzünden yaşayacağınız maddi sıkıntılar anlamına da gelebilir. Tren sesi duymak uzun zamandır çok istediğiniz bir dileğinizin gerçekleşeceğini gösterir.

Rüyada bozulmuş bir tren görmüşseniz bu kısa sürecek ancak ağır geçirilecek bir hastalığa delalettir. Sonunda geçecektir bu hastalık, sağlığınıza tamamen kavuşacaksınız. Bir dostunuzla kısa süreli bir küslük yaşayabileceğiniz anlamına da gelir bozuk tren. Ancak bu da canınızı çok sıkmayacaktır. Çok kısa sürecektir çünkü ve eskisinden daha sıkı bağlanacağınızı gösterir bu rüya.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Tespih Görülmesi

Rüyada Tespih Görülmesi

Rüyada teşbih görmek rüya sahibi için güzel ve mutluluk verici haberlere, güzel gelişmelere yorumlanır. Rüyada tespih görmek rüyayı gören kişi için allah katında makbul, dini kurallarına göre yaşayan kişi anlamına gelir. Fakat rüya sahibi dini kuralları yerine getirmiyorsa ve böyle bir rüya gördüyse uyarıcı rüya olabilir.

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tapu Görmek

Rüyada Tapu Görmek

Rüyada tapu görmek olarak görülen rüyalarda rüya sahibinin maddi anlamda bir yerden bir gelir elde edeceği delalet edilir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında bulunduğu mertebenin kalıcı olacağına da işaret edilmiştir. Bazı yorumlara göre ise bu rüyanı

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Timsah Görmek

Rüyada Timsah Görmek

Rüyada timsah görmek, farkında olmadığınız fakat çevrenizde sürekli sizi gözetleyen kötü niyetli insanların var olduğunu gösterir. Rüyasında timsah gören bir kişi, yoluna koydum sandığı bazı şeylerin aslında yolunda gitmediğini anlayarak bürün planla

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Torba Görmek

Rüyada Torba Görmek

Rüyada torba görmek, tasarruf yapmayı temsil eder. Rüyada torbasına bir şeyler dolduran kimse, bankaya para yatıracak demektir. Eğer rüyada torbadan bir şeyler boşaltılırsa bu da para kaybı anlamına gelir. Rüyada torbanın ağzını büzmek, cimriliği sim

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tabaka Görmek

Rüyada Tabaka Görmek

Rüyada tabaka görmek, katılacağınız bir toplulukta sizi ilgilendiren bir takım olayların meydana geleceğini ve sizin bu tesadüften faydalanacağınızı gösterir. Rüyada sigara tabakası görmek ise Bugünlerde bir dostunuzun hoş bir sürprizi ile karşılaşar

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tuz Görmek

Rüyada Tuz Görmek

Rüyada tuz görmek farklı rüya tabircilerine göre değişik şekillerde yorumlanmıştır. Rüyada tuz görmek gelecek olan büyük bir sarsıntıya yorumlanır. Bu sarsıntı rüya sahibinin hayatını büyük bir hızla darma duman edebileceğinden dolayı bu rüyayı gören kişinin mantıklı kararlar verebilmesi olaylara ve yeni durumlara karşı temkinli yaklaşması gerekmektedir.

Kategori: T 0 Yorum
   

Rüyada Tren Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Tren Görmek Hakkında Yorum Yaz