Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada Tuvalet Görmek
Kategori: T 0 Yorum

Rüyada tuvalet görmek aile bireyleriniz yaşayacağınız bazı sıkıntıların olacağına işarettir. Tuvalet aile bütçesini, aile içindeki zorlukları, öğrenci ise derslerindeki başarılı ve başarısızlıklarını işarettir.

Rüyada görülen tuvaletin temiz olup olmaması da farklı anlamlara işarete eder. Rüya sahibi temiz bir tuvalet görürse rüyasın da kadın olsun erkek olsun fark etmez temiz tuvalet ailesine bağlı, fedakar, ailesi için çalışan, helal yoldan para kazanan kişiye işarettir. Başka bir anlamı da temiz tuvalet rüya sahibin parasal konularda zorluk çekeceği borç alacağı, bazı sıkıtılar yaşayacağına işarete eder.
Kirli, pis tuvalet görmek ise kadın olsun, erkek olsun, ailesini düşünmeyen ailesini ikinci plana atan, kendini sadece düşünen eşle tabir olunur.

Rüyada tuvalet temizlemek, kirli tuvalet maddi anlama gelir kirli tuvalet bol rızk, mal ve mülkü, beklemediğiniz yerden size bir miktar paranın geleceğine tabir olunur, Tuvalet kilitli olduğunuz görmek ise sizin veya aileden başka birinin bir hastalığa yakalanacağına veya vefat edebileceğine işaret edilir.

Tuvaletin pis koktuğu görmek pek hayra yorumlanmaz pis kokan tuvalet bir kadının boş konuştuğuna, zararlı işlerle meşgul olduğuna, insanları birbirine düşürmek için çalıştığına işarete eder.
Rüyada tuvalete girip tuvaletini yapmak, dünyanın zevk ve eğlencesine dalan kişi ile yorumlanır, bu dünyayı düşünüp sanki hiç ölmeyecekmiş gibi hareket eden öbür dünya için çalışmayan dinin gereklerini yapmayan günah işleyen kişi ile yorumlanır.
Rüyada tuvaleti temizlemek ise maddi olarak yorumlanır kişinin malını bir bölümünü boş şeyler için harcayıp kaybedebileceğinin işaretidir.

Rüyada tuvaletin taştığını görmek, hayra yorumlanır. Taşıyan tuvalet maddi olarak kazançlı işler yapıp kazanç sağlayacağınız. Memur ise derecesinin yükseleceği, öğrenci ise derslerinde büyük başarılar kazanacağı, evli kadın ise hamile kalacağına işaret eder.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Tavşan Görmek

Rüyada Tavşan Görmek

Rüyada tavşan görmek iyi bir eşe sahip olunduğuna ya da evlenilecek olan eşin saf ve iyi huylu olacağı anlamına gelmektedir. Çok sayıda görülen tavşan ise ev içindeki bireyleri simgelemektedir. Tavşanları renkli olarak gördüyseniz, bu renkler evdeki

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada tabanca görmek rüya sahibinin son zamanlarda içinde biriktirdiği bazı yaşanmışlıkların yakın zamanda rüya sahibini patlama noktasına getireceğine bu sürecin stresli ve sıkıntılı geçeceğine yorumlanır.

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Telefon Görmek

Rüyada Telefon Görmek

Rüyada telefon görmek, eski bir dostunuzdan güzel bir haber alacağınıza delalettir. Yapacağınız bir işte büyük başarılar kazanacaksınız ve sonunda büyük paralar elde edeceksiniz demektir. Birisinden bir haber bekliyorsanız o insandan çok güzel haberl

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada tavuk görmek kadını simgelemektedir. Rüyada ki tavuk sağlıklı ise bu yaşamınızda güzel ve çekici bir kadının varlığına yorumlanır. Tavuğun rengi siyah ise bekar bir kız demektir, siyah beyaz tavuk hayırlı ve namuslu bir kısmetin habercisidir.

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Tabak Görmek

Rüyada Tabak Görmek

Rüyada tabak görmek rüya sahibinin bir arkadaşına, dostuna ya da bir yakınına yemek ikram edeceğine veya kendisine bir kişinin bir yerde veya evinde yemek ikram edeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen tabağın değeri kadar rüya sahibinin bir mal e

Kategori: T 0 Yorum
Rüyada Terlik Görmek

Rüyada Terlik Görmek

Rüyada terlik görülmesi rüya sahibinin gitmek istediği bir yer olduğuna ve bu hayallerini yakın zamanda gerçekleştireceğine delalettir.

Kategori: T 0 Yorum
   

Rüyada Tuvalet Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Tuvalet Görmek Hakkında Yorum Yaz