Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Uçak Görmek

Rüyada Uçak Görmek
Kategori: U 0 Yorum

Eğer rüyanızda uçak gördüyseniz bunun hem hayır hem de şer tarafı vardır. Rüyada uçak görmek önünüze çıkan zorlukların üstesinden geleceğinize iş hayatınızda olsun aşk hayatınızda olsun olumlu gelişmeler olacağına işarettir. Ayrıca uçak görmek size bir işarettir yani rüyanızın size anlatmak istediği olaylar karşısında biraz daha bilinçli olmanız ve önünüze çıkan zorluklara farklı bir pencereden bakmanızı anlatmaktadır. Yakın zamanda çok sevineceğiniz bir haber alacaksınız ve bu haber sonucunda hayatınızı düzene oturtacaksınız demektir.

Rüyada uçak kullanmak, Eğer rüyanızda uçağın kaptanı sizseniz yani kendiniz sürüyorsanız bu demektir ki hayatınızın ipleri eliniz alacaksınız ve artık kendi yaşamınızı kendiniz yöneteceksiniz.

Rüyada uçak kazası görmek Eğer rüyanızda bir uçağın kaza yaptığını yani o uçağın düştüğünü gördüyseniz hayatınızda belli başlı bazı aksiliklerin olacağı demektir.

Rüyada uçak bileti görmek veya satın almak: Rüyada uçak bileti gördüyseniz hayatınızı monotonluktan kurtarıp daha eğlenceli hale getirme istiyorsunuz demektir.

Rüyada bir çok uçağı bir arada görmek, Eğer rüyanızda bir çok uçağı beraber yani bir arada gördüyseniz bu sizin hayatınızda gerek aşk gerek ise iş bakımından değişimler yaşanacağına ve sizin de bu değişimler karşısında mutu olacağınıza işarettir.

Rüyada uçakta yemek yediğinizi görmek, Eğer rüyanızda uçakta yemek yediğiniz görüyorsanız en kısa zaman içerisinde mutsuz olacağınıza hayatınızda planladığınız işlerin kötüye gideceğine ve hayatınızda hep bir engel çıkacağına işarettir.

Rüyada uçağın denize düştüğünü görmek, Eğer rüyanızda uçağın denize düştüğünü görüyorsanız hayatınızda bir işe zorlanacağınızı yani bir işi yamamamayı istediğiniz halde bu işe zorlanacağınızı göstermektedir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Uçmak Görmek

Rüyada Uçmak Görmek

Rüyada uçtuğunu görmek, hayır ve esenliğe, yolculuğa, daha yüksek bir göreve gelmeye işarettir. Bazan rüyada uçtuğunu görmek,işsiz kalmaya, hakkı olan bir şeyi geri istemeye, öfke anında yapacak basit hareketlere, ilim öğrenmeye is­tekli olmaya, güna

Kategori: U 0 Yorum
Rüyada Uçurum Görmek

Rüyada Uçurum Görmek

Rüyada uçurum görmek, zor ve sıkıntılı günlere, maddi kayıplara, tehlike ve belalara işaret eder. Rüyasında uçurumun kenarında kendini gören kişiyi, tehlike ve belalar bekliyor demektir. Rüyada uçurumdan atlamak veya düşmek, ölüm haberidir. Bazı yoru

Kategori: U 0 Yorum
Rüyada Uçuk Görmek

Rüyada Uçuk Görmek

Rüyada uçuk çıktığını görmek yaşadığınız bir korku ile tabir edilir. Rüyada uçuk gören kişinin eline bir miktar para geçer. Rüyasında dudağının kenarında uçuk çıktığını gören kişinin eline beklenmedik bir para geçer. Rüyada uçuğunun kanadığını ya da

Kategori: U 0 Yorum
Rüyada Uçak Görmek

Rüyada Uçak Görmek

Eğer rüyanızda uçak gördüyseniz bunun hem hayır hem de şer tarafı vardır. Rüyada uçak görmek önünüze çıkan zorlukların üstesinden geleceğinize iş hayatınızda olsun aşk hayatınızda olsun olumlu gelişmeler olacağına işarettir. Ayrıca uçak görmek size b

Kategori: U 0 Yorum
Rüyada Uçurtma Görmek

Rüyada Uçurtma Görmek

Rüyada uçurtma, izzet, şeref ve yüksek bir dereceye almaya işarettir. Bazen de arzu ettiği şeyden uzaklaştırılmaya işarettir. Rüyada uçurtmayla oynadığını gören kimse, boş yere çalışır. Uçurtmayı havaya çıkarmak yalan ve aldatıcılıktan ibarettir. Uçu

Kategori: U 0 Yorum
Rüyada Uğur Böceği Görmek

Rüyada Uğur Böceği Görmek

Rüyada uğur böceği gören kişi yakın zamanda çok güzel bir olaya vesile olur ve çok hayırlı bir iş başarır. Rüyada görülen uğur böceği bir çok rüya tabircisine göre hayra yeni bir gelişmeye hayırlı bir habere güzel bir döneme delalettir.

Kategori: U 0 Yorum
   

Rüyada Uçak Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Uçak Görmek Hakkında Yorum Yaz