Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Yastık Görmek

Rüyada Yastık Görmek
Kategori: Y 0 Yorum

Rüyada Yastık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yastık görmek rüya sahibinin geçmişinden kalan bir birikmişliğe gelecek olan dönemlerde yaşanacak olan rahatlamaya delalettir. Rüyada görülen yastık sorunların çözülmesine, hane içinde yaşanan sıkıntıların çözümüne yaşanacak güzel gelişmelere delalettir. Aynı zamanda geçmişten yapılan maddi bir birikim söz konusu ise bu birikimi doğru bir şekilde değerlendirmenin tam dönemi olabilir. Rüyada yastık görmek görülme şekline ve kişiye göre çok farklı yorumlara sahiptir. Rüyanızın daha ayrıntılı yorumlanmasını istiyorsanız bizimle yorum olarak iletişim kısmından paylaşabilirsiniz.

rüyada yastık görmek

Rüyada Yastık Vermek

Rüyada yastık almak yeni yaşanan bazı problemlerin çözümlenmesine evlilik içi veya kişinin hane içi yaşanan sorunlarına çözüm bulmasına ve rüya sahibinin ödemesi gereken borçları var ise bir yerden gelecek bir para sayesinde yakın bir dönemde çözülmesine delalet eder. Aynı zamanda rüyasında yastık verdiğini gören kişi bir çok yorumcuya göre bekar kimse için hayırlı bir evliliğe delalettir.

Rüyada Yastık Satın Almak

Rüyada satın alınan yastık bir yerden gelecek olan güçlü bir miktarda paraya delalettir. Rüya sahibi anne ise çocuklarından birinin başarısına mutluluğuna delalet eder. Rüyada satın alınan yastık aynı zamanda altın bozdurmaya hane içinde yaşanacak ferahlığa çözülecek maddi sorunlara delalettir.

değişik yastık resimleri

Rüyada Yastık Hediye Almak

Rüyasında yastık satın aldığını gören rüya sahibi yakın zamanda bir topluluğa girer. Rüyada hediye alınan yastık rüya sahibinin yeni başlatacağı bir işe kariyerde atılacak güzel bir adıma delalettir. Rüyasında eşi tarafından yastık hediye edildiğini gören kişi evliliğini çok güzel bir noktaya taşır ve maddi durumlarda çok büyük bir rahatlığa kavuşur.

yastık resimleri

Rüyada Yastık Kılıfı Görmek

Rüyada yastık kılıfı görmek rüya sahibinin maddi olarak sıkışık bir döneme gireceğine fakat çevresinden birinin yardımı ile rahata kavuşacağına delalettir. Aynı zamanda rüyada yeni alınan yastık kılıfı iş yerinden gelecek olan fazladan kara delalet eder.

Rüyada Yastık Yıkamak

Rüyada yastık yıkamak rüya sahibinin hayatında olan bir kimsenin hayatından çıkmasına evli kimseler için ilişkinin kötüye gitmesine delalettir. Aynı zamanda geçmişte kurulan düzenin değişmesine ve yeni bir düzen kurulmasına delalettir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Yangın Görmek

Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek, gerçek hayatta yangın insanlar tarafından korkulan bir durum olarak değerlendirilir. Peki, rüyada yangın görmek neye tabir tutulurmuş bir bakalım… Rüyada yangın görmek yanan malın zenginliğe işareti olarak görülür. Evet, mal yan

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yaban Adamı Görmek

Rüyada Yaban Adamı Görmek

Rüyada yaban adamı görmek yani şehirde yaşamayan sessiz ve sakin yerlerde yaşayan veya dağ başlarında yaşayan bir kimse görürülürse sizi kandırmaya çalışan bazı kişiler olacak bu kişiler size son derece sıkıntı verecek demektir.Rüyada onlarla beraber

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek  daha çok hayırlara vesiledir. Rüyada yumurta görmek mutluluğun ve zenginliğin işareti olarak kabul edilir.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yaban Domuzu Görmek

Rüyada Yaban Domuzu Görmek

Rüyada yaban domuzu görmek , gizli düşmanlığa işarettir. Rüyada bir yaban domuzunun üzerinize saldırdığını görmek, sizi mahvetmek isteyen düşmanlarınızın olduğuna ve arkanızdan gizli işler çevirdiğine yorumlanır.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin kendini yüzerken görmesi yaşamında her istediğine ve hayallerine ulaşır. Yaptığı her işten başaralı çıkar ve attığı her adımdan kendisi sorumludur.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yaban Arısı Görmek

Rüyada Yaban Arısı Görmek

Rüyada yaban arısı görmek yada eşek arısı görmek, rüyayı gören kimseye bazı iftiralar atılacak anlamına gelir.Rüyasında yaban arısı yada eşek arısı tarafından sokulduğunu gören kişi insanlara karşı kin ve nefrete bulaşacağına işarettir.

Kategori: Y 0 Yorum
   

Rüyada Yastık Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Yastık Görmek Hakkında Yorum Yaz