Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Yastık Görmek

Rüyada Yastık Görmek
Kategori: Y 0 Yorum

Rüyada Yastık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yastık görmek rüya sahibinin geçmişinden kalan bir birikmişliğe gelecek olan dönemlerde yaşanacak olan rahatlamaya delalettir. Rüyada görülen yastık sorunların çözülmesine, hane içinde yaşanan sıkıntıların çözümüne yaşanacak güzel gelişmelere delalettir. Aynı zamanda geçmişten yapılan maddi bir birikim söz konusu ise bu birikimi doğru bir şekilde değerlendirmenin tam dönemi olabilir. Rüyada yastık görmek görülme şekline ve kişiye göre çok farklı yorumlara sahiptir. Rüyanızın daha ayrıntılı yorumlanmasını istiyorsanız bizimle yorum olarak iletişim kısmından paylaşabilirsiniz.

rüyada yastık görmek

Rüyada Yastık Vermek

Rüyada yastık almak yeni yaşanan bazı problemlerin çözümlenmesine evlilik içi veya kişinin hane içi yaşanan sorunlarına çözüm bulmasına ve rüya sahibinin ödemesi gereken borçları var ise bir yerden gelecek bir para sayesinde yakın bir dönemde çözülmesine delalet eder. Aynı zamanda rüyasında yastık verdiğini gören kişi bir çok yorumcuya göre bekar kimse için hayırlı bir evliliğe delalettir.

Rüyada Yastık Satın Almak

Rüyada satın alınan yastık bir yerden gelecek olan güçlü bir miktarda paraya delalettir. Rüya sahibi anne ise çocuklarından birinin başarısına mutluluğuna delalet eder. Rüyada satın alınan yastık aynı zamanda altın bozdurmaya hane içinde yaşanacak ferahlığa çözülecek maddi sorunlara delalettir.

değişik yastık resimleri

Rüyada Yastık Hediye Almak

Rüyasında yastık satın aldığını gören rüya sahibi yakın zamanda bir topluluğa girer. Rüyada hediye alınan yastık rüya sahibinin yeni başlatacağı bir işe kariyerde atılacak güzel bir adıma delalettir. Rüyasında eşi tarafından yastık hediye edildiğini gören kişi evliliğini çok güzel bir noktaya taşır ve maddi durumlarda çok büyük bir rahatlığa kavuşur.

yastık resimleri

Rüyada Yastık Kılıfı Görmek

Rüyada yastık kılıfı görmek rüya sahibinin maddi olarak sıkışık bir döneme gireceğine fakat çevresinden birinin yardımı ile rahata kavuşacağına delalettir. Aynı zamanda rüyada yeni alınan yastık kılıfı iş yerinden gelecek olan fazladan kara delalet eder.

Rüyada Yastık Yıkamak

Rüyada yastık yıkamak rüya sahibinin hayatında olan bir kimsenin hayatından çıkmasına evli kimseler için ilişkinin kötüye gitmesine delalettir. Aynı zamanda geçmişte kurulan düzenin değişmesine ve yeni bir düzen kurulmasına delalettir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Yaban Adamı Görmek

Rüyada Yaban Adamı Görmek

Rüyada yaban adamı görmek yani şehirde yaşamayan sessiz ve sakin yerlerde yaşayan veya dağ başlarında yaşayan bir kimse görürülürse sizi kandırmaya çalışan bazı kişiler olacak bu kişiler size son derece sıkıntı verecek demektir.Rüyada onlarla beraber

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yoğurt Görmek

Rüyada Yoğurt Görmek

Rüyada yoğurt görmek yeni bir gelişmeye güzel bir sonuca yeni adımlara delalettir. Rüyada görülen yoğurt aynı zamanda beklenmesi gereken bir süreye, bir süre sonra yaşanacak çok güzel bir gelişmeye tabir edilir.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yaban Arısı Görmek

Rüyada Yaban Arısı Görmek

Rüyada yaban arısı görmek yada eşek arısı görmek, rüyayı gören kimseye bazı iftiralar atılacak anlamına gelir.Rüyasında yaban arısı yada eşek arısı tarafından sokulduğunu gören kişi insanlara karşı kin ve nefrete bulaşacağına işarettir.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yastık Görmek

Rüyada Yastık Görmek

Rüyada yastık görmek rüya sahibinin geçmişinden kalan bir birikmişliğe gelecek olan dönemlerde yaşanacak olan rahatlamaya delalettir. Rüyada görülen yastık sorunların çözülmesine, hane içinde yaşanan sıkıntıların çözümüne yaşanacak güzel gelişmelere delalettir.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek çoğunlukla düşmanı işaret eder. Farkında olmadığınız bir düşmanınız olabilmektedir . Bu düşman çoğunlukla kendisini gizler ve sizden menfaat sağlamaya çalışır. Rüyada yılan görmek bir öbür taraftan hayra yorumlanır. Parasal durumu

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yıldız Görmek

Rüyada Yıldız Görmek

Rüyada yıldız görmek rüya sahibine eşi tarafından armağan edilecek çok değerli ve kullanışlı bir nesneyi işaret eder. Rüya sahibi yıldızın kendisine çok yakın olduğunu görmüş ise çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşecek olan güzel olayların haberci

Kategori: Y 0 Yorum
   

Rüyada Yastık Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Yastık Görmek Hakkında Yorum Yaz