Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Yemek Yapmak

Rüyada Yemek Yapmak
Kategori: Y 0 Yorum

Rüyada yemek yaptığını görmek, bunun hem şer hem de olumlu tarafı vardır. Rüyada kendini yemek yaparken gören kişinin hayatının mutlu geçeceğine helal kazanç ile geçindiğine ve çevresindekilerden hep iyilik göreceğine işarettir. Ayrıca rüyayı gören kişinin geçmiş ve gelecek hayata helal kazanç sağladığına ve gelecekte de iş hayatını devam edeceğine ve helal kazancını devam edeceğine işarettir. Rüya sahibinin mutluluk sevgi ve şefkat kazanacağını ailesi ile hep mutlu olacağını gösterir.

Rüyada yemek hazırladığını görmek, en kısa zaman da bol kazanç elde edeceğini Allah’ın rızasını kazandığını ve hayatında hep ilgi ve şefkat görecektir.

Rüyada yemek verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin işlediği hayırlara devam edeceğine bu hayatı yaşadığı sürece helal rızk kazanacağını gösterir.

Rüyada yemek yediğini ve yediği yemeği dağıttığını görmek, eğer rüyanızda yemek yediğinizi görürseniz işlediğiniz hayırlara devam edeceğinizi çevrenizde hep rahmet ve şefkat göreceğimizin işaretidir. Rüyanız da bir insan topluluğuna yemek dağıttığınızı görürseniz bu siz ve çevrenizdekileri yani sizin bir toplulukla bir kara varacağımıza ve bu karar sonucun da hanenize mutluluk ve bereket geleceğine işarettir. Ayrıca iş hayatını da da makam ve mevki atacağınıza ve bu makam ve mevki sonucu elinizin bollaşacak ve çevrenizdekilerden de iyi övgüler alacağınıza işarettir. Yani kısacası hanımlar rüyasında yemek görmek hayırlara vesile ve mutluluk demektir. Ancak rüyanızı görüş şeklinize göre de bunlar değişebilir mesela rüyanız da yemek dağıttığınızı görmek çevrenizdekilerle bir karara varacağımıza ve bu karar sonucu da mutlu olacağınıza, rüya da yemek yerken kendinizi gördüyseniz de işlediğiniz sevapların artacağına Allah katında iyilik ve sevap kazanacağınıza işarettir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Yüzük Görülmesi

Rüyada Yüzük Görülmesi

Bekar bir kimse rüyasında yüzük alır veya parmağına takarsa o kişinin yakın zamanda evleneceğine işarettir.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yeşillik Görmek

Rüyada Yeşillik Görmek

Rüyada yeşillik görmek kişinin alacağı güzel bir habere hane içi yaşanacak güzel bir gelişmeye bağlanacak güzel bir sonuca delalettir. Rüyada görülen yeşillik kimi rivayete göre evlenmeye yuva kurmaya yorumlanır.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yoğurt Görmek

Rüyada Yoğurt Görmek

Rüyada yoğurt görmek yeni bir gelişmeye güzel bir sonuca yeni adımlara delalettir. Rüyada görülen yoğurt aynı zamanda beklenmesi gereken bir süreye, bir süre sonra yaşanacak çok güzel bir gelişmeye tabir edilir.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yaba Görmek

Rüyada Yaba Görmek

Rüyada yaba görmek, hanıma, ba­yan hizmetçiye veya güvenilir kim­seye işarettir. Rüyada yaba aldığını görmek, ken­dine yardımcı olacak bir dost bulma­ya işarettir. Rüyada yaba görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya, borcunu öde­meye ve işlerin açılmas

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek çoğunlukla düşmanı işaret eder. Farkında olmadığınız bir düşmanınız olabilmektedir . Bu düşman çoğunlukla kendisini gizler ve sizden menfaat sağlamaya çalışır. Rüyada yılan görmek bir öbür taraftan hayra yorumlanır. Parasal durumu

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yangın Görmek

Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek, gerçek hayatta yangın insanlar tarafından korkulan bir durum olarak değerlendirilir. Peki, rüyada yangın görmek neye tabir tutulurmuş bir bakalım… Rüyada yangın görmek yanan malın zenginliğe işareti olarak görülür. Evet, mal yan

Kategori: Y 0 Yorum
   

Rüyada Yemek Yapmak Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Yemek Yapmak Hakkında Yorum Yaz