Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Yeşillik Görmek

Rüyada Yeşillik Görmek
Kategori: Y 0 Yorum

Rüyada Yeşillik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yeşillik görmek kişinin alacağı güzel bir habere hane içi yaşanacak güzel bir gelişmeye bağlanacak güzel bir sonuca delalettir. Rüyada görülen yeşillik kimi rivayete göre evlenmeye yuva kurmaya yorumlanır. Rüyada yeşillik görmenin duruma göre farklı tabirleri olabilir. Rüyanızı bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Rüyada Yeşillik Temizlemek

Rüyada yeşillik temizlemek huzura refaha kavuşmaya güzel bir habere güzel bir döneme delalettir. Rüyada yeşillik temizlemek aynı zamanda tüm kötülüklerden arınmaya rüya sahibinin dini bütün bir insan olduğuna allah katında yükselmeye delalettir. Rüyada çok pis bir yeşillik görmek sıkıntılara ve yakın zamanda yoluna gireceğine delalettir.

rüyada çimen görmek

Rüyada Yeşillik Yemek

Rüyada yeşillik yemek alınan çok güzel bir karara sonucunun çok hayırlı olmasına, gelecek güzel bir kısmete delalettir. Rüyada yenen yeşillik kişinin iç dünyasında ki ferahlığa da yorumlanır. Rüya sahibi yakın zamanda yaşadığı tüm sıkıntıların üstesinden gelir ve rahat günler yaşamaya başlar.

Rüyada Yeşillik Satın Almak

Rüyada yeşillik satın almak hayırlı bir iş için kısmen para kaybedileceğine yorumlanır. Fakat bu paranın karşılığı rüya sahibine çok güzel bir şekilde döner.

Rüyada Yeşillik İçinde Namaz Kılmak

Rüyada yeşillik içinde namaz kılmak rüya sahibinin dinini tam anlamıyla yaşadığı son zamanlarda hayırlı işlere vesile olduğu ve dinini tüm şartlarıyla yaşadığına yorumlanır. Rüyada yeşillik içinde kılınan namaz allah katında yükselmeye delalettir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi çevresi tarafından sevilen dini bütün, hayırsever, hoşgörülü bir karaktere sahiptir. Bazı yorumculara göre rüyada yeşillik içinde namaz kılmak kişinin çevresinden yardıma muhtaç bir insana yardım edeceğine yorumlanır.

rüyada yeşillik görmek

Rüyada Yeşillik Yolmak

Rüyada yeşillik yolmak hayırsız bir olaya, keder dolu bir duruma delalettir. Rüyada yolunan yeşillik aynı zamanda cenaze haberine de yorumlanabilir. Rüyada yeşillik olmak güzel olan bir şeyi bozmaya kötü bir duruma sürüklemeye delalettir.

Rüyada Yeşillik Orman Görmek

Rüyada yemyeşil bir orman görmek beklenen her neyse o günün geldiğine delalettir. Rüyada görülen yeşillik güzelliğe orman berekete mutluluğa delalettir. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda hedeflerine ulaşır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Yüzük Görülmesi

Rüyada Yüzük Görülmesi

Bekar bir kimse rüyasında yüzük alır veya parmağına takarsa o kişinin yakın zamanda evleneceğine işarettir.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yeşillik Görmek

Rüyada Yeşillik Görmek

Rüyada yeşillik görmek kişinin alacağı güzel bir habere hane içi yaşanacak güzel bir gelişmeye bağlanacak güzel bir sonuca delalettir. Rüyada görülen yeşillik kimi rivayete göre evlenmeye yuva kurmaya yorumlanır.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin kendini yüzerken görmesi yaşamında her istediğine ve hayallerine ulaşır. Yaptığı her işten başaralı çıkar ve attığı her adımdan kendisi sorumludur.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yaprak Görmek

Rüyada Yaprak Görmek

Rüyada yaprak görmeye öncelikli olarak yapacağım yorum bir yardım elinin size uzanmasıdır. Rüya sahibi eğer zor durumda ise çevresinden ya da hiç tanımadığı birinden çok büyük bir destek görür ve bu kişinin rüya sahibine önemli derecede faydası dokunur.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yaban Domuzu Görmek

Rüyada Yaban Domuzu Görmek

Rüyada yaban domuzu görmek , gizli düşmanlığa işarettir. Rüyada bir yaban domuzunun üzerinize saldırdığını görmek, sizi mahvetmek isteyen düşmanlarınızın olduğuna ve arkanızdan gizli işler çevirdiğine yorumlanır.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yaban Arısı Görmek

Rüyada Yaban Arısı Görmek

Rüyada yaban arısı görmek yada eşek arısı görmek, rüyayı gören kimseye bazı iftiralar atılacak anlamına gelir.Rüyasında yaban arısı yada eşek arısı tarafından sokulduğunu gören kişi insanlara karşı kin ve nefrete bulaşacağına işarettir.

Kategori: Y 0 Yorum
   

Rüyada Yeşillik Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Yeşillik Görmek Hakkında Yorum Yaz