Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek
Kategori: Y 2 Yorum

Rüyada yılan görmek çoğunlukla düşmanı işaret eder. Farkında olmadığınız bir düşmanınız olabilmektedir . Bu düşman çoğunlukla kendisini gizler ve sizden menfaat sağlamaya çalışır.

Rüyada yılan görmek bir öbür taraftan hayra yorumlanır. Parasal durumunuzun güçleneceğine, ailevi yaşantınızda yenilikler yaşayacağınıza işarettir.

Rüyanızdaki yılanın çok uzun ve büyük olması, sizi huzursuz eden ve size korku verici bir takım birşeyler meydana geldiği haline yorumlanır yada aile içinden birinin size beslediği düşmanlığa işaret eder. İri yılanın bir diğer tabiri de, düşmanın komşularınızdan biri olduğudur.

Rüyada yılan öldürürseniz, düşmanlarınızı yeneceğiniz manasına gelir . Şayet yılandan korkmayarak ona dokunur ya da onu elinize alırsanız; iş ya da aşk yaşamınızda sevinçli günler sizi bekliyor demektir. Rüyada yılan öldürmek bazende evliliğe işarettir.

Rüyanızda yılanı öldürüp, sonrasında yerden kaldırmışsanız ya da yılanı parçalara ayırmışsanız; galip gelmiş olduğunuz düşmanınızın mallarını da alacağınız manasına gelebilmektedir.

Rüyada evde yılan görmek, ev halkından birinin size husumet yapacağına işaret eder. Bizzat farkında olmadan da canınızı sıkacak bir takım durumlara neden olabilir.Evde yılan görmenin bir diğer tabiri ise hanedeki biriyle polemik yaşayabileceğinizdir.

Eğer yılanı, dışarıdan haneye siz sokmuşsanız, evinize aldığınız kişilere uyarı edin. Bu kişilerden kayıp görebilirsiniz.

Evinizde pekçok yılan bulunuyorsa ve siz bu yılanlardan korkmuyorsanız, evinizde günah işlemeye eğilimli vatandaşlar var demektir.

Yılanların evinize girip çıktığını ve sizlere kayıp vermediğini görürseniz, akrabalarınız içinde düşmanlarınız olabilmektedir . Şayet rüyanızda gördüğünüze mekan sizin eviniz değilse, o takdirde bu düşmanlar aile ya da akrabalar arasından değildir.

Rüyada yılan aracılığıyla ısırılmak saklı korkularınızın ve endişelerinizin meydana geldiği manasına gelir . Her şey çok yolunda gidiyor benzeri gözükse de samimi içe korktuğunuz bir vaziyet , durum ya da birey olabilmektedir. Rüyanızda gördüğünüz yılan, bilinçaltınızdan bu korkunuzun artık su yüzüne çıkmadığının fakat yakın sürede korkularınızı fark etmeniz gerektiğinin habercisidir.

Alternatif olarak, yılan günahları, riskli ve yasak cinsel ilişkileri simgeler. Bilhassa yatak üstünde yer alan bir yılan görmek , cinsel korkularınızla ilintilidir. Bu seskle alakalı korkular cinsel olarak özgüven eksikliği ya da karşın tarafla alakalı olabilmektedir. Şayet yılandan korkuyorsanız

Olumlu bir sembol olarak yılanlar  dönüşüm, şifa, bilgi ve bilgeliği işaret ederler. Bu kendini yenileme ve pozitif bir değişimin göstergesidir.

Rüyanızda bir yılan derisi görmek , hastalıklardan korunmayı temsil eder.

Rüyanızda 2 kafalı bir yılan görmüşseniz, 2 çeşitli ruh durumu içerisinde olduğunuz manasına gelebilir. Hissettiklerinizle, davranışlarınız birbirine zıt olabilmektedir . Bir öbür taraftan karma karışık ilişkilerinizin de sembolü olabilmektedir .

Rüyanızda gördüğünüz yılanın gözleri ya da baş yoksa, etrafınızdaki tehlikeleri görmezden geliyorsunuz demektir. Sizi korkutan, kaygılandıran ve sizlere riskli iştirak eden vaziyetleri kabullenmeniz gerekir.

Çocukların düşlerinde yılan görmesi, arzu ve isteklerini temsil edebilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada yağmur görmek, eve girecek olan bolluğa, berekete, hayra ve güzel olaylara yorumlanır. Fal sahibi evinde olan huzursuzluğun ve talihsiz olayların biteceğine ve de aileyi aydınlık bir yolun beklediğine, geleceğe dair oldukça güzel olayların yaş

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yastık Görmek

Rüyada Yastık Görmek

Rüyada yastık görmek rüya sahibinin geçmişinden kalan bir birikmişliğe gelecek olan dönemlerde yaşanacak olan rahatlamaya delalettir. Rüyada görülen yastık sorunların çözülmesine, hane içinde yaşanan sıkıntıların çözümüne yaşanacak güzel gelişmelere delalettir.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yıldız Görmek

Rüyada Yıldız Görmek

Rüyada yıldız görmek rüya sahibine eşi tarafından armağan edilecek çok değerli ve kullanışlı bir nesneyi işaret eder. Rüya sahibi yıldızın kendisine çok yakın olduğunu görmüş ise çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşecek olan güzel olayların haberci

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yaprak Görmek

Rüyada Yaprak Görmek

Rüyada yaprak görmeye öncelikli olarak yapacağım yorum bir yardım elinin size uzanmasıdır. Rüya sahibi eğer zor durumda ise çevresinden ya da hiç tanımadığı birinden çok büyük bir destek görür ve bu kişinin rüya sahibine önemli derecede faydası dokunur.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yüzdüğünü Görmek

Rüyada Yüzdüğünü Görmek

Rüyada yüzdüğünü görmek ne anlama gelir sorunun rüya tabiri, Bir kişi rüyasında yüzdüğünü görmüşse yakın zamanda hayırlı ve güzel bir evlilik yapacağı, hayatta çok istediği bir şeye yakında kavuşacağı, içine attığı sıkıntıdan çıkacağı, içinin ferahla

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yaban Domuzu Görmek

Rüyada Yaban Domuzu Görmek

Rüyada yaban domuzu görmek , gizli düşmanlığa işarettir. Rüyada bir yaban domuzunun üzerinize saldırdığını görmek, sizi mahvetmek isteyen düşmanlarınızın olduğuna ve arkanızdan gizli işler çevirdiğine yorumlanır.

Kategori: Y 0 Yorum
   

Rüyada Yılan Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. aydın akan dedi ki:

    rüyamda dağda 2 tane yılan tarafından kovalandığımı gördüm. yılanlar sonunda beni ısırıp kaçıyor.ve daha sonrada ben onları kovalamaya başlıyordum.rüyada yılanlar tarafından kovalanmak ne anlama geliyor acaba.

  2. Nadide dedi ki:

    uzun süredir rüyamda yılan görüyordum , bizim eve girip çıkıyordu sonra anladım ki kuzenimin bana karşı tavırları var alt katta oturuyorlar. benim hakkımda dedikodu çıkarıyormuş tabi benim arkadaşlarıma söylediği için onlarda inanmamışlar bana söylediler haddini bildirdim şimdi konuşmuyoruz. rüyamdaki yılan kuzenim fatmaymış

Rüyada Yılan Görmek Hakkında Yorum Yaz