Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Yıldız Görmek

Rüyada Yıldız Görmek
Kategori: Y 0 Yorum

Rüyada yıldız görmek rüya sahibine eşi tarafından armağan edilecek çok değerli ve kullanışlı bir nesneyi işaret eder. Rüya sahibi yıldızın kendisine çok yakın olduğunu görmüş ise çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşecek olan güzel olayların habercisidir. Değerli bir hediye ile başlayan bu mutluluk çok daha güzel olayların başlangıcı olacak ve karı koca arasındaki muhabbet ikiye katlanacaktır.

Bir diğer rüya yorumcusuna göre ise yıldız sembolü geleceği çok parlak bir evlat sahibi olmakla yorumlanır. Bu evlat aynı zamanda hanenin tek sevinci ve gururu olacaktır. Aile bireyleri ise onun mutluluğu ve eğitimi için ellerinden geleni yapacak ve hayatlarını onun üzerine inşa edeceklerdir.

Rüyada yıldız görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise; kavga gürültüden uzak ve huzurun buram buram koktuğu bir şehre taşınmaktır. Bu yeni şehir ve huzurlu ev rüya sahibinin içerisinde olduğu boşluğu tamamen kapatacak ve daha anlamlı günlere adım atmasını sağlayacaktır. Taşınma ve yerleşme süreci bile oldukça eğlenceli geçeceği için rüya sahibi kendisini hiç yorgun hissetmeyecektir. Bir başka rüya tabircisine göre ise rüyada görülen yıldız sembolü, alacaklı olan rüya sahibinin çok kısa sürede alacaklarını tahsil ederek maddi durumunu düzeltmesi ile tabir olunur. Eğer yıldız sembolü rüyayı gören kişinin sağ omzu üzerinden belirmiş ise çok hayırlı bir ömür sürecek ve dini bütün olarak hayatına devam edecek demektir. Fakat sol omuz üzerinden görülen yıldız sembolü, çok zor ve meşakkatli bir hayat sürmekle yorumlanır. Rüya sahibi bu zor günleri Allah’a şükrederek atlatabilirse iç huzuru her zaman onunla birlikte olacaktır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Yaprak Görmek

Rüyada Yaprak Görmek

Rüyada yaprak görmeye öncelikli olarak yapacağım yorum bir yardım elinin size uzanmasıdır. Rüya sahibi eğer zor durumda ise çevresinden ya da hiç tanımadığı birinden çok büyük bir destek görür ve bu kişinin rüya sahibine önemli derecede faydası dokunur.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yıldız Görmek

Rüyada Yıldız Görmek

Rüyada yıldız görmek rüya sahibine eşi tarafından armağan edilecek çok değerli ve kullanışlı bir nesneyi işaret eder. Rüya sahibi yıldızın kendisine çok yakın olduğunu görmüş ise çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşecek olan güzel olayların haberci

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yaban Arısı Görmek

Rüyada Yaban Arısı Görmek

Rüyada yaban arısı görmek yada eşek arısı görmek, rüyayı gören kimseye bazı iftiralar atılacak anlamına gelir.Rüyasında yaban arısı yada eşek arısı tarafından sokulduğunu gören kişi insanlara karşı kin ve nefrete bulaşacağına işarettir.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yol Görmek

Rüyada Yol Görmek

Bir kişinin rüyada yol görmesi, birçok şekilde yorumlanabilir. Kişi rüyasında yoldan ayrılmış şekilde yürüyor ise, kişinin dinden uzaklaştığı şeklinde yorumlanır. Birçok farklı yolun görülmesi ise dinen gerçekliği olmayan bireyin uydurulması şeklinde

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin kendini yüzerken görmesi yaşamında her istediğine ve hayallerine ulaşır. Yaptığı her işten başaralı çıkar ve attığı her adımdan kendisi sorumludur.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yeşillik Görmek

Rüyada Yeşillik Görmek

Rüyada yeşillik görmek kişinin alacağı güzel bir habere hane içi yaşanacak güzel bir gelişmeye bağlanacak güzel bir sonuca delalettir. Rüyada görülen yeşillik kimi rivayete göre evlenmeye yuva kurmaya yorumlanır.

Kategori: Y 0 Yorum
   

Rüyada Yıldız Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Yıldız Görmek Hakkında Yorum Yaz