Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Yoğurt Görmek

Rüyada Yoğurt Görmek
Kategori: Y 0 Yorum

Rüyada Yoğurt Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yoğurt görmek yeni bir gelişmeye güzel bir sonuca yeni adımlara delalettir. Rüyada görülen yoğurt aynı zamanda beklenmesi gereken bir süreye, bir süre sonra yaşanacak çok güzel bir gelişmeye tabir edilir. Rüyasında yoğurt gören kişi için işler bir dönem oldukça yolunda ve rahat geçer. Rüyada yoğurt görmek aklığa, temizliğe, rüya sahibinin doğru davranışlar sergilediğine çevresi tarafından sevilen bir insan olduğuna delalettir.

Rüyada Yoğurt Kaymağı Yemek

Rüyada yoğurt kaymağı yemek çevreden ya da rüya sahibinin direk annesinden göreceği bir desteği temsil eder. Rüyada yoğurt kaymağı aynı zamanda rüya sahibinin çabuk karar verebilen fevri kararlar alabilen bir insan olduğuna yorumlanır.

yoğurt resmi

Rüyada Yoğurt Satmak

Rüyasında yoğurt sattığını gören kişi çevresine çok faydalı, yardım etmeyi çok seven, başarılı, net kararlar alabilen bir insan olmasına yorumlanır. Rüyada yoğurt satmak aynı zamanda kişinin sıkıntılarının üstünden kalkmasına rahatlamaya ferahlamaya delalettir.

ruyada yogurt gormek

Rüyada Yoğurt Çorbası İçmek

Rüyada yoğurt çorbası içmek bekar için aile kurmaya delalettir. Rüyada yoğurt çorbası içmek görmek bir topluluğa hayırlı bir işe, aile büyüklerine delalettir. Genel anlamda bu durum bekar için evlenmeye yorumlanır. Fakat rüyasında yoğurt çorbası içtiğini gören evli ise eşinin başarısına güzel bir gelire delalet eder.

Rüyada Yoğurt Pilav Yemek

Rüyada yoğurt pilav yemek bir ilişkiye mutlu bir geleceğe delalet eder. Rüyasında yoğurt pilav yediğini gören kişi yakın zamanda hayırlı bir karar alır. Yoğurt pilav yemek aynı zamanda bir çok rüya tabircisine göre uzaktan gelecek hayırlı bir habere yorulur.

yoğurt yapımı

Rüyada Yoğurt Satın Almak

Rüyasında yoğurt satın aldığını gören kişi ailesine çok düşkün, kararlar alırken çok düşünen doğru kararlar almak için çok dikkatli olan temkinli kimseye yorumlanır. Rüyada yoğurt satın almak ev halkından bir kimsenin başarısına ya da rüyayı gören kişinin yaşayacağı güzel bir duruma delalettir.

Rüyada Yoğurt Yapmak

Rüyada yoğurt yapmak yeni bir işe, evliliğe, yeni ve planlı bir olaya delalet eder. Rüyada yoğurt yapmak rüya sahibinin çok hayırlı bir işe vesile olacağına yorumlanır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Yangın Görmek

Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek, gerçek hayatta yangın insanlar tarafından korkulan bir durum olarak değerlendirilir. Peki, rüyada yangın görmek neye tabir tutulurmuş bir bakalım… Rüyada yangın görmek yanan malın zenginliğe işareti olarak görülür. Evet, mal yan

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yaba Görmek

Rüyada Yaba Görmek

Rüyada yaba görmek, hanıma, ba­yan hizmetçiye veya güvenilir kim­seye işarettir. Rüyada yaba aldığını görmek, ken­dine yardımcı olacak bir dost bulma­ya işarettir. Rüyada yaba görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya, borcunu öde­meye ve işlerin açılmas

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yaban Domuzu Görmek

Rüyada Yaban Domuzu Görmek

Rüyada yaban domuzu görmek , gizli düşmanlığa işarettir. Rüyada bir yaban domuzunun üzerinize saldırdığını görmek, sizi mahvetmek isteyen düşmanlarınızın olduğuna ve arkanızdan gizli işler çevirdiğine yorumlanır.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yüzük Görülmesi

Rüyada Yüzük Görülmesi

Bekar bir kimse rüyasında yüzük alır veya parmağına takarsa o kişinin yakın zamanda evleneceğine işarettir.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yaban Adamı Görmek

Rüyada Yaban Adamı Görmek

Rüyada yaban adamı görmek yani şehirde yaşamayan sessiz ve sakin yerlerde yaşayan veya dağ başlarında yaşayan bir kimse görürülürse sizi kandırmaya çalışan bazı kişiler olacak bu kişiler size son derece sıkıntı verecek demektir.Rüyada onlarla beraber

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yüzdüğünü Görmek

Rüyada Yüzdüğünü Görmek

Rüyada yüzdüğünü görmek ne anlama gelir sorunun rüya tabiri, Bir kişi rüyasında yüzdüğünü görmüşse yakın zamanda hayırlı ve güzel bir evlilik yapacağı, hayatta çok istediği bir şeye yakında kavuşacağı, içine attığı sıkıntıdan çıkacağı, içinin ferahla

Kategori: Y 0 Yorum
   

Rüyada Yoğurt Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Yoğurt Görmek Hakkında Yorum Yaz