Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yüzmek Ne Anlama Gelir?
Kategori: Y 0 Yorum

Rüyada Kendini Yüzerken Görmek

Rüya sahibinin kendini yüzerken görmesi yaşamında her istediğine ve hayallerine ulaşır. Yaptığı her işten başaralı çıkar ve attığı her adımdan kendisi sorumludur. Rüyasında havuza balıklama girdiğini görmesi yaptığı yanlışlardan ve hatalardan ders çıkaracağına ve o hatalara bir daha düşmeyeceğine delalet eder. Rüyasında yüzdüğünü gören kişi tüm sıkıntılarından rahatsızlarıkdan kurtulacak ve güzel bir yaşamı olacak.rüyada kendini yüzerken görmek İş dünyasındaki arkadaşlarına ve yaşamındaki düşmanlarına karşı her zaman galibiyet elde edev onların eline güç vermez. Rüya sahibinin kendini yüzerken görmesi ahlaklı olan, iyi insan ve yaptığı hayırlı işler sayesinde toplum tarafından iyi anılır, saygı ve sevgi görür. Rüyayı gören kişi denizde olduğunu görmesi ve korktuğunu görmesi endişeye kapılması hayatında kuruntuya delalet eder. Sahilden ayrıldığını ve sahilin çok uzakta kalıp, görünmez olduğunu görmek sağlık sorunlarına delalet eder.

Rüyada Denizde Yüzmek

Rüyada denizde yüzdüğünü görmek iyi olmaya, iş hayatında güzel kazançlar elde etmeye, okul hayatında başarılı olmaya işaret eder. Rüyada denizde yüzdüğünü görmek ya da Rüyada denizde ya da büyük bir su birikintisinin içinde yüzdüğünü gören kişinin aynı zamanda çok ahlaklı, inançlı ve iyi niyetli bir kişi olduğu yorumu yapılır.

rüyada denizde yüzmek

Rüyada Derin Denizde Yüzmek

Rüyada derin bir denizde zorlanmadan yüzen kişi büyük bir iş alacak ve ondan büyük bir kazanç elde edecek demektir.

rüyada derin denizde yüzmek

Rüyada Karada Yüzdüğünü Görmek

Rüyada karada yüzdüğünü görmek hayırlı bir işe işaret etmez. Rüya sahibi için, hapis yolu olarak tabir edilir. Rüyasında karada yüzdüğünü gören kişi ceza evine düşecek demektir.

rüyada karada yüzdüğünü görmek

Rüyada Yüzmek İstemek

İş hayatında ya da aile hayatında yaşanan sıkıntılardan kurtulmak için bazı adımlar atmak için çaba gösterildiğine, bu adımların atılması sayesinde büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine ve eş, dost ve akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edileceğine yorulur. Aynı zamanda, çok arzulanan bir konuyla ilgili bir yatırım yapılacağına ve bu yatırımla birlikte işlerin büyütüleceğine alamet eder.

rüyada yüzmek istemek

Rüyada Havuzda Yüzmek

Rüya sahibinin, yaptığı çalışmalara sadece kısa bir zamanda ve küçük kazançlar elde edeceği, eline geçen paranın sadece kendi geçimine yeteceğine, sevdiği kişilerle huzurlu ve mutlu bir hayat geçireceğine ve kendi tarafında kavrulup gideceği şeklinde yorulur.

rüyada havuzda yüzmek

Rüyada Nehirde Yüzmek

Yapılan çalışmaların sadece belli büyüklükteki bölümlere ulaşacağına, güzel bir kazanç elde edileceğine, yapılmış olan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların ve sıkıntıların yavaş bir şekilde çözüleceğine ve düşmanlarının bir adım önünde olacağına işaret eder. Ayrı bir şekilde, hayallerinin ve dileklerinin kabul olacağına yorumlanır.

Rüyada Yüzmek Ve Balık Görmek

İş dünyasında birçok işin gerçekleşmesine ve parasal açıdan maddi durumunun yükseleceğine, sorunların ve sıkıntıların kısa zaman içerisinde çözüm yolu bulacağına, uzun süreden beri iş yaşamında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, güzel bir hayata adım atılacağına, dertlerin ve sorunlarının son bulacağına ve çok kısmetli ve bol kazançlı bir işe başlayacağına tabir edilir.

rüyada yüzmek ve balık görmek

Rüyada Su Altında Yüzdüğünü Görmek

Uzun bir zamandan beri sıkıcı giden işlerin son bulacağına, bütün sorunların tamamen ortadan kalkacağına,sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, işlerinin yoluna koyulacağına, yeni bir topluluğa katılacağına, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin yaşama geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına işaret eder.

rüyada su altında yüzdüğünü görmek

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzdüğünü Görmek

Rüya sahibinin, hiç beklemediği bir dostundan ihanet edeceğine ancak bu ihanet karşısında yılmadan devam edeceğine, ortaya dökülen sıkıntıların,sorunların üstesinden geleceğine, parasal açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına ama tüm bu sıkıntılara rağmen vazgeçmediği için başarı elde edeceğine yorumlanır.

rüyada dalgalı denizde yüzdüğünü görmek

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek çoğunlukla düşmanı işaret eder. Farkında olmadığınız bir düşmanınız olabilmektedir . Bu düşman çoğunlukla kendisini gizler ve sizden menfaat sağlamaya çalışır. Rüyada yılan görmek bir öbür taraftan hayra yorumlanır. Parasal durumu

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada yağmur görmek, eve girecek olan bolluğa, berekete, hayra ve güzel olaylara yorumlanır. Fal sahibi evinde olan huzursuzluğun ve talihsiz olayların biteceğine ve de aileyi aydınlık bir yolun beklediğine, geleceğe dair oldukça güzel olayların yaş

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yıldız Görmek

Rüyada Yıldız Görmek

Rüyada yıldız görmek rüya sahibine eşi tarafından armağan edilecek çok değerli ve kullanışlı bir nesneyi işaret eder. Rüya sahibi yıldızın kendisine çok yakın olduğunu görmüş ise çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşecek olan güzel olayların haberci

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yaba Görmek

Rüyada Yaba Görmek

Rüyada yaba görmek, hanıma, ba­yan hizmetçiye veya güvenilir kim­seye işarettir. Rüyada yaba aldığını görmek, ken­dine yardımcı olacak bir dost bulma­ya işarettir. Rüyada yaba görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya, borcunu öde­meye ve işlerin açılmas

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek  daha çok hayırlara vesiledir. Rüyada yumurta görmek mutluluğun ve zenginliğin işareti olarak kabul edilir.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yangın Görmek

Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek, gerçek hayatta yangın insanlar tarafından korkulan bir durum olarak değerlendirilir. Peki, rüyada yangın görmek neye tabir tutulurmuş bir bakalım… Rüyada yangın görmek yanan malın zenginliğe işareti olarak görülür. Evet, mal yan

Kategori: Y 0 Yorum
   

Rüyada Yüzmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Yüzmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yorum Yaz