Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Yüzük Görülmesi

Rüyada Yüzük Görülmesi
Kategori: Y 0 Yorum

Rüyada Yüzük Görmek

Bekar bir kimse rüyasında yüzük alır veya parmağına takarsa o kişinin yakın zamanda evleneceğine işarettir. Yüzük almak veya takmanın diğer anlamı kişinin itibar sahibi olacağına ev, araba, hayvan alabileceğine bol kazanç sahibi olacağına işarettir. Eğer rüyasında yüzük gören kişi evli ise bol para kazanacağına, evli kişi yüzüğü bir başkasına verirse eşinden ayrılacağına veya malına zarar geleceğine, yüzüğü kaybettiğini görürüse zarara uğrayacağına ya da arasının bozulacağına, yüzüğü kaybeden kişi bekar ise yakın zamanda bir ilişkiye başlayıp kötü sonuçlanacağına yorumlanır.

Evli bir kadın rüyasında parmağına yüzük takarsa hamile kalacağına eğer taş parlaksa çocuğun iyi huylu düzgün bir karaktere sahip olacağına, taş lekeli ve net değilse sorunlu bir çocuk doğuracağına işarettir. Rüyada soluk bakımsız yüzük görmek mutsuzluk ve sıkıntı getirir. Parlak değerli bir yüzük mal mülk kazança işarettir.

Rüyada yüzüğü iki parçaya ayrılmış olarak görmek kişinin eşinden veya sevdiği bir insandan yakın zamanda kopacağına, emanet yüzük görmek sonunu getiremeyeceği bir işe başlamaya, her zaman taktığı yüzükten farklı bir yüzük görmek gören kişinin yakın zamanda hayatında çok büyük değişiklikler olacağına gören kişi bekarsa evleneceğine yorumlanır. Rüyada görülen yüzüğün üzeri yazılı ise normal giden bazı şeylerin bazı kararlar doğrultusunda değişeceğine bekar kişinin evleneceği insanla yakın zamanda tanışacağına, çiçekli yüzük rüyayı gören kişinin hayırlı işler yaptığına, görülen yüzük altından ve üstünde nakış işlemeleri varsa gören kişinin malının eksileceğine, yakut yüzük rüya sahibinin işlerinin ters gideceğine yahut rüyayı gören hamileyse kız doğuracağına ya da bebeğin düşeceğine delalettir.Rüyada görülen yüzükler taşlarına göre şekline göre farklı da yorumlanabilir.

ruyada yuzuk gorulmesi

Rüyada Altın Yüzük Görmek

Rüyada altın yüzük görmek kadın için sevgiye, evliliğe, güzel bir ilişki yaşadığına hayatında güzel bir itibar sahibi olduğuna yorumlanır. Rüyasında altın yüzük gören erkek için ise hayra yorulmaz haram kabul edilir. Malını parasını hor kullandığına, sıkıntıya işaret eder.

Rüyada Gümüş Görmek

Rüyada gümüş yüzük görmek hayra yorumlanır. Rüya sahibin beklemediği yerden eline para veya mal geçeceğine, rüyayı gören erkek için eline yüklü miktarda para geçeğine maddi durumunun çok iyi olacağına geçen paranın helal olduğuna işarettir.

Rüyada Bakır Yüzük Görmek

Farabiye göre rüyada bakır yüzük görmek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin doğru olmayan kişilerle işbirliği içinde olduğu birlikte iş yapacağı bu insanlardan menfaat sağlayacağı sonradan zarar göreceği anlamına gelir.

Rüyada Demir Yüzük Görmek

Rüyada demir yüzük germek çekilen zorluk sıkıntı ve kederin yakın zamanda biteceğine işarettir. Bazı yorumcular demir yüzük görmenin sahip olunan mal mülkünün değerinin düşerek maddi zarar yaşayabileceğiniz anlamına geldiğini de belirtmektedirler.

Rüyada Nikah Yüzüğü Takmak

Rüyada nikah yüzüğü görmek bekar kişi için yakın zamanda evleneceğine işarettir. Rüyasında nikah yüzüğü gören kişi evli ise evliliği ile ya da ailesiyle sevdiği insanlarla bazı ciddi sorunlar yaşayabileceği anlamını taşır.

Rüyada Tek Taş Yüzük Takmak

Rüyasında tektaş yüzük gören kadın yakın zamanda evlenme teklifi alır. Yüzük parlak ve net göründüyse evlilik teklifinin çok yakın zamanda olduğuna netlik bozuksa zamanın yaklaştığına görüntü puslu ve net değilse biraz daha zaman olduğuna yorumlanır.

Rüyada Elmas Yüzük Görmek

Zor bulunan bir kısmetin geldiğine o dönemlerde istenen en çok şeyin yakın zamanda gerçek olacağına işarettir.

Rüyada Yüzük Taşı Görmek

Rüyada yüzük taşı görmek rüya sahibinin çok fazla beklentisi olduğuna beklentilerinin çok yakın zamamanda gerçek olacağına mal, mülk, para, kariyer konusunda çok iyi yerlere gelebileceğine işarettir. Eğer rüyanızda yüzüğünüzün taşı sallanıyor veya çıkıyorsa bulunduğunuz mevkiden ya da görevden alınabileceğiniz anlamını taşır.

Rüyada Yüzük Hediye Etmek, Hediye Almak

Rüyada yüzük hedieye etmek şu an istediğiniz ilişki hayatına hemen ulaşamayacağınıza biraz sorunlu geçeceğine işarettir, rüyada yüzük hediye almak yeni bir dost kazanacağınız anlamına gelir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Yaban Arısı Görmek

Rüyada Yaban Arısı Görmek

Rüyada yaban arısı görmek yada eşek arısı görmek, rüyayı gören kimseye bazı iftiralar atılacak anlamına gelir.Rüyasında yaban arısı yada eşek arısı tarafından sokulduğunu gören kişi insanlara karşı kin ve nefrete bulaşacağına işarettir.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yastık Görmek

Rüyada Yastık Görmek

Rüyada yastık görmek rüya sahibinin geçmişinden kalan bir birikmişliğe gelecek olan dönemlerde yaşanacak olan rahatlamaya delalettir. Rüyada görülen yastık sorunların çözülmesine, hane içinde yaşanan sıkıntıların çözümüne yaşanacak güzel gelişmelere delalettir.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Kendini Yüzerken Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kendini Yüzerken Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin kendini yüzerken görmesi yaşamında her istediğine ve hayallerine ulaşır. Yaptığı her işten başaralı çıkar ve attığı her adımdan kendisi sorumludur. Rüyasında havuza balıklama girdiğini görmesi yaptığı yanlışlardan ve hatalardan ders çıkaracağına ve o hatalara bir daha düşmeyeceğine delalet eder.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yaprak Görmek

Rüyada Yaprak Görmek

Rüyada yaprak görmeye öncelikli olarak yapacağım yorum bir yardım elinin size uzanmasıdır. Rüya sahibi eğer zor durumda ise çevresinden ya da hiç tanımadığı birinden çok büyük bir destek görür ve bu kişinin rüya sahibine önemli derecede faydası dokunur.

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yatak Odası Görmek

Rüyada Yatak Odası Görmek

Rüyada yatak odası görmek, yatak odası insanlarda kişisel alan sembolüdür. Rüyasında büyük ve gösterişli yatak odası görmek, huzurlu ve mutlu bir hayat sürmeye tabir edilir. Görülen yatak odası aydınlık ise büyük bir kutlama etkinliğine veya yakın za

Kategori: Y 0 Yorum
Rüyada Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin kendini yüzerken görmesi yaşamında her istediğine ve hayallerine ulaşır. Yaptığı her işten başaralı çıkar ve attığı her adımdan kendisi sorumludur.

Kategori: Y 0 Yorum
   

Rüyada Yüzük Görülmesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Yüzük Görülmesi Hakkında Yorum Yaz