Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Zengin Olmak

Rüyada Zengin Olmak
Kategori: Z 0 Yorum

Gece boyunca sayısız rüya görürüz. Çoğu zaman kalktığımızda rüya gördüğümüzü; ama rüyamızda ne gördüğümüzü hatırlamayız. Gördüklerimiz saniyeler içinde gerçekleşse de bize upuzun gelir. Kimilerine göre rüyalarımızda aslında hayalini kurduğumuz hayatı görürüz. Bu durumda, çoğu kişinin rüyası zenginlik olmalı diye düşündük ve rüyada zengin olmanın ne anlamlara gelebileceğini sizler için araştırdık.

Rüyanızda çok zengin olduğunuzu gördüyseniz tersi çıkar diye telaşlanmanıza gerek yok. Bu, çok çalışarak yüksek mevkilere geleceğinizi, rahat bir yaşantıya kavuşacağınızı gösterir. Aynı zamanda tasavvufi düşüncelerinizin gelişeceğine, gönül gözünüzün açılacağına işaret eder. Rüyanızda zengin birini gördüyseniz bu biraz daha olumsuz bir işaret. Çünkü rüyada zengin birini görmek size gam ve keder geleceğini gösterir.

Rüyanızda zengin kadın görmeniz hayatınız boyunca daha fazla mal varlığı elde etmek için çalışacağınızın ve bu şekilde hayattan tat almayı kaçıracağınızın göstergesidir. Rüyanızda zengin bir erkek görmeniz platonik aşık olduğunuzu ele verir. Bu kişiye kendinizi fark ettirmek için elinizden geleni yapacağınıza, onun etrafında pervane olacağınıza işaret eder. Rüya sahibinin aşık olduğu kişiye kendini göstermek için televizyona bile çıkacağı söylenebilir.

Rüyanızda şans oyunlarıyla zengin olduğunuzu görmek sevinçli haberler alacağınızı gösterir. Bu haber, kendinizi parçalamadan az çalışıp çok para kazanabileceğiniz bir iş teklifi olabilir ya da uzaktaki bir akrabanızdan size kalan miras mektubu olabilir. Yani, yorulmadan kazanç elde edeceğinizin göstergesidir.

Rüyanızda babanızın zengin olduğunu görmeniz helal para kazanacağınızı gösterir. Aynı zamanda babanızın nasihatlerinden faydalanıp hayırlı bir evlat olacağınıza işaret eder. Anneniz hayattaysa ve rüyanızda onu zengin olarak gördüyseniz bu, onun sizden memnun olduğunu gösterir. Ölmüş annenizi rüyanızda zengin olarak gördüyseniz sizden hayır ve dua bekliyor demektir.

Rüyanızda zengin bir çifti görürseniz bu da o yılın bereketli geçeceğine işaret eder. Yani rüyada görülen zenginlik, kendini gerçek hayata da olumlu yansıtır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Zindan Görmek

Rüyada Zindan Görmek

Rüyada görülen zindan rüya sahibinin yakın zamanda yaşayacağı bir karmaşaya delalet eder. Bu karmaşa rüya sahibini kötü bir döneme sürükler. Karmaşık ve kafa karıştırıcı bu dönem rüya sahibine uzun bir süre zarar verebilir.

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zabıta Görmek

Rüyada Zabıta Görmek

Rüyada zabıta görmek, insanlığa faydalı olabilecek faaliyetler içine girmeye yorumlanır. Rüyada resmi kıyafeti ile zabıta memuru görmek, önderlik edeceğiniz bir olayda başarıya ulaşacağınıza delalettir. Rüyada sivil kıyafetli zabıta görmek, toplum y

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zabıt Görmek

Rüyada Zabıt Görmek

Rüyada zabıt tutulduğunu görmek, ilginiz olmadığı halde adınızın kötü bir olaya karışacağına işaret eder. Rüyada zabıt tutulduğunu görmek, ilginiz olmadığı halde adınızın kötü bir olaya karışacağına işaret eder.

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zincir Görmek

Rüyada Zincir Görmek

Rüyada zincir görmek rüya sahibinin alması gereken bir önleme öncelikli olarak beklenmesi gereken bir duruma delalettir. Rüyada görülen zincir eğer altın ise bazı sorunların çözümlenmesine yeni yollara başvurulmasına delalettir.

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zaferan Görmek

Rüyada Zaferan Görmek

Rüyada zaferan görmek, iyi bir şekilde anılmaya ve güzel isme işaret eder. Bir kimsenin rüyada yüklerle zaferanı olduğunu görmesi, çok mala ve nimete nail olmaya alamettir. Bekâr bir adamın rüyada zaferan görmesi veya alması, güzel ve zengin bir kadı

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zımba Görmek

Rüyada Zımba Görmek

Rüyada zımba görmek geçirdiğiniz son birkaç gün içinde yaşadığınız olaylardan dolayı kafanızın karışık olduğu tabir edilir. Rüyanızda zımba gördü iseniz uzun zamandır kurduğunuz hayallerinizi gerçekleştirmek için çok çaba harcayıp daha sonra hayaller

Kategori: Z 0 Yorum
   

Rüyada Zengin Olmak Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Zengin Olmak Hakkında Yorum Yaz