Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Zengin Olmak

Rüyada Zengin Olmak
Kategori: Z 0 Yorum

Gece boyunca sayısız rüya görürüz. Çoğu zaman kalktığımızda rüya gördüğümüzü; ama rüyamızda ne gördüğümüzü hatırlamayız. Gördüklerimiz saniyeler içinde gerçekleşse de bize upuzun gelir. Kimilerine göre rüyalarımızda aslında hayalini kurduğumuz hayatı görürüz. Bu durumda, çoğu kişinin rüyası zenginlik olmalı diye düşündük ve rüyada zengin olmanın ne anlamlara gelebileceğini sizler için araştırdık.

Rüyanızda çok zengin olduğunuzu gördüyseniz tersi çıkar diye telaşlanmanıza gerek yok. Bu, çok çalışarak yüksek mevkilere geleceğinizi, rahat bir yaşantıya kavuşacağınızı gösterir. Aynı zamanda tasavvufi düşüncelerinizin gelişeceğine, gönül gözünüzün açılacağına işaret eder. Rüyanızda zengin birini gördüyseniz bu biraz daha olumsuz bir işaret. Çünkü rüyada zengin birini görmek size gam ve keder geleceğini gösterir.

Rüyanızda zengin kadın görmeniz hayatınız boyunca daha fazla mal varlığı elde etmek için çalışacağınızın ve bu şekilde hayattan tat almayı kaçıracağınızın göstergesidir. Rüyanızda zengin bir erkek görmeniz platonik aşık olduğunuzu ele verir. Bu kişiye kendinizi fark ettirmek için elinizden geleni yapacağınıza, onun etrafında pervane olacağınıza işaret eder. Rüya sahibinin aşık olduğu kişiye kendini göstermek için televizyona bile çıkacağı söylenebilir.

Rüyanızda şans oyunlarıyla zengin olduğunuzu görmek sevinçli haberler alacağınızı gösterir. Bu haber, kendinizi parçalamadan az çalışıp çok para kazanabileceğiniz bir iş teklifi olabilir ya da uzaktaki bir akrabanızdan size kalan miras mektubu olabilir. Yani, yorulmadan kazanç elde edeceğinizin göstergesidir.

Rüyanızda babanızın zengin olduğunu görmeniz helal para kazanacağınızı gösterir. Aynı zamanda babanızın nasihatlerinden faydalanıp hayırlı bir evlat olacağınıza işaret eder. Anneniz hayattaysa ve rüyanızda onu zengin olarak gördüyseniz bu, onun sizden memnun olduğunu gösterir. Ölmüş annenizi rüyanızda zengin olarak gördüyseniz sizden hayır ve dua bekliyor demektir.

Rüyanızda zengin bir çifti görürseniz bu da o yılın bereketli geçeceğine işaret eder. Yani rüyada görülen zenginlik, kendini gerçek hayata da olumlu yansıtır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek ne demektir? Rüyada görülen zeytin dünya malına yorumlanır. Rüyada çokça zeytin yediğini gören birisi gayrimenkul sahibi olacak, iş kuracak demektir. Rüyada görülen zeytin ağacı da aynı anlamı ifade eder. Rüyada birinden zeytin a

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zaçyağı Görmek

Rüyada Zaçyağı Görmek

Rüyada zaçyağı görmek pek hayra yorumlanmaz aksine bütün kötülüklerin etrafınızda toplanacağına yorumlanır. Rüyada zaçyağı gören kişi yakın zamanda hayatını etkileyebilecek kötü haber alabilir.

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zabıt Görmek

Rüyada Zabıt Görmek

Rüyada zabıt tutulduğunu görmek, ilginiz olmadığı halde adınızın kötü bir olaya karışacağına işaret eder. Rüyada zabıt tutulduğunu görmek, ilginiz olmadığı halde adınızın kötü bir olaya karışacağına işaret eder.

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zafer Görmek

Rüyada Zafer Görmek

Rüyada zafer görmek, Zor bir sorunun üstesinden gelinerek başarıya ulaşmak demektir.Rüyada zafer gören kişi karşılaştığı bütün zorlukları kısa zamanda aşarak düşmalarını yenilgiye ugratır ve zafer elde eder. Rüyada bir ordunun başarıya ulaştığını gör

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zürafa Görmek

Rüyada Zürafa Görmek

Rüyada zürafa görmek; geleceğiniz ile ilgili kısa süre içinde önemli kararlar alacağınızı gösterir. Çok sevdiğiniz fakat uzun zamandır görüşemediğiniz birinden tez vakitte güzel bir haber alabilir ve mutlu olabilirsiniz. Girdiğiniz bir sınav ya da mü

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zombi Görmek

Rüyada Zombi Görmek

Rüyada zombi görmek, tekdüze bir düşünceyi yada sabit fikirli bir insan olduğunuzu gösterir. Ayrıca, başkalarını hoşnut etmenin kıskançlığını da yansıtabilir. Umutsuzca başkalarını izlemek veya başkalarını etkilemek için çalışmaya da tabir edilebilir

Kategori: Z 0 Yorum
   

Rüyada Zengin Olmak Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Zengin Olmak Hakkında Yorum Yaz