Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Zincir Görmek

Rüyada Zincir Görmek
Kategori: Z 0 Yorum

Rüyada Zincir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zincir görmek rüya sahibinin alması gereken bir önleme öncelikli olarak beklenmesi gereken bir duruma delalettir. Rüyada görülen zincir eğer altın ise bazı sorunların çözümlenmesine yeni yollara başvurulmasına delalettir. Rüyada zincir görmek duruma göre bir çok farklı şekilde yorumlanacağı gibi yeni ve kayda değer bir işe imza atmaya da yorumlanır. Rüyada zincir rüya sahibinin isteklerine beklentilerine delalettir. Zincir bu sorunların çözülmesine sıkıntı ve kederden uzak kalınmasına delalet eder.

Rüyada Zincir Kırmak

Rüyada zincir kırmak bir işte başarısız olmaya yanlış bir girişimde bulunmaya delalet eder. Rüyada kırılan altın zincir başarısız bir işe kötü bir sonuca yanlış bir denemeye işarettir. Aynı zamanda bazı rüya tabircilerine göre kişinin rüyasında zincir kırması gözden düşmeye sevdiği bazı kimseler tarafından hayıflanmasına delalet eder.

zincir kolye

Rüyada Zincir Koparmak

Rüyada zinciri çekerek koparmak rüya sahibinin kurtulmak istediği fakat başaramadığı bir duruma delalettir. Rüyasında zincir kopardığını gören kişi son zamanlarda çok büyük sıkıntılar çekmiş çok fazla daralmış olmasına, fakat bu sorunları doğru adımlarla aşabileceğine delalettir. Rüyada zinciri yanlışlıkla kopardığını gören bir kişi için iş hayatıyla ilgili bazı durumlar gündeme gelebilir.

Rüyada Zincir Yemek

Rüyasında zincir yediğini gören kişi birinin sorumluluklarını üzerine alarak o kişiyi kendine bağımlı hale getirir. Rüyada zincir yemek bazı rüya yorumcularına göre aynı zamanda rüyayı gören kişinin yeni bir iş girişiminde bulunacağına ve başarılı olacağına delalet eder.

incir resmi

Rüyada Zincir Sesi Duymak

Rüyada zincir sesi duymak kötü bir olayın habercisidir. Rüyasında zincir sesi duyan kişi başarısız bir durum yaşar ve kötü bir olaya karışır. Rüyasında zincir sesinin nereden geldiğini bilmeyen kimse için uzun dönem sonra kötü bir haber alacağı yorumu yapılır.

Rüyada Altın Zincir Kolye Görmek

Rüyada altın zincir kolye görmek kişinin hayatında başarılı olacağına güzel yerlere geleceğine delalettir. Rüya sahibinin yeni yapmak istediği işlerde çok başarılı sonuçlar alacağını çevresinde takdir edilen ve sevilen bir insan olacağına delalet eder. Gerçek hayatta verilen kararlar kişi için çok hayırlı ve başarılı olacaktır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Zürafa Görmek

Rüyada Zürafa Görmek

Rüyada zürafa görmek; geleceğiniz ile ilgili kısa süre içinde önemli kararlar alacağınızı gösterir. Çok sevdiğiniz fakat uzun zamandır görüşemediğiniz birinden tez vakitte güzel bir haber alabilir ve mutlu olabilirsiniz. Girdiğiniz bir sınav ya da mü

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zindan Görmek

Rüyada Zindan Görmek

Rüyada görülen zindan rüya sahibinin yakın zamanda yaşayacağı bir karmaşaya delalet eder. Bu karmaşa rüya sahibini kötü bir döneme sürükler. Karmaşık ve kafa karıştırıcı bu dönem rüya sahibine uzun bir süre zarar verebilir.

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zeus Görmek

Rüyada Zeus Görmek

Rüyasında yunan tanrılarını görmek kişinin kendinden daha üstün bir gücün varlığını kabul etmesi demektir. Rüyada görülen Zeus rüya sahibinin yeni bir arayış içine girdiğine beklentilerini yüksek tutmasına delalettir.

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zabıt Görmek

Rüyada Zabıt Görmek

Rüyada zabıt tutulduğunu görmek, ilginiz olmadığı halde adınızın kötü bir olaya karışacağına işaret eder. Rüyada zabıt tutulduğunu görmek, ilginiz olmadığı halde adınızın kötü bir olaya karışacağına işaret eder.

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zincir Görmek

Rüyada Zincir Görmek

Rüyada zincir görmek rüya sahibinin alması gereken bir önleme öncelikli olarak beklenmesi gereken bir duruma delalettir. Rüyada görülen zincir eğer altın ise bazı sorunların çözümlenmesine yeni yollara başvurulmasına delalettir.

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zaferan Görmek

Rüyada Zaferan Görmek

Rüyada zaferan görmek, iyi bir şekilde anılmaya ve güzel isme işaret eder. Bir kimsenin rüyada yüklerle zaferanı olduğunu görmesi, çok mala ve nimete nail olmaya alamettir. Bekâr bir adamın rüyada zaferan görmesi veya alması, güzel ve zengin bir kadı

Kategori: Z 0 Yorum
   

Rüyada Zincir Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Zincir Görmek Hakkında Yorum Yaz