Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Zindan Görmek

Rüyada Zindan Görmek
Kategori: Z 0 Yorum

Rüyada Zindan Görülmesi 

Rüyada görülen zindan rüya sahibinin yakın zamanda yaşayacağı bir karmaşaya delalet eder. Bu karmaşa rüya sahibini kötü bir döneme sürükler. Karmaşık ve kafa karıştırıcı bu dönem rüya sahibine uzun bir süre zarar verebilir. Kimi rüya tabircilerine göre rüyada zindan görmek rüya sahibinin yaşadığı psikolojik daralmalara geçirdiği zorlu bir döneme yaşadığı çaresizliğe delalettir. Aynı zamanda kişinin hane içi yaşanan sıkıntılarına sıkışık bir döneme yorumlanır.

zindan resimleri

Rüyada Zindana Atılmak

Rüyada zindana atılmak rüya sahibinin geçmişte yaptığı bir yanlış yüzünden sıkışmasına bu yanlışın hayatının gidişatını olumsuz yönde etkilemesine yorumlanır. Aynı zamanda bu süreçte çevreden bir kimseden beklenecek olan desteğin gelmeyeceğine delalettir. Rüya sahibi yapmadığı bir şey yüzünden suçlanabilir yada iftiraya uğrayabilir. Rüyada zindana atılmanın psikolojik yorumu ise rüya sahibinin son zamanlarda gündeminde olan sıkıntılar karşısında kendini çok yalnız ve çaresiz hissetmesine çözüm yolu bulamamasına yorumlanır. Fakat bu süreç kalıcı bir süreç değildir, uzun dönemli bir zamana ve biraz mücadeleye ihtiyaç duyulabilir.

Rüyada Zindandan Kaçmak

Rüyasında zindandan kaçtığını gören kişi hayatında yanlış giden bir şeylerin farkına varır ve bu durumlara çözüm üretmeye başlar. Aynı zamanda rüyasında zindandan kaçtığını gören kişi güzel bir tatile çıkabilir veya güzel bir kariyer sağlayacak bir işi başarabilir. Aynı zamanda çevresi ya da ailesi tarafından yoğun baskı gören bir aile bireyi ise bu durum yakın zamanda yaşanacak olan olaylar zincirinde çözüme kavuşur.

rüyada zindan görmek

Rüyada Zindana Girmek

Rüyada zindana girdiğini gören kişi yakın zamanda zorlu bir döneme girer ve çıkılması zor bir işin içine düşer. Aynı zamanda o dönem içerisinde yaşanacak olan bir olay yüzünden çevresinde ki insanlar tarafından suçlanabilir ve zor bir duruma düşebilir.

Rüyada Zindandan Kurtulmak

Rüyasında zindandan kurtulduğunu gören kişi geçmişte yaşanan bir olayın tekrar gündeme gelmesiyle yaşanacak olan zor bir durumun üstesinden gelmesine delalet eder. Rüyasında zindanda ki parmaklıkların arasından zindandan kaçtığını gören kişi güçsüz bir düşmanla savaş verir ve galibiyet elde eder.

Rüyada Zindandan Çıkmak

Rüyasında zindandan başkaları tarafından çıkarıldığını izin alarak çıktığını gören kişi resmi güzel bir işin başlangıcını yapar.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Zincir Görmek

Rüyada Zincir Görmek

Rüyada zincir görmek rüya sahibinin alması gereken bir önleme öncelikli olarak beklenmesi gereken bir duruma delalettir. Rüyada görülen zincir eğer altın ise bazı sorunların çözümlenmesine yeni yollara başvurulmasına delalettir.

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zabıt Görmek

Rüyada Zabıt Görmek

Rüyada zabıt tutulduğunu görmek, ilginiz olmadığı halde adınızın kötü bir olaya karışacağına işaret eder. Rüyada zabıt tutulduğunu görmek, ilginiz olmadığı halde adınızın kötü bir olaya karışacağına işaret eder.

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zeus Görmek

Rüyada Zeus Görmek

Rüyasında yunan tanrılarını görmek kişinin kendinden daha üstün bir gücün varlığını kabul etmesi demektir. Rüyada görülen Zeus rüya sahibinin yeni bir arayış içine girdiğine beklentilerini yüksek tutmasına delalettir.

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zafer Görmek

Rüyada Zafer Görmek

Rüyada zafer görmek, Zor bir sorunun üstesinden gelinerek başarıya ulaşmak demektir.Rüyada zafer gören kişi karşılaştığı bütün zorlukları kısa zamanda aşarak düşmalarını yenilgiye ugratır ve zafer elde eder. Rüyada bir ordunun başarıya ulaştığını gör

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zımba Görmek

Rüyada Zımba Görmek

Rüyada zımba görmek geçirdiğiniz son birkaç gün içinde yaşadığınız olaylardan dolayı kafanızın karışık olduğu tabir edilir. Rüyanızda zımba gördü iseniz uzun zamandır kurduğunuz hayallerinizi gerçekleştirmek için çok çaba harcayıp daha sonra hayaller

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zabıta Görmek

Rüyada Zabıta Görmek

Rüyada zabıta görmek, insanlığa faydalı olabilecek faaliyetler içine girmeye yorumlanır. Rüyada resmi kıyafeti ile zabıta memuru görmek, önderlik edeceğiniz bir olayda başarıya ulaşacağınıza delalettir. Rüyada sivil kıyafetli zabıta görmek, toplum y

Kategori: Z 0 Yorum
I have lost at least #30 #POUNDS WITH A 900LB #COW #TORTURING ME! THE #MOST #PAINFUL #SITTING #STILL! #SICK #LINDA #CLINTON AND THE #INCEST #MARYLAND #BABY #DUNGEON! #CEREAL #SERIAL #KILLER #SUSAN!

@foxnews 
@npr
@bbc
@skynews 
@whitehouse 
@realdonaldtrump 
@usairforce 
@usnavy 
@secretservice Day 29: The number you always seem to roll on a d20...
—
—
It was a toss-up between 16 and 17, because I feel as if I see those two more than anything. I have to say, as a DM... luck is usually on my side. Or not on my player’s sides (as I’m sure thats what they think)..
—
—
—
#dnd #dnd5e #dungeon #dragon #art #penandink #fantasy #dark #map #worldbuilding #cartography #criticalrole #artist #wotc #death #wizard #lotr #orc #cartographer #maps #pencil #pen #miniature #painting #drawing #inktober #rogue #red #gaming #thekoboldalchemist i do not own this picture Procrastinating. I should be doing so many productive things right now, but I am glued to this voice pedal. Help 😩♥️ No matter how breathtaking the descriptions of Wadi Lajab in Jizan , the majestic beauty of the valley described as “heaven in the desert” never fails to surprise visitors.😍🌴🏞
-
-
#saudiarabia #jizan #wadilajab #cave #dungeon @realdonaldtrump I #bitch #because there is #NAILS IN MY #DICK! I #KNOW THE #DNC #DUNGEON IS #SERIOUS AND YOU #WORK TO GET #AMERICA ON ONE #PAGE FOR SOME #HORRIFIC F’N #SHIT! 
@foxnews 
@npr
@bbc
@skynews 
@whitehouse 
@realdonaldtrump 
@usairforce 
@usnavy 
@secretservice Eine der besten Karten überhaupt.
.
.
.
#munchkin #fucknazis #kartenspiel #Geselligkeit #dungeon #spiel #nerdstuff Inktober Day 21: Dungeon 
Mrs Incredible applying discipline... #noirlifestyleprompts #inktober #digitalinktober #ipadpro #timelapse #procreate #inktober2018 #applepencil #illustration #artistofistagram #inktoberdigital #bdsm #gimpsuit #pleather #dungeon All the creatures!
.
.
Our entire collection of modular accessories is now in stock available online! Free shipping on everything! 💥
.
.
_______________________
📷 @johnkelseyphoto 
Models _______________________
📷 @johnkelseyphoto 
Models @impriints @happy_mojoom @mayayuckyman @bbgunning @thebeatkitty ⚡️🖤⚡️
.
.
#objectanddawn #objectdawn #украшениенаголову #КоронаРучнойРаботы #корона #headpiece #radicalselfexpression #headpieces #genderneutral #genderneutralaccessories #burnergirls #burnerstyle #fashionasart  #FestivalLife #FestivalFashion #thisweekoninstagram #Avantgardefashion #avantgardeaccessories #ethicallymade #sustainablefashion #vegan #johnkelseyphotography #dungeon This Weeks line up..
________________
TWERKERSIZE HIP HOP EVERY MONDAY NIGHT @7:30... SNEAKERS AND HEELZ (HEELZ OPTIONAL).... 💲10

DANCE TO BURN CALORIES AND EXPLORE UR SEXY....
_________________
Aesthetics 1st Fitness & Nutrition 
THE HARDEST PROGRAM IN THE ENC 
#aesthetics1st #fit #fitness #fitlife #fitnessmodel #fitnessmotivation #trainer #model #nctrainer #beauty #beastmode #workout  #bodytransformation #bodybuilding #nutrition #eatclean #traindirty #girlswholift #aesthetic #transformation #fitandsexy #igers #instagramers #live #lifestyle #dungeon #athletics #fitspo #twerkersize #hiphop We have the lovely and powerful Mistress Sabrina visiting us this week! Call the dungeon to book your time with her! 773-777-0555
   

Rüyada Zindan Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Zindan Görmek Hakkında Yorum Yaz