Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Zombi Görmek

Rüyada Zombi Görmek
Kategori: Z 1 Yorum

Rüyada zombi görmek, tekdüze bir düşünceyi yada sabit fikirli bir insan olduğunuzu gösterir. Ayrıca, başkalarını hoşnut etmenin kıskançlığını da yansıtabilir. Umutsuzca başkalarını izlemek veya başkalarını etkilemek için çalışmaya da tabir edilebilir.

Bazı tabircilere göre ise zombi, bağımsız veya objektif olarak düşünmediğinizin işaretidir. Yani kendi kendinize bir konuda karar veremediğinizi ve hep başka insanların etkisi altında kalıp onlara kolay inandığınızı gösterir.
Rüyada zombi olduğunuzu görmek, sizi seven ve sizinle iletişim kurmak isteyen birini görmezden gelmenizi yada o kişinin farkında olmadığınızı gösterir.

Rüyada zombilerden saklandığınızı görmek, körü körüne kıskançlığa yorumlanır. Çevrenizdeki insanların sahip olduğunuz şeyleri yada başarınızı kıskanması ve bu başarılara kendilerininde sahip olmak istemelerine işarettir.

Rüyada zombilerden kaçtığını görmek, sizin başarınızı kıskanan insanların farkında olmak ve bunlardan uzaklaşmaya çalıştığınızı gösterir. yada çok sevdiğiniz bir insanı yada bir nesneyi kaybetmekten çok korktuğunuza da yorumlanabilir.

Rüyada zombi tarafından ısırılmak, kötü giden şansınıza yada hayatınızdaki olayların sizin istemediğiniz şekilde gelişmesine işarettir.

Rüyada zombi öldürdüğünüzü görmek, düşmanlarınıza galip gelmeye, onlara hiç istemedikleri bir durum yaşatmaya yada size düşmanca yada kıskançlıkla yaklaşan insanlarla tamamen ilişiğinizi kesmenize ve onunla bütün bağlarınızı koparacağınıza yorumlanır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Zengin Olmak

Rüyada Zengin Olmak

Gece boyunca sayısız rüya görürüz. Çoğu zaman kalktığımızda rüya gördüğümüzü; ama rüyamızda ne gördüğümüzü hatırlamayız. Gördüklerimiz saniyeler içinde gerçekleşse de bize upuzun gelir. Kimilerine göre rüyalarımızda aslında hayalini kurduğumuz hayatı

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zincir Görmek

Rüyada Zincir Görmek

Rüyada zincir görmek rüya sahibinin alması gereken bir önleme öncelikli olarak beklenmesi gereken bir duruma delalettir. Rüyada görülen zincir eğer altın ise bazı sorunların çözümlenmesine yeni yollara başvurulmasına delalettir.

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zeus Görmek

Rüyada Zeus Görmek

Rüyasında yunan tanrılarını görmek kişinin kendinden daha üstün bir gücün varlığını kabul etmesi demektir. Rüyada görülen Zeus rüya sahibinin yeni bir arayış içine girdiğine beklentilerini yüksek tutmasına delalettir.

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zaferan Görmek

Rüyada Zaferan Görmek

Rüyada zaferan görmek, iyi bir şekilde anılmaya ve güzel isme işaret eder. Bir kimsenin rüyada yüklerle zaferanı olduğunu görmesi, çok mala ve nimete nail olmaya alamettir. Bekâr bir adamın rüyada zaferan görmesi veya alması, güzel ve zengin bir kadı

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zindan Görmek

Rüyada Zindan Görmek

Rüyada görülen zindan rüya sahibinin yakın zamanda yaşayacağı bir karmaşaya delalet eder. Bu karmaşa rüya sahibini kötü bir döneme sürükler. Karmaşık ve kafa karıştırıcı bu dönem rüya sahibine uzun bir süre zarar verebilir.

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zemzem Suyu Görmek

Rüyada Zemzem Suyu Görmek

Rüyada zemzem suyu görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya, girdiği yanlış yoldan tövbe edip doğru yola yönelmeye ve sıkıntılarının sona ereceğine tabir edilir. Rüyada zemzem görmek bezande yakalandığı bir hastalıktan şifa bularak kurtulnaya yorumlanır

Kategori: Z 0 Yorum
   

Rüyada Zombi Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. kaan dedi ki:

    Galiba kıçım açıkta kaldı rüyada zombi görmek nedir abi?

Rüyada Zombi Görmek Hakkında Yorum Yaz