Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Zombi Görmek

Rüyada Zombi Görmek
Kategori: Z 1 Yorum

Rüyada zombi görmek, tekdüze bir düşünceyi yada sabit fikirli bir insan olduğunuzu gösterir. Ayrıca, başkalarını hoşnut etmenin kıskançlığını da yansıtabilir. Umutsuzca başkalarını izlemek veya başkalarını etkilemek için çalışmaya da tabir edilebilir.

Bazı tabircilere göre ise zombi, bağımsız veya objektif olarak düşünmediğinizin işaretidir. Yani kendi kendinize bir konuda karar veremediğinizi ve hep başka insanların etkisi altında kalıp onlara kolay inandığınızı gösterir.
Rüyada zombi olduğunuzu görmek, sizi seven ve sizinle iletişim kurmak isteyen birini görmezden gelmenizi yada o kişinin farkında olmadığınızı gösterir.

Rüyada zombilerden saklandığınızı görmek, körü körüne kıskançlığa yorumlanır. Çevrenizdeki insanların sahip olduğunuz şeyleri yada başarınızı kıskanması ve bu başarılara kendilerininde sahip olmak istemelerine işarettir.

Rüyada zombilerden kaçtığını görmek, sizin başarınızı kıskanan insanların farkında olmak ve bunlardan uzaklaşmaya çalıştığınızı gösterir. yada çok sevdiğiniz bir insanı yada bir nesneyi kaybetmekten çok korktuğunuza da yorumlanabilir.

Rüyada zombi tarafından ısırılmak, kötü giden şansınıza yada hayatınızdaki olayların sizin istemediğiniz şekilde gelişmesine işarettir.

Rüyada zombi öldürdüğünüzü görmek, düşmanlarınıza galip gelmeye, onlara hiç istemedikleri bir durum yaşatmaya yada size düşmanca yada kıskançlıkla yaklaşan insanlarla tamamen ilişiğinizi kesmenize ve onunla bütün bağlarınızı koparacağınıza yorumlanır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Zaçyağı Görmek

Rüyada Zaçyağı Görmek

Rüyada zaçyağı görmek pek hayra yorumlanmaz aksine bütün kötülüklerin etrafınızda toplanacağına yorumlanır. Rüyada zaçyağı gören kişi yakın zamanda hayatını etkileyebilecek kötü haber alabilir.

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zımba Görmek

Rüyada Zımba Görmek

Rüyada zımba görmek geçirdiğiniz son birkaç gün içinde yaşadığınız olaylardan dolayı kafanızın karışık olduğu tabir edilir. Rüyanızda zımba gördü iseniz uzun zamandır kurduğunuz hayallerinizi gerçekleştirmek için çok çaba harcayıp daha sonra hayaller

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zabıt Görmek

Rüyada Zabıt Görmek

Rüyada zabıt tutulduğunu görmek, ilginiz olmadığı halde adınızın kötü bir olaya karışacağına işaret eder. Rüyada zabıt tutulduğunu görmek, ilginiz olmadığı halde adınızın kötü bir olaya karışacağına işaret eder.

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zemzem Suyu Görmek

Rüyada Zemzem Suyu Görmek

Rüyada zemzem suyu görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya, girdiği yanlış yoldan tövbe edip doğru yola yönelmeye ve sıkıntılarının sona ereceğine tabir edilir. Rüyada zemzem görmek bezande yakalandığı bir hastalıktan şifa bularak kurtulnaya yorumlanır

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zafer Görmek

Rüyada Zafer Görmek

Rüyada zafer görmek, Zor bir sorunun üstesinden gelinerek başarıya ulaşmak demektir.Rüyada zafer gören kişi karşılaştığı bütün zorlukları kısa zamanda aşarak düşmalarını yenilgiye ugratır ve zafer elde eder. Rüyada bir ordunun başarıya ulaştığını gör

Kategori: Z 0 Yorum
Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek ne demektir? Rüyada görülen zeytin dünya malına yorumlanır. Rüyada çokça zeytin yediğini gören birisi gayrimenkul sahibi olacak, iş kuracak demektir. Rüyada görülen zeytin ağacı da aynı anlamı ifade eder. Rüyada birinden zeytin a

Kategori: Z 0 Yorum
   

Rüyada Zombi Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. kaan dedi ki:

    Galiba kıçım açıkta kaldı rüyada zombi görmek nedir abi?

Rüyada Zombi Görmek Hakkında Yorum Yaz