Paylaş :

Paylaş :

Sizden Gelenler Rüyada Yabancı Biri İle Evlenmek

Sizden Gelenler Rüyada Yabancı Biri İle Evlenmek
Kategori: Sizden Gelenler 2 Yorum

Ad Soyad : G**** Z******

Bu kez çok garip bir rüya gördüm. Bir adamla sevgiliyim. Onu hayatımda hiç görmedim, tanımıyorum. Onunla görüşüyoruz, en yakın arkadaşım da yanımda. Onun babasının arabasına biniyoruz. Sonra bir köy evi görüyorum. Burda bizim düğünümüz oluyor. Rahmetli annem de orda. Ben Baküde yaşıyorum aslında. O yüzden bu köy evinde olan düğünüm çok garip geliyor bana. Bunun damadın düğünü olduğunu düşünüyorum, kendisi bu köyden, bu da onun evi herhalde. Anneme soruyorum ki, anne benim Bakü'de düğünüm olucak mı? Hayr diyor, tek bir düğün olacak, o da bu. Çok kötü oluyorum. Ben düğünümü hiç böyle hayal etmemişdim. Elbiseme, saçıma, makyajıma bakıyorum, beğenmiyorum, sanki çok sade olmuş gibi geliyor. Ortalıkta dolaşıp duruyorum, mutfağa gidiyorum, kalabalık adamlar yemek yapıyorlar, orda bir küncte duruyorum, ağlamak geliyor içimden. Sonra iş arkadaşlarımı falan görüyorum, tanıdık adamlar. Gelip beni kutluyorlar, neden gelin yerinde oturmuyorsun falan diyorlar. Bi de en son damadı görüyorum, arkadaşı da var yanında. Benden farklı olarak o gerçekten çok mutlu. Yüzü gülüyor. Yakışıklı bir adamdı. Hem de iyi niyetli, bana iyi davranıyor, beni seviyor sanırım. Yanlış hatırlamıyorsam beni arıyor o anda, ve bulunca gelip kucakladı beni. Bu kadar.

Sevgili G**** hanım,

Rüyanız hayır olsun hayra çıksın inşallah.Biz hayırlı bir şekilde yorumumuzu yapalım.Rüyada yabancı biri ile evlenmek yaşantınız içinde olumsuz olan ve olumsuz sonuçlanacak bir olayın sizi gelip bulabileceğine işaret eder, yaşamınız da geçirdiğiniz zorlu bir durumun hala sizi derinden etkilediğinin göstergesidir.Bu durum düşününce akla gelmeyebilir de çünkü yaşadığımız üzüntüleri bazen her ne kadar atlattık desek bile aslında içimizde bastırıyoruz.Bu bastırılmış duygular bize bu şekilde mutlu olmadığımız rüyalar gösterebiliyor.Gördüğünüz rüya da tanımadığınız bir adam ile evleniyorum demişsiniz.Acaba evlilik konusu ile ilgili kaygılarınız , korkularınız olabilir mi? Evleneceğiniz kişiyi gerçekten çok sevip sevmeyeceğiniz korkusu var mıdır içiniz de? Her şeye rağmen rüyanın sonunda evlendiğiniz kişinin sizi gelip sizi sarması ,size sevgisini göstermesi çok güzel bir durum olmuş, yaşayacağınız ya da yaşadığınız bir olumsuz olayın netice de size hayırlı bir sonuç ile döneceğini işaret eder.

Bu rüyayı sadece evlilik üzerinden yorumlarsak biraz sığ bir yorum olur bu rüyanın bir de görünmeyen kısmı olabilir , iş yaşamınız ,gördüğünüz rüya iş hayatınız da bir zorluğun sizi epey hırpalayacağına, bulunduğunuz konumdan hoşlanmayacağınıza ve isyan edeceğinize işaret eder.Lakin yine rüyanızın sonunun güzel olması ve gördüğünüz kişinin yüzünün güzel olması yaşayacağınız olayın neticesinin sizin yüzünüzü güldürecek şekilde sonlanmasına işaret eder.

Rüyanız hayır olsun.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Sizden Gelenler Rüyada Kırmızı Araba

Sizden Gelenler Rüyada Kırmızı Araba

Sizden Gelenler Rüyada Kırmızı Araba

Kategori: Sizden Gelenler 0 Yorum
Sizden Gelenler Rüyada Yabancı Biri İle Evlenmek

Sizden Gelenler Rüyada Yabancı Biri İle Evlenmek

Rüyada yabancı biri ile evlenmek yaşantınız içinde olumsuz olan ve olumsuz sonuçlanacak bir olayın sizi gelip bulabileceğine işaret eder.Olumlu tarafları da var tabi ki.

Kategori: Sizden Gelenler 0 Yorum
Sizden Gelenler Rüyada Ölmüş Enişte

Sizden Gelenler Rüyada Ölmüş Enişte

rüyada vefat etmiş bir kimseyi görmek ,oldukça hayırlı bir rüyadır.

Kategori: Sizden Gelenler 0 Yorum
Sizden Gelenler Rüyada Ölmüş Baba Görmek

Sizden Gelenler Rüyada Ölmüş Baba Görmek

Rüya da ölmüş baba görmek içinize attığınız bir üzüntünün hala diri olması anlamına gelir.

Kategori: Sizden Gelenler 0 Yorum
Sizden Gelenler Rüyada Bebek Eski Sevgili

Sizden Gelenler Rüyada Bebek Eski Sevgili

Sizden Gelenler Rüyada Bebek

Kategori: Sizden Gelenler 0 Yorum
Sizden Gelenler Karışık Rüya

Sizden Gelenler Karışık Rüya

Sizden Gelenler Karışık Rüya

Kategori: Sizden Gelenler 0 Yorum
   

Sizden Gelenler Rüyada Yabancı Biri İle Evlenmek Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. İlaha dedi ki:

    Ben rüyamda sevdiğim adama namaz kılmayı öyretiyordum.Bu esnada o bana onun karşısında ve onun benim arkamda namaz kılmasını istediğini söylüyor. Ve ben cevap olarak kadınların önde değil, erkeğin arkasında durup namaz kılması gerektiğini söylüyorum. Bu anda benim babam geliyor ve ona namaz kılmayı öğretmeye başlıyor. En sonda babam diyor ki, inşaAllah evleneceğin kızın da babası ve amcasıyla böyle mihriban olursun. Ben de kötü oluyorum, benimle değil, başkasıyla evleneceğine. Sevdiğim adam şimdi başkasıyla nişanlı. Ama ben bu rüyayı iki il önce gördüm.

  2. admin dedi ki:

    Merhaba İlaha, Gördüğün rüya hayır olsun demek gerekli öncelikle.Rüyalarımız bazen çok önemli ve yol gösterici olabilir.Sevmek bir ilişkinin birlikteliği için tek önemli şey olmayabilir.Karşılıklı sevgi, saygı,kültür düzeyi vs. gibi etkiler bir ilişkinin ömrünü belirler.Bir ilişki bittiği için üzülmemek gerekli, demek hayırlısı bu şekildeymiş diye düşünülmeli.Biten ilişkinin ardından tabi ki üzülebiliriz, çok üzülebiliriz ama üzüntümüz de bir gün geçecektir, geçmelidir.İlişki bitmişse zaten doğru olmayan ,ters giden bazı durumlar var anlamına gelir. Gördüğünüz rüyaya gelirsek içinde namaz kılmanın öğretilmesi gibi maneviyatı yüksek değerler barındırıyor, siz manevi yönü güçlü bir kimse olmalısınız ki rüyanız da gerçeklik payı olacak ibareler size gösterilmiş, ilişkinizin bitebileceği size ayan olmuş.Psikolojik olarak da değerlendirmek gerekirse sizinde eski partnerinizi sevmenize rağmen ilişkinize dair içinizde bir takım kaygılarınız bulunuyormuş bu nedenle bu rüyayı görmüş olabilirsiniz. Babanıza güveniniz, kararlarına duyduğunuz saygıda rüyanızda onun da var olmasını sağlamış, eski partnerinizin bir başkası ile evlenebileceğini rüyanız da bilinç altınız aracılığı ile babanız size söylüyor. Umarım sizi seven sizi mutlu etmekten mutlu olacak saygı duyacağınız ve duyulacağınız bir ilişkiniz olur ya da böyle bir ilişkiniz var ise de mutluluklar dilerim. Başka sorularınız olursa da cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

Sizden Gelenler Rüyada Yabancı Biri İle Evlenmek Hakkında Yorum Yaz